Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostaje 4500 zł z 500 plus i wreszcie możemy pozwolić sobie na godne jedzenie

Polecane posty

Gość gość

Wreszcie nas stać na szynkę dla dzieci, na czekolade czy rybę raz w tygodniu! Do tego dzieci nie mają wreszcie dziurawych butów. Ja nie pracuję bo wychowuje dzieci, a mąż zarabia 2300 zł więc te pieniądze się nam przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak wy do tej pory żyliście? Co jedliście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobisz jak się skończy 500+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z Dopóki rządzi PIS to 500+ nie zostanie zlikwidowany bo wiedzą, że wydaliby sami na siebie wyrok. A tak rozdają pieniądze na prawo i lewo mydląc oczy takim ciemnym wyborcom a nie od dziś wiadomo, że takimi ludźmi najlepiej manipulować. Szkoda tylko, że większość zwolenników PIS nie ma pojęcia o podstawach ekonomii bo nic się z powietrza nie bierze. A wystarczyło by nie zabierać ludziom tylu pieniędzy w podatkach i składkach i 500+ nie byłoby potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 9 dzieci ? kobieto co ty masz w głowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktos na forum kto dostaje 500plus i to krytykuje??? Bo krytykuja tylko te osoby co nie dostaja. Jestem za tym zebu kazde dziecko dostalo kase,kazda samotna matka no ale coz,nie ja decyduje. I wali mnie to skad oni biora na te 500 plus naprawde mam to gdzies. Nigdy nie pobieralam zasilkow,rodzinnego,na obiady itp ale teraz dzieki temu dzieci moga pojechac do kolonie latem,nie musialam pol roku wczesniej odkladac na wyprawke szkolna,jezdzimy na wycieczki. A wam wszystkim tylko zle i zle. Jak nie bylo to tez wam bylo zle ze na dzieci nic niema tylko sami sobie politycy daja podwyzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dostaje 500+ bo mam jedno dziecko i jesteśmy za bogaci. Jednak zgadzam sie z programem (trudno, hołota i patola tez dostaje..) bo państwo tylko zabiera. Niech wreszcie cos da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie zgadzam z tym, że