Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o takim facecie?

Polecane posty

Gość gość

To mój kolega. Ma 28 lat. Jeszcze studiuje dziennie jeden kierunek. Nigdy nie pracował. Mieszka z rodzicami i rodzice go utrzymują. Ma taki pogląd że kobieta w domu wszystko powinna robic i on np nigdy nie gotował ani nie sprzatał w domu chyba ze swoje biurko. Na razie nie szuka dziewczyny bo chce sie do 30 wyszalec w klubach i nigdy nie był w zwiazku. Był tylko na jednorazowych przygodach. Chce miec dziecko i powiedzial ze po 30 bedzie szukał wartosciowej i pieknej żony. Co o nim sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam pewnie jest bezwartościowym człowiekiem tj. ma nałogi. Ja mam 26 lat i kończę już studia magisterskie, a i dla mnie wydaje się, że studiuję już bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nałogów. Nie pije i nie pali. Studia długo robi bo miał kilka razy powtarzanie a studiuje kierunek taki zwykly typu zarządzanie czy inne. Najlepsze jest to ze on mysli ze po studiach bedzie zarabiał minimum 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy jeśli mam wytłumaczyć to ja jestem sporo kreatywniejszy od niego - nigdy nie byłem na imprezie mam 26 lat i kończę studia, nieraz coś ugotowałem. Jestem straight edge - według mnie to super rzadkość w Polsce. Nigdy w życiu nie spróbowałem ani tytoniu ani żadnych narkotyków. Ani razu się też nie upiłem, choć próbowałem alkoholu od 9 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość powracający
Ups przepraszam, źle go oceniłem, przynajmniej w tej kwestii. Jednak za dużo chłopak wymaga. Teraz prawie co drugi jego rówieśnik będzie mia wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz sobie spaprać życie to bierz go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nieeee :D ja go nie chce :D Tylko własnie mnie smieszy jego podejscie. Wymaga dużo a sam nic soba nie reprezentuje moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.16-aha...to zwracam honor :)uff...No jego podejście jest lightowe można by rzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bym się go brzydzila, jeszcze syfem mnie zarazilby skoro miał jednorazowe dziury... Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×