Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aaaeee

Mój facet ma fetysz dużych tyłków

Polecane posty

Gość Aaaeee

A ja mam mały i płaski. Ciągle gapi się na d**y innych, nawet przy mnie, gdyby mógł to by je przeleciał na moich oczach. Już praktycznie na początku znajomości insynuował, że mam małą pupę, ale odbierałam to jako żarty czy droczenie się. Po co się zatem ze mną związał? Latał za mną jak nienormalny, ciągle nalegał na kontakt, był zazdrosny, uprawialiśmy dużo seksu. Potem zaszłam w ciążę, zamieszkaliśmy razem i nie było dnia żeby nie wypomniał mi tego defektu. Nawet jak mnie dotykał podczas seksu to marudził, że mam tyłek jak dziecko. Nienawidzę go i ciągle myślę o zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wredny cham. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to prawda, to ten chłopczyk, bo mężczyzną go nie nazwę, zachowuje się jak rozkapryszone dziecko. Widziały gały co brały, wiedział jaką masz figurę. A może jemu chodziło głownie o to żeby mieć typową żonkę do gotowania i sprzątania? Ja bym nie tolerowała kpienia z mojej figury. Zdrada to żadne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaeee
Nie na pewno nie szukał typowej żonki, bo był bardzo zakochany wręcz szaleńczo. Potem zamieszkaliśmy razem no i się bardzo popsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja droga niezla rodzinka ,wysiudali Trudzie z jej wlasnego mieszkania zeby tam wsadzic uposledzonego MAciusia ,gdzie wiadomo ,ze starych drzew sie nie przesadza ,kilka miesiecy pozniej zmarla bo nie mial sie nia kto porzadnie zajac ..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale piszesz, że już na początku związku mówił, że nie podoba mu się twój tyłek. Jak się w kimś zakochujesz to przez pierwsze tygodnie/miesiące nie widzisz u tej osoby żadnych wad. A on jeszcze mówił, że mu się tyłek nie podoba! To nazywasz szaleńczym zakochaniem? Nie naskakuję na ciebie, tylko pytam, bo może czegoś nie dostrzegasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim osiedlu takie kobiety rządzą! Nie patrzymy nawet na inne,byle piękna twarz i duzi tyłek, najlepiej z urody ciemne włosy i oczy jak kardashianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia to Ty? Twój facet lubi się ze mną spotykać, a Ty ciągle myślisz ze leci na dzieci z Oświęcimia jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden facet nie lubi płasko dupia. A niestety taka natura polek wiecznie mażących o wysokim i szerokim facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:32 to chyba wiem na jakim osiedlu mieszkasz... A te piękności to pewnie 1 dziecko w wieku 14 lat, papieros w pysku, patola 500+ i k***a na ustach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaeee
To nie jest moja wina, że mam taką figurę. Nie jestem bardzo chuda, mam 165 cm wzrostu i 55 kg (teraz chyba 57), ładne wcięcie w talii. Skoro mu się nie podobałam to mógł mnie zostawić, a nie nagle się obudził, że mam mały tyłek, no błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Skoro mu się nie podobałam to mógł mnie zostawić, a nie nagle się obudził, że mam mały tyłek, no błagam...'' Polki mają za duże wymagania dlatego bierze się co leci i co ''zezwoli''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym każdy facet tak samo cie oceni. Twój tyłek wygląda jak facet na bezrobociu albo z najniższą krajową. Biedak podświadomie kojarzy się wam z tym że nie zapewni bytu dzieciom i wam,natomiast płaski tyłek z tym że nie urodzisz dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to nie jest fetysz. Bo to że faceta odpycha płaski i wąski tyłek niezdolny do rodzenia ,to to samo że odpycha go penis który nie przyjmie nasienia jak pochwa i jest atrybutem samców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helka mi się podoba Ożenie się z Helką Helka mi się podoba Bo ma pupę wielką. Ożeniłem się z Helką I mam problem wielki Większą pupę od Helki Ma sąsiadka Helki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile Helek, tyle pup a teraz się skup. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały tyłek to kalectwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam równe 90 cm w biodrach, ale tyłek mam płaski, nie jest odstający. Też jest taki jeden zakochany we mnie facet i ciągle twierdzi, że jestem szczuplutka. O tyłku nigdy słowem nie powiedział. Kiedyś oglądalismy jakieś baletnice w telewizji i mówię, ale chyba o niej nie powiesz, że nie jest chudsza ode mnie, a on się upierał że właśnie tak jest. Ważę 56/167 czyli wagę mam normalną, nogi mam ciut bardziej zbudowane, w talii 68, piersi mam normalne, ale tyłek właśnie płaski i to jest też genetyka, u mnie w rodzinie kobiety mają taki syndrom, ćwiczę trochę i on jest jędrny, ale w ubraniach nie jest odstający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś piepszysz. To prowo. Facet jak mu coś nie pasi to mówi wprost i nie będzie za taką łaził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.38 Wstęp do pracy magisterskiej gotowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie doopska się reklamują fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaeee
13:50 No coś twoja teoria nie ma poparcia w rzeczywistości, bo dziecko urodziłam normalnie i nie miałam problemów. W talii mam 64cm, a w biodrach 92cm, więc tyłęk nie jest najmniejszy, ale niestety płaski. Może jakieś ćwiczenia pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
92 w biodrach to nie mało? hahahhaah ja mam 103 i chciałabym więcej. prowo 3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziecko, weź się nie kompromituj. to nawet dopy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaeee
14:58 Mam dokładnie taki tyłek jak Ty na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupia jestes, mozna miec MIEDNICE szersza a tylek miec dalej plaski. Ja mam 90 przez to ze wlasnie mam tak zbudowane biodra, ale tylek jest plaski. Mam ci wrzucic swoje zdjecie zebys skumala ze to nie sa waziutkie biodra? wczesniej mialam 94 ale schudlo mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To" to jestem ja... Dziękuję za określenie. Tolerancja u Polakow jak widzę dalej wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ---pewnie też uważasz że wysoki i barczysty to normalny facet i ci się taki należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×