Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aaaeee

Mój facet ma fetysz dużych tyłków

Polecane posty

Gość gość
taki krój spodni sprawia że ten twój tyłek jest jeszcze mniejszy. żeby optycznie powiększyć tyłek spodnie nie mogę mieć takich cięż i powinny mieć małe kieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:05 A od kiedy facet jest towarem, który można sobie wziąć? Jeśli wysokiemu i barczystemu facetowi ona się spodoba to Tobie nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i pytanie - czy naprawde jest jak piszecie i żaden facet na dłuższą metę nie zniesie płaskodupia mam chodzić i na siłę to sobie poprawiać (a efekty mogą być i tak mierne) skoro mi to niespecjalnie przeszkadza? Dbam tylko o jędrność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubie duże tyłeczki, twój facet ma rację, ty tam nic nie masz i wygląda to obleśnie. ogólnie takie szkielety są obleśne. taka budowa dziewczynki z podstawówki :p Brzydziłbym sie ciebie w wyrze obracać, cycków tez pewnie nie masz? z tyłu deska z przodu deska . fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''13:50 No coś twoja teoria nie ma poparcia w rzeczywistości, bo dziecko urodziłam normalnie i nie miałam problemów. '' No cóż tak samo jak kobieta może iść na dobre studia ,znaleźć dobrze płatną prace i wziąć sobie faceta bezrobotnego,ale mimo wszystko podświadomie chcecie zawsze faceta bogatszego od siebie,lepszego,o wyższym statusie . Podobnie z twoim tyłkiem-nie rodzisz jak pierwotniak w szczerym polu,w razie czego mogą ci lekarze zrobić cesarkę,ale i tak odstający tyłek ,najlepiej u kobiety z figurą klepsydry i wyraźna talią będzie najbardziej podniecał facetów informując swoim wyglądem o płodności (i doże piersi zdolne wykarmić młode mlekiem) ,tak jak wam podobają się faceci bogaci mogący zapewnić byt ,bogatsi od was ,pewni siebie,lekko agresywni ,wysocy i szerocy w barkach bo podświadomie widzicie w takim samca ktory obroni was i młode przed drapieżnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:11 weź ściągnij tą wieśniacką bluzke hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''13:50 No coś twoja teoria nie ma poparcia w rzeczywistości, bo dziecko urodziłam normalnie i nie miałam problemów. '' No cóż tak samo jak kobieta może iść na dobre studia ,znaleźć dobrze płatną prace i wziąć sobie faceta bezrobotnego,ale mimo wszystko podświadomie chcecie zawsze faceta bogatszego od siebie,lepszego,o wyższym statusie . Podobnie z twoim tyłkiem-nie rodzisz jak pierwotniak w szczerym polu,w razie czego mogą ci lekarze zrobić cesarkę,ale i tak odstający tyłek ,najlepiej u kobiety z figurą klepsydry i wyraźna talią będzie najbardziej podniecał facetów informując swoim wyglądem o płodności (i doże piersi zdolne wykarmić młode mlekiem) ,tak jak wam podobają się faceci bogaci mogący zapewnić byt ,bogatsi od was ,pewni siebie,lekko agresywni ,wysocy i szerocy w barkach bo podświadomie widzicie w takim samca ktory obroni was i młode przed drapieżnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zle nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieś śpiewa wieś tańczy. masz szacunek do siebie, żeby na forum zdjęcia swojego wybrakowanego dupska wrzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to ma wspolnego z szacunkiem? to tylko cialo, nawet nie nagie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kto wrzuca zdjęcie wymalowanej od góry do dołu gęby, czekając na achy i ochy, to jest lepsze? to jest dopiero fetyszyzacja samego siebie, w dodatku przekłamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''żaden facet na dłuższą metę nie zniesie płaskodupia'' No cóż może trzeba było pomyśleć o nieatrakcyjnym facecie w porę,z jakimś defektem. Płasko-wąsko doopie to odpowiednik takich cech u mężczyzny jak: -brak samochodu/prawka -brak mieszkania/mieszkanie z rodzicami -niezaradność -niedoświadczenie seksualnie/stary prawiczek -brak przebojowości -brak pewności siebie -nieumiejętność poderwania -nieumiejętność obrony i bicia się -niski wzrost -chudość -brak pieniędzy/dobrej pracy i perspektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czyli mam byc perfekcyjna, i jedna wada u mnie mimo że mam piersi etc przekreśla mnie jako wartościową osobę?Tak samo facet ma prawo mieć jakieś wady, tak samo kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys poszlam do sklepu i zrobiło mi się przykro, bo dwie sprzedawczynie tam chodziły i usłyszałam jak mówią 'ładna dziewczyna ale tyłka to ona nie ma'....