Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy taka dziewczyna moze byc wierna? Czy mozna jej zaufac?

Polecane posty

Gość gość
Ja je/bię. Koleś najpierw się modlił o taką partnerkę na całe życie, a gdy taką dostał, to się zastanawia, czy ją chce. Co za miękka faja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzuca się tylko 1 pytanie w jakim wieku jesteście . co tez trudno określić chodzi mi o dojrzałość uczuciową ,mentalną ,emocjonalną ,doświadczenie życiowe nie tylko wiek teraz jest sporo 20parolatków z dojrzałością gimnazjalisty prywatnie uznaje dojrzałość i pełna dorosłość od 30(co tez nie zawsze się sprawdza). Jeśli jesteście dorośli to mogę tylko pogratulować takiej partnerki masz o 100razy lepiej niż było by to w drugą stronę gdy by kryła swoje potrzeby ,pragnienia i udawała tak zwaną cnotkę czy pseudo porządną nigdy nie ma tej pewności 100% czy ufać partnerowi ale mam doświadczenie i wiek nie jedno przeżyłem . Gratuluje otwartej i ufającej tobie kobiety. Mam przyjaciela który miał zonę mniszkę nic tylko po misjonarsku bez światła nie skutkowały żadne prośby az jego siostra przyłapała ją na zdradzie z biczem i zabawkami +kochanek dla którego robiła wszystko a dla męża nic ,paradoks Tak że autorze głowa do góry i ciesz się życiem jak macie udany sex sprawiajacy obojgu radość i zadowolenie to wyłącz swoja zazdrość i obawy o wierność by wyobraźnia nie budowała fantazji masz super kobietę dbaj o nią i nie słuchaj doradców którzy mówią inaczej bo tylko ci zazdroszczą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×