Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diettt

Catering Dietetyczny

Polecane posty

Gość Annkanna
Cytat

 

A jakie miasto?

Ja Wwa - mega jakość moim zdaniem, a próbowałam wielu tego typu diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvvira

Witam, a jak oceniacie efekty? Czy macie ochotę na podjadanie? Jak szybko pojawiły się pierwsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzina

Ja nie jem mięsa i bałam się, że dieta wegetariańska będzie mega jałowa i niesmaczna. Ale zamówiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień i jestem pozytywnie zaskoczona naprawdę. Bardzo smaczne dania od pana Gesslera i faktycznie działa, nie podjadam pomiędzy posiłkami i udało mi się trochę zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, że fitfoodservice.pl spełnią Twoje oczekiwania, mają sporo różnych opcji jeśli chodzi o konfigurację diet wiec na pewno będzie to dobra opcja jak masz szczególne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

Szczerze to uważam, że w przypadku diety wegetariańskiej znacznie lepiej jest własnie zamawiać catering. Oni mają naprawdę fajne pomysły, no i do tego dobre produkty. Szczególnie przypasowała mi dieta https://www.dietific.pl/katowice/ którą zamawiam w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene544

Ja tam jestem zwolenniczką takich cateringów. Nie każdy przecież musi lubić, lub po prostu chcieć gotować. Zamawiam, płacę i mam spokojną głowę. Nie muszę każdego dnia zastanawiać się co przygotować i czy będzie to grało z moją dietą. W moim przypadku - bardzo duża wygoda i ułatwienie. Zamawiam od jedziecatering.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

najlepszy i najsmaczniejszy catering z jakim się spotkałam to z WYgodnaDieta.pl
natknęłam się na niego jakieś półtora roku temu w nowej pracy, gdzie koleżanki zamawiały, skorzystałam, a teraz wracam co kilka miesięcy jako taki mały detoks  wiem, że jem wyjątkowo zdrowo, więc od czasu do czasu tak robię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wygodnadieta.pl - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja również, dużo tansza od macz fita, a moim zdaniem korzystają ze świeższych warzyw chociażby, bo wszystko bardzo dobrze wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

postawiłam na wyodnadieta, maja szeroki wybor jeśli chodzi o diety i sa w spoko cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzzaWwa

Ja wygodną zamawiam, jestem bardzo zadowolona - efekty są, ja wiem że zdrowo sie odżywiam, taka opcja mi bardzo pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynna_bielany

Ja szukam teraz opcji cateringu dla siebie, problem jest taki, że potrzebuje opcji wegańskiej 🙂 Dobry i sprawdzony catering poszukiwany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w wygodnej diecie masz rózne opcje, w tym również wegańską - tym bardziej polecam, bo na tego typu dietach łatwo wpaść w rutynę i brak pomysłów na posiłki, a tu masz to z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Ja sama chciałam spróbować diety bez mięsa, tylko na bazie produktów roślinnych i cieszę się że w wygodnej jest taka opcja, ja zdecydowałam się na wersję 1500 kcal zobacze czy dam radę bez mięsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Mogę podrzucić przykładowe menu dla diety wegańskiej z wygodniej diety:

Śniadanie  Tartaletki z ciecierzycą i orzechami pekan

II śniadanie    Seler kung pao z fasolką szparagową i dynią

Obiad  Nuggetsy z boczniaka podane z pesto rosso, czarną soczewicą oraz warzywami

Podwieczorek   Kokosowy deser z musem malinowym

Kolacja    Wegańskie burrito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Też zamawiam Wygodnądietę;) Jest smacznie i różnorodnie więc dieta się nie nudzi i nie ciągnie do podjadania;) na dietę wegańską zdecydowałam się przez ciekawość ( wiedziałam, że jeśli mi nie spasuje to będę mogła ją zmienić),  ale tak mi posmakowało, że zdecydowanie przy niej zostanę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ricco