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Tak samo facet ma prawo mieć jakieś wady, tak samo kobieta.'' Przecież tu ciągle kobiety piszą że nie chciały jakiegoś faceta bo był za chudy,albo za biedny,''biednych się goni'', chudy to obrzydliwy. A normalny facet to wysoki i szeroki w barkach (czyli normalna kobieta to klepsydra z dużym cyckiem i odstającym tyłkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi się podoba facet który za mną biega, mimo że ma lekką nadwagę. Ale jak mówię, on mi ciągle mowi, że chudziutka jestem, a mnie to stresuje, bo wychudzona nie jestem, i ciągle się boję, że znowu o ten tyłek chodzi.Mam już dość oceniania mnie przez ten pryzmat, brat się ze mnie naśmiewał nawet długo, wszyscy 'za chuda jestes, przytyj 5 kg' (zebym wazyla ponad 60?) Ale swoja droga facetom o wiele prościej jest spełnić wymogi, sporo jest wysokich i o zwyczajnej budowie. Ile widujesz facetow z biodrami jak kobieta? bardzo rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po samych zdjęciach można poznać, że za grosz klasy w sobie nie masz. A taki zad to wstyd pokazywać, nawet na anonimowym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo facet nie ma wyglądać jak kobieta. ''Mam już dość oceniania mnie przez ten pryzmat,'' To morzę wy nie oceniajcie mężczyzn po tym czy jest pewny siebie i umie podrywać,kasie i statusie,urodzie (gdzie idealny wysoki i szeroki w barach to według was normalny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojepany...im nie dogodzisz...zadużą byś miała to by gadał,że się spasłaś.I pisze Ci to kobieta ze sporym tyłkiem.Nie dogodzisz im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie u kobiety o wiele ważniejsze jest to, co ma w głowie, a nie to, co ma w doupie! Początek rozmowy zainicjowany przez kobietę o doupie, byłby dla mnie końcem wszelkich rozmów z taką istotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasa moja droga to nie jest sztuczność, jak to wiele osób sobie myli. Klasy nie masz ty, oceniając bardzo szablonowo i stereotypowo kogoś, kogo nie znasz (i ta ocena ciuchów... na pewno twoja myśl poszła dalej: wieśniacko się ubrała do tych zdjęć, pewnie chodzi tak na co dzień do ludzi, typ tandetnej zaniedbanej wsiury, oooho. Oj, gdybyś wiedziała, jak inaczej rzeczywistość wygląda, tobyś na pewno nie uwierzyła :D). Ale nieważne, widać mamy inne definicje Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''mimo że ma lekką nadwagę'' Nadwaga rzecz nabyta.Tu bardziej chodzi o genetykę i cechy wrodzone. Jak jest wysoki i barczysty to jest oczko wyżej.Tak samo jak lepszy jest odstający tyłek klepsydry z cellulitem niż turbo super wysportowane na siłowni i cross fitach płasko-wąsko doopie u chłopczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto mówi o początku rozmowy zainicjowanym o d***e? to że pokazałam tutaj zdjęcia tyłka, to oznacza, że jestem pusta i rozmawiam z facetami o częściach swojego ciała? no tak - bardzo logiczne myślenie... oj, ludzie, ludzie! Ale miło, że nie zwracasz tak ogromnej uwagi na to i cenisz sobie charakter. Mam tylko nadzieję, że to prawda :) ja się ciągle boję, że temu facetowi to będzie przeszkadzać... ten brak tyłka. Boję się, że on nic nie mówi, bo nie chce mnie urazić, ale swoje myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:50 I 3,5/4 nie wygląda. Oni nie musza spełnić kryteriów w rodzaju - piersi, ale koniecznie spore, biodra, ale nie wystarcza szerokie, jeszcze tyłek ma byc odstajacy, do tego wcięcie w talii, nogi szczupłe ae nie za, uda szczupłe ale nie za, nogi długie koniecznie, włosy długie, kolor ciała - jednolity, masz żyłki na nogach? jest kiepsko, powinnaś mieć gładkie. i masa innych, o urodzie nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie bo wartosciowy facet to zaakceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×