Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koleżanka która mi się podoba powiedziała, że jestem przystojny

Polecane posty

Gość gość

Czy to znaczy, że podobam jej się? I mam szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie duzy plus ale mogla powiedziec z grzecznosci zapytj co miala na mysli.nie ma nic gorszego niz facet ktory mysli ze ma szanse, bo dziewczyna jest MIŁA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytać jej wprost: podobam Ci się, będziesz ze mna chodzić? :D Tak serio...głupio mi sie pytać czy jej sie podobam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy że możesz się Jej podobać ale czy w sensie matrymonialnym to nie wiem ,gdybyś się nie podobał to by Ci nie mówiła żeś przystojniak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No było to tak. Kumpela mowi, ze w naszym zespole przygotowujacym impreze urodzinowa przydałby sie przystojniak i Aldona mowi: przeciez mamy przystojniaka, Grzeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie? Ja mowie tak do znajomych, mysle tak o niektorych w sensie takim ze obiektywnie jest przystojny, nic mu nie brakuje albo jest taki sobie ale ma to cos i tez powiem przystojniak a wcale mi sie nie podoba ... o niektorych wcale tak nie mysle, ale powiem tak, bo ich lubie albo nie chce robic przykrosci, chce im poprawic humor i niezmiernie wpienia mnie , kiedy facet sobie robi nadzieje i psuje relacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czesto dziewczyny mowicie do wszystkich chlopakow: jestes przystojny nie majac nic wiecej na mysli lub z litości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zazartowala albo powiedziala to z ironia mogles pociagnac.. kobiet nie zrozumiesz, nie sa takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys krecilismy ze soba troche ale jakos nie wyszlo...to nie wiem czy ona tak serio czy chce cos? dzwoni do mnie dosc czesto, niby ma zawsze coś do obgadania, ale jednak czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee mysle, ze jej sie podobam i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×