Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diettt

Catering Dietetyczny

Polecane posty

Gość Gusska
WygodnaDieta - od listopada zamawiam i efekty już są duże, do tego dorzuciłam ćwiczenia/aktywnośc fizyczną i ogólnie czuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteria
Ja jakiś czas temu poznałam http://www.almaverde.pl i bardzo polubiłam ich jedzenie:) Gotują z naturalnych, nieprzetworzonych produktów, dania wegańskie, wegetariańskie - bardzo smacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrego i taniego cateringu dietetycznego to uważam, że dobrym wyborem będzie https://fitwarzywko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkie889
Jak się nie ma czasu gotować, a jednocześnie chce się jeść zdrowo to catering dietetyczny jest najlepszym rozwiązaniem. Ale ostatnio odkryłam prawdziwą bombę czyli detoks sokowy z tej samej firmy, z której zamawiam catering czyli SportFoodSoki. Przez 3 dni piłam tylko soki i czułam się na prawdę świetnie - lekko i świeżo a dodatkowo myślę, ze zmniejszył mi się apetyt na słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elissska
Taki catering to świetna opcja dla ludzi nie lubiących czy nie mających czasu na gotowanie. Sama do nich należę i zamawiam Wygodnądietę. Tylko dzięki nim udaje mi się przy takim trybie życia jaki mam utrzymać świetną figurę i dobrze odżywiony organizm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jedzenie z pudełek, ma to sens jak się dużo pracuje a po pracą jeszcze ma się inne obowiązki. Polecam boxy ze strony wygodnadieta.pl. Mają faktycznie dobre smaczne pożywne jedzenie, ułożone wedle konkretnych potrzeb. Ja biorę zestaw sportowy, idealny dla osoby aktywnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vito Scaletta
W sumie też korzystałem z cateringu Wygodnej Diety. Zamawiałem go w Warszawie i wiem że mogłem liczyć na darmową dostawę. Dania w przypadku takiej diety są naprawdę smaczne i o dziwo naprawdę bardzo zróżnicowane. Polecam jeśli nie mieliście nigdy okazji spróbować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaaC
Polecam sprawdzic strone belfino.pl Maja tam przeglad cateringow dietetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkapapatka
jeśli mam coś polecać, to będzie to catering mniammniam:) jestem zadowolona w 100%, nareszcie jedzenie, które jest smaczne i zdrowe a do tego pysznie doprawione a nie jałowe i bez wyrazu. zdecydowanie na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catering dietetyczny to rzeczywiście bardzo wygodna sprawa. Sama jestem na takiej diecie juz od kilku miesięcy. zamawiam sobie catering z warszawski dzień i jestem zadowolona. Dania są różnorodne, nie nudzą się, super smakują i są zawsze dostarczone na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam mniam catering faktycznie jest spoko. Przetestowałam wiele i tylko z nim zostałam na dłużej. Po prostu odpowiadają mi ich posiłki pod względem smaku i porcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najlepiej się czułam z cateringiem z Personal Chefa ze Śląska. Teraz mają super promocje na lunch boxy także za małe pieniądze można sobie ogarnąć jedzonko do pracy i przy tym chudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym cateringiem z POznania jest Jedzenie Marzenie jadłam z tamtąd dwie diety i na obu schudłam :) na prawde polecam bo osilki maja bardzo roznorodne i dobre produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegan

Jestem weganką i trudno mi było znaleźć catering z typowym wegańskim jedzeniem, ale udało się, zamawiam Catering z Pracowni Smaku w Gdańsku. Pyszne posiłki, 100% vege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre112

Z tego co wyczytałem w Internecie, na terenie śląska https://nutridieta.pl/ :) Przejrzałem ich ofertę i faktycznie mają bogaty wybór diet i bardzo konkurencyjne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda234

Polecam prownać z ofertą firmy AfterFit działają w kilku miastach
afterfit-catering.pl/torun/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizzzou

Na terenie Wawy plus okolic (Ząbki i Marki) działa świetny catering http://victorydiet.pl/ jak ogarnialam sobie u nich diete to miałam z 8 chyba do wyboru, jedną miałam diete na redukcje, ale teraz juz przeszłam na diete sport ze względu na intensywniejsze treningi. Bardzo dobry cenowo i jakosciowo catering :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Catering to spoko opcja, bardzo wygodna przede wszystkim;) Ja zamawiam sobie jedzonko z Wygodnejdiety i jestem zadowolona. Dzięki nim jem smacznie, zdrowo i co ważniejsze regularnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszkaa

Ja natomiast korzystam głównie z oferty https://suvibox.pl/ i również jestem zadowolona. Udaje się schudnąć i jednocześnie uczy to naprawdę fajnych nawyków żywieniowych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajzer

Ja Ci polecam z czystym sumieniem WygodnąDietę. Zamawiam juz od paru miesięcy u nich i do tej pory jedyny minus jaki znalazłam to ich perfekcyjna punktualność. Sama punktualna nie jestem i czasem musieli na mnie czekać :p poza tym wszystko super smaczne i wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

najlepszy i najsmaczniejszy catering z jakim się spotkałam to z WYgodnaDieta.pl
natknęłam się na niego jakieś półtora roku temu w nowej pracy, gdzie koleżanki zamawiały, skorzystałam, a teraz wracam co kilka miesięcy jako taki mały detoks  wiem, że jem wyjątkowo zdrowo, więc od czasu do czasu tak robię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o okolice Śląska, to polecam tam usługi Catering Dąbrowa. Przygotowują zdrowe pełne witamin i odpowiednich składników posiłki. Świetna obsługa i zawsze świeże, wyśmienite jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna

To racja zależy od lokalizacji, ale np z tego co się orientuje moja WygodnaDieta w róznych miastach w PL jest, więc warto sprawdzić, ja ich polecam, jestem kolejny rok z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Wygodną Dietę zamawiam stosunkowo od niedawna, ale już mogę śmiało ją wszystkim polecać :D Jestem mega zadowolona z jakości posiłków. Wszystko smaczne, zdrowe i zgodnie z moimi preferencjami (jestem wegetarianką). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×