Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 22

Polecane posty

gość dziś Shatyn jak Jehowa albo guru sekty , z nim dyskusji nie ma. masz w to co Shatyn wklei wierzyć i koniec! x x A gdzie tak napisałem albo chociaż tak życzyłem sobie? Zacytuj takiego mojego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś nic nie uwazam,i nie zawracaj mi glowy jakimis p*****lami i trzymaj sie tematu,a nie odlatujesz w jakies banialuki x x JA? To przecież ty napisałaś, że arecki odpuścił czy popuścił i że mam go przeprosić i że jest porządny a nie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno shatyn i kolejne pytanie do ciebie czy byłeś kiedyś w czarnowąsach? (czarnowąsy do 31 grudnia 2016 roku to była wieś wieś a od 1 stycznia 2017 roku jest częścią pewnego miasta (sprawdź Sobie w Google jakiego...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, Otulinka juz nie ma czasu na głupoty, masz się Shatyn trzymać tematu bo sobie dzidzia pójdzie. I masz przeprosić honorowego ściemniacza Arkadiusza nr pesel 123 :D Normalna kretynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak nie dostaniesz słynnej przesyłki od Areckiego. Wspanialomyslnie postanowił ci odpuścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Chyba jednak nie dostaniesz słynnej przesyłki od Areckiego. Wspanialomyslnie postanowił ci odpuścić x x No chyba... A już się przygotowałem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn to debil bo nie wie że czarnowąsy to część miasta Opole (do 31 grudnia 2016 roku czarnowąsy to była wieś w województwie opolskim w powiecie opolskim w gminie dobrzeń wielki a od 1 stycznia 2017 roku czarnowąsy zostały włączone do Opola i dziś są częścią miasta Opole (województwo opolskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko prokurator pewnie się wkurfi. Zaczął już działać, a tu Arkadiusz okazuje serce i odpuszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tylko prokurator pewnie się wkurfi. Zaczął już działać, a tu Arkadiusz okazuje serce i odpuszcza x x Miejmy nadzieję, że odpuszcza a nie popuszcza. Bo wtedy wk...e prokuratora murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn wiesz że na Opolszczyźnie jest elektrownia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki w ogóle nie broni honoru małżonki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn jak Jehowa albo guru sekty , z nim dyskusji nie ma. masz w to co Shatyn wklei wierzyć i koniec! x oczywista oczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie smutne by było twoje życie dziadek bez kafeterii skoro wklejki tutaj taką radochę ci sprawiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny z towarzycha Odurzonej skompromitowana, teraz będą znowu popiskiwac o wklejkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skompromitowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś p*****lnieta Otulona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś jaki szczesliwy shatyn,wszystkich pokonal i wystrychnal na dudka,pelna euforia smiech.gif nirvana x x Skąd takie przekonanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie NET,to nie wiedziałbym że jest tylu ciemniaków na świecie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami sie pokonujecie wlasna glupota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupek shatyn widze we formie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech dziadek ma trochę tej radochy, jak nie może jej mieć z wnuków to niech ma chociaż z tych wklejek.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam s********j cweluchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×