Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alien jj

Faceci co wybierają pasztety, a są przystojni

Polecane posty

Gość alien jj

Czy mają jakieś problemy psychiczne? Mogą być chorobliwie zazdrośni? Jest u mnie na osiedlu pewien facet (mega ciacho), który od kilku lat jest w związku z totalnie nieatrakcyjną, otyłą dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie przyszlo ci do tego pustego lba ze facet ceni inteligencje, poczucie humoru, wiedze i mily sposob bycia wyzej niz plaski brzuch i doklejone rzesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja niską samoocenę, byli odrzuceni przez ładniejsze, więc pewnie myślą, że u lepszych nie mają szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie! Wola dziewczyny ktore maja cos w glowie a nie wypindrzone pustaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że dziewczyna jest ładna nie znaczy, że jest głupia czy ma wredny charakter.A wręcz często jest na odwrót, bo to pasztety nienawidzą świata i mają paskudną osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tlumacz - jakie masz inne wyjscie skoro przystojni faceci cie nie chca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubie lalek barbi.lubie naturalne dziewczyny,zwyczajne z wadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszę o normalnych dziewczynach, które mają jakieś defekty tylko o tych bardzo nieatrakcyjnych, z nadwagą +100 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelki też są nieatrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają beznadziejny gust jeśli chodzi o atrakcyjność, wystarczy zresztą popatrzeć na mieście na te tlenione plastiki w leginsach i z tipsami... poza tym kobiety nigdy nie zrozumieją, że mężczyzna dobierając sobie kobietę na poważny związek nie patrzy aż tak bardzo na wygląd, dla nich to niepojęte jak można nie polecieć na ładną buzię i doskonałe ciało. Mężczyźni są po prostu bardziej wartościowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No az tak otyle to mnie nie pociagaja.ale sa faceci co lubia grube.nawet byly programy w tv wiele razy o takich.sa tacy co szaleja za takimi co waza ponad 200kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:33 zgadza sie.najwazniejsze jest to co miesci sie w glowie i w sercu.pusta dziewczyna to najgorsze co moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam takiego Mateusza Teraz ma żonę podobną do wiedzmy taki ma oblesny wielki nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to ty jesteś chora psychicznie, to ty jesteś chorobliwie zazdrosna skoro wpieprzasz się w życie innych i je krytykujesz. Jesteś typową źle wychowaną, wulgarną i pustą kafeteryjną nieudacznicą, która nie potrafi zrozumieć że uczucia nie mają żadnego związku z wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×