Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ona chce żebym dzwonił do niej al nie chce sie spotkać

Polecane posty

Gość gość

Drogie panie , co myslicie o takiej postawie kobiety ponad 40 letniej? ma problemy zdrowotne przebywa w zakładzie leczniczym. Jest chwilami załamana, staram sie do niej dzwonić prezynajmniej raz dziennie. z drugiej strony, kiedy na kilka dni ja wypuscii- nie chciała sie spotkac, zasłąnajac sie masą spraw i wyjazdem do kogos, na tym wyjezdzie nie odbiera telefonu. Nie wiem co mam mysleć o tym wszystkim. Pozdrawiam Drogie Kafetarianki, zapraszajać do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie naciskaj. Niektóre kobiety potrzebują czasu żeby się do kogoś przekonać. Powinieneś ''wyczaić'' czy przeżywa teraz trudny okres w życiu. Jeśli tak, dzwoń częściej, a może jej poprawisz humor. Jest jeszcze możliwość, że kobieta po prostu wstydzi się siebie nie chce siebie zaakceptować i w takim razie trzeba ją do siebie naprawdę przekonać. A skoro jest w zakładzie leczniczym to może ją odwiedź? Wtedy nie powinna się wymigać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może choroba ja wyciencza/czyla i nie chce się pokazywać tobie. Jak dojdzie do siebie, do dawnego wygładu to wtedy się spotkacie. Jeśli kiedyś była ładna a przez chorobę się zmieniła na gorszr (to normalne)to dla każdej kobiety to będzie cios. Bądź cierpliwy, nie naciskaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce żebyś dzwonił bo chce mieć z tb kontakt a to dobrze. Nigdy chory nie byłeś? Nie wiesz jak się wtedy wygląda? Dla kogoś kto zawsze dbał o wygląd to jest duży problem. Nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×