Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy to kolki ?

Polecane posty

Gość gość

Już nie daje rady nie śpię wcale. Lekarz najpierw stwierdził refluks . Teraz inny powiedział że kolki. Ale nic nie pomaga syn ma 5 tygodni i zawsze nad ranem o 3 zaczyna strasznie stękać i jęczeć i to trwa tak 3 godziny az zrobi do pampersa zawsze co noc . Lekarz przepisał kropelki colief . Już podaję 3 dzień ale nic zero poprawy . Wczesniej podawalam espumisan tez nic . Co mogę innego podać? Pomocy ja nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno sab simplex dobre ale w Polsce ciężko dostać. U mnie pomagał espumisan ale od jakiegoś czasu przestał pomagać i też moja mała się drze że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dawkujecie ten espumisan???? bo to tez wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i podobno również są rewelacyjne rurki do odgazowania windi jeśli moja mała nie przestanie płakać i kolki będą się powtarzać codziennie to spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rano dawałam 15 kropel i wieczorem 20 ale już nie pomaga a córka ma 7 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Ja podawalam tez kropelki Delicol.Oprocz tego czeste ukladanie dziecka na brzuchu,robienie rowerka nozkami.Pomaga tez rozgrzewanie brzuszka.I oczywiscie duzo cierpliwosci.Po 3 miesiacach kolki mijaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie pomaga kladzenie na brzuchu bo moja mała tego nie cierpi i efekt taki ze drze się jeszcze bardziej. Nagrzewanie suszarka czy termoforem też nie działa próbowałam nie raz. Espumisan przestał działać. Wczoraj chyba pomogła ciepła kompiel chociaż nie jestem pewna czy ze zmęczenia nie zasnela. Zostają mi jeszcze te rurki i spróbowanie innych kropli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sprobuj jeszcze polozyc ja na swoim brzuchu ,skora do skory.Podobno niektorym dzieciom pomaga takie cieplo mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn lubi na brzuszku u mnie leżeć ale w nocy go tak nie położę. Espumisan dawałam 15 kropel rano i w nocy i nic nie dało. Mam butelki dr. Brown i też nic nie pomogło dawałam specjalne mleko Comfort za radą lekarza i też nic . Ja już nie mam siły. A te kropelki działają id razu czy po jakimś czasie ? Lekarz kazał podawać przez tydzień i jak nie podziała ma zapisać coś innego . Ale ja nie śpię całe noce nie mam czasu tyle czekać chce żeby synek też spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espumisan u mnie działał po około pół godz. Jeżeli się nie boisz to spróbuj z tymi rurkami bądź poproś mamę by to zrobiła w końcu one temperaturę badaly przez o***t i nic się nie stało żadnemu z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj cieplej kompieli bo i tak nie masz nic do stracenia i tak nie spisz w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim mlekiem karmisz dziecko? Czy dziecko ma na twarzy lub ciele wysypke? Chocby kilka krostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dajesz mm to w butelce nie wstrzasaj tylko mieszaj łyżeczka bo wtedy nie tworzy się tyle pęcherzyków powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyka25
My stosujemy esputicon już od miesiąca i kolek nie ma. Polecił nam pediatra i powiem wam że jest bardzo dobry. Kosztuje coś ok 9 zł za buteleczkę, także chyba najtańszy z tego co dostępne na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delicol ale pamietaj, zeby go dawac do kazdego karmienia. Do tego podawaj espiticon lub espumisan lub bobotic czy infacol co uwazasz. Delikol to enzym laktaza wspomaga trawienie laktozy, a espumisan itp pomaga rozbijac pecherzyki powietrza. Razem te krople moga naprawde pomoc ale na typowa kolke nic cuda ci nie zdziala. Jesli dziecko ma kolke typowo alergiczna trzeba wprowadzic bebilon pepti jesli mm ale o tym juz decyduje lekarz. Co do sab simplex ludzie go chwala ale u nas nie sprawdzil sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tych rurek bron boze nie stosuj. Mozesz dziecku uszkodzic jelita lub zwieracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipekpola
U nas masaże i tylko esputicon jet najlepszy i tani. No i wiadomo ręce, ręce i jeszcze raz ręce. Zawsze musiał się wyprzytulać po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka miała popołudniami kolki, pomogło nam cierpliwość i kropelki Esputicon i noszenie. Dasz rade 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×