Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aaaeee

Mój facet ma fetysz dużych tyłków

Polecane posty

Gość gość
wlasnie, wartosciowy facet cie pokocha taka jaka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''wartosciowy facet to zaakceptuje'' ciekawe ile wartościowych kobiet jest w Polsce? Takich co akceptują nieśmiałego,biednego ,niskiego czy chudego faceta.Natury nie oszukacie-poza tym same jej wymagacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ten facet z nadwagą, który się we mnie zakochał, jest bardzo zamknięty w sobie... Wiesz, ile czasu zajęło, nim się otworzył? a dalej nie jest w 100 % Masz dziwne poglądy na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ten facet z nadwagą, który się we mnie zakochał, jest bardzo zamknięty w sobie... Wiesz, ile czasu zajęło, nim się otworzył? a dalej nie jest w 100 % O tym, że z twarzy też nie jest urodziwy, nie wspomnę nie, nie ma nawet tej słynnej charyzmy Ale ma coś innego - charakter, który mi się bardzo podoba. Jest takim szczerym, uczciwym i mądrym człowiekiem, że sobie nie wyobrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa....do tego mieszka w kartonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, domyślałam się, że mi nie uwierzysz. Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tu pisały że jak facet niema (dużo) pieniędzy to niech się nie bierze za związki i kobiety. To może jak kobieta niema odstającego tyłka i figury klepsydry z wyraźną talią to niech się nie bierze za związki i mężczyzn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostawiłem kobietę,do laski która nie była suchą torebka herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego sądzisz, że każda kobieta chce takiego faceta? ja coś wyraźnie napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to prawda nie ma tyłka nie ma zadowolonego faceta,raz usłyszałam jak kumpel powiedział mega dziewczynie,że ma d***e jak dwa małe kufle od piwa,a on nie ma zamiary sie tłuc o szkło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czyli powinnam plakac, bo mam ładną twarz, ale nie mam odstającego tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko jedna taka wadę i mam sie tym przejmować... tak jakbym była lalką a nie człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że w kraju gdzie kobiety uważają się za najpiękniejsze na świecie ,chcą by facet podrywał ,dawał kase i miał idealny wygląd przez nie same nazywany ,,normalnym,, ,same są w około 80% wąsko tyłkimi szerokimi w barkach tyczkami odpowiadającymi wyglądem niskiemu i chudemu facetowi .Pozostałe typy to jabłka czy gruszki z figury. Może z 0,01% kobiet w Polsce jest taką klepsydrą z krągłościami (ja w życiu widziałem gdzieś z 10 kobiet które bym nazwał atrakcyjnymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaeee
No dobra, ale nadal nikt mi nie odpowiedział na moje pytanie. Dlaczego się ze mną związał skoro OD POCZĄTKU nie byłam w jego typie? Miał wiele okazji żeby zakończyć ten związek też zanim zaszłam w ciążę, ale nie zrobił tego. Wiadomo, każdy ma inny gust, ale powinno wybierać się osoby, które są dla nas atrakcyjne, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''No czyli powinnam plakac, bo mam ładną twarz, ale nie mam odstającego tyłka'' To tak samo jak facet który będzie fajnym kumplem/przyjacielem ,ale nie będzie miał bajery i nie będzie umiał/ miał blokady przed poderwaniem (czyli jak to tutaj określiły kobiety nie przejdzie testu na męskie hormony) zostanie ,,przyjacielem,, czy innym ,,friendzone'' a pannę będzie obracał inny koleś jeśli dobrze ,,zagada,, nawet jeśli obiektywnie będzie gorszym człowiekiem czy materiałem na partnera. Poza tym co rozumiesz przez ładna twarz? Duże oczy,wystające kości policzkowe,sercowate zmysłowe usta układające się w dziobek ,niekanciastą żuchwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Wiadomo, każdy ma inny gust, ale powinno wybierać się osoby, które są dla nas atrakcyjne, czyż nie?'' Nie. Oprócz fetyszystów,pedofili czy homoseksualistów każdego faceta kreci odstająca doopka u kobiety z wyraźną talią,świadcząca o dużej płodności. Niestety większość polek tak wygląda-macie bardzo duże mniemanie o sobie,ale jesteście jednymi z niej atrakcyjnych kobiet na świecie,własnie miedzy innymi z powodu dominującej u was typowo męskiej (a raczej chłopięcej ) sylwetki-tylko po prostu wyboru nie ma w tym kraju. Polacy mężczyźni jednak są o niebo atrakcyjniejsi od was. Faceta po prostu ogarnia frustracja jak kobietę w związku z mniej zarabiającym od niej partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie jesteś ani ładna jak patrzy na inne to raczej oczywiste ze twój facet ma Cię gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteśmy tak mało atrakcyjne to dlaczego faceci z całego świata szaleją za nami? Jakoś nie słyszałam, żeby kobieta z innego kraju zachwycała się urodą Polaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój fetysz to kobiece piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi nie jest potrzebny drugi facet a Ty tak wyglądasz pewnie jak chlopczyk Was kobiet kręcą wąskimi tyłek i szerokie ramiona u facetów, nas figura klepsydry,cycki i tyłek którym można się bawić I gnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaeee
No dobra, ale skoro mu się nie podobam to po jaką cholerę się ze mną zadawał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''aceci z całego świata szaleją za nami?'' Głupi niepotwierdzony mit.Jak polka z łatwością pości się z obcokrajowcem to nie znaczy że on za nią szaleje.Ta gadka to promowany w Polsce i tylko w Polsce idiotyzm.Za to są naukowe dowody na wasza nieatrakcyjność jak np. Wskaźnik WHR mówiący o talii. Nawet gdzieś tam czytałem że badano mężczyzn i ponoć oglądanie kobiet z wyraźną talią wywołuje endorfiny. No a polki to raczej niekobiece chłopczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kobietę z tynkiem i każe jej chodzić w legendach,wszyscy się za nią slinia ja też Wy macie ten problem ze ktoś promuje szkieletów, a Wy to podlapujecie,to nie jest dla nas atrakcyjne oglądanie dziewczyny która wygląda jakby rok nie jadła, raczej jest nam takich żal, ale na pewno takie nie podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam WHR 0,7 (dokładnie 0,71 czyli tyle ile te ideały kobiecości) i jakos nadal mam płaski tyłek, wiec te gadki o waznosci WHR to sobie mozna wsadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:27 Głupoty gadasz, bo teraz nikt nie promuje szkieletów. W modzie są Kardashianki, które wyglądają jak konie bez tylnych kopyt, tak wielkie mają d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Aaaeee dziś No dobra, ale skoro mu się nie podobam to po jaką cholerę się ze mną zadawał??'' No bo większość polek wygląda tak jak ty (odpowiednik niskiego i chudego faceta) to niema wyboru. Poza tym facet musi wykazać się kasa,pewnością siebie ,przebojowością i urodą na nieporównywalnie wyższym do was poziomie. Dlatego zwykle bierze się to na co człowieka stać-a rzadko którego stać na ten 0,01% atrakcyjnych.Inna sprawa że jest za mało atrakcyjnych kobiet w Polsce (nie mylić z wysuszonym babochłopem z kratką na brzuchu) by wszystkich obsadzić. Jest ich nawet za mało by obsadzić w pary tych najbogatszych i najprzystojniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''gość dziś '' To tylko jeden ze współczynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaeee
17:31 A ja myślę, że lepiej być w takim razie samemu zamiast wiązać się z nieatrakcyjną kobietą. Jeszcze rozumiem, żeby chciał mnie tylko zaciągnąć do łóżka czy zaliczyć, ale on bardzo szybko mi się oświadczył, ciągle wydzwaniał, planował przyszłość. To nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Aaaeee dziś '' No cóż....faceci też chcą mieć rodzinę,kogoś bliskiego,wiec skoro nie mają wyboru zwykle to biorą się za brzydkie polki.Aspekty uczuciowe stają sie ważniejsze od cielesnych,i to nie zmienia faktu że typowa polka jest brzydsza od polaka.Twojego faceta niepotrzebnie poniosła frustracja jaką trapi większość męskiej populacji z powodu defektów urody ich kobiet. Inna sprawa to to że wam łatwiej mówić bo atrakcyjnych mężczyzn jest od groma w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjnych mezczyzn jest w Polsce OD GROMA? Ty sobie chłopie jaja robisz? wiekszosc jest paskudna albo przecietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×