Dieta wegańska - chce spróbować, jak posiłki , urozmaicone? Myślicie że jak ktoś chce się po prostu przerzuć na tego typu dietę to warto się jakoś przygotować wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie ma potrzeby, w wygodnej diecie masz urozmaicone te posiłki, a przy wegetariańskiej jak się samemu gotuje, łatwo popaść w rutynę i łapiesz się na tym po jakims czasie, ze co dziennie jesz to samo, tu ten problem masz z glowy, bo ktos pomysli za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja ze swojej strony polecam catering dietetyczny Pandieta.pl bardzo wygodne zamawianie, smaczne jedzenie i jeszcze możesz zamówić tak zwany zestaw próbny, który pomoże podjąć decyzję czy na pewno chcesz skorzystać z tego cateringu. Osobiście jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Mi bardzo podpasowały FitBoxy, są super smaczne i ładnie podane, mają dania typu naleśniki, makarony, ciasta i wiele innych. Bardzo zdrowe a do tego smak jak piszę rewelacja, widać też dobrej jakości składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jofka

widze ze mnostwo zrobilo sie teraz tych cateringow, jak zaczynalam swoja przygode z pudelkami to bylo doslownie kilka, ale wydaje mi sie ze wybralam najlepszy z nich, juz od bardzo dawna jestem na wygodnej diecie i bardzo mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Testowałam już wiele cateringów, zwyczajnie nie mam czasu na gotowanie, ake zatrzymałam się na Cud i miód i już nie szukam dalej. Wszystko smacznie, pełnowartościowe i co dla mnie jako zabieganej ważne - zawsze na czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooliina

Odp.-->"Dieta wegańska - chce spróbować, jak posiłki , urozmaicone? Myślicie że jak ktoś chce się po prostu przerzuć na tego typu dietę to warto się jakoś przygotować wcześniej?"

Zamawiam z Wygodnej Diety opcje wegańska i jest super, to mój pierwszy raz kiedy mam styczność z tego typu dietą, ale jest super, nie mogę narzekać, jest smacznie, fajnie, posiłki sa urozmaicone, moim zdaniem warto sobie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

próbowałam wielu cateringów i dopiero Fit Boxy okazały się tym, czego szukałam. Są fantastyczni, zarówno w organizacji całości, dowozów na czas, kontaktu z klientem, a do tego robią świetne rzeczy do jedzenia typu kotleciki z batatów(!) czy ostatnio przepyszny sernik, bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem na "Wygodnej diecie" i chudnę nie będąc głodna, to moje największe zxaskoczenie, także mam zamiar dobić do 10kg mniej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Też zamawiam Wygodnądietę! faktycznie posiłki mają smaczne i urozmaicone więc jedzenie się nie nudzi a i do podjadania mnie nie ciągnie- bo dania są syte;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek

jak ktos jest z krakowa lub okolic, to polecam optimal fit. smaczne jedzonko i dowoz na czas. ja mialam diete chyba 1800 kcal i sie najadam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillla

WygodnaDieta jest mega. Posiłki są super, urozmaicane, ze świeżych składników. Ja jestem na diecie wegańskiej, tak na próbę i zdecydowanie polecam, faktycznie jest tak, że lepiej taką dietę zacząć z cateringiem bo jak w domu zaczęłam tak gotować to szybko mi się te posiłki znudziły, a tu jest codziennie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sama korzystałam chyba z trzech diet pudełkowych i jedynie wygodna dieta była doprawiona i miała smak, w innych oczywiscie kilogramy szły w dół, ale jedzenie do przyjemności nie należało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
Dnia 18.10.2019 o 20:02, Gość kajek napisał:

jak ktos jest z krakowa lub okolic, to polecam optimal fit. smaczne jedzonko i dowoz na czas. ja mialam diete chyba 1800 kcal i sie najadam 

ja teraz mam redukcyjna optimalfit i caly czas chodze pełna 😄 a najlepsze to że kilgoramy leca w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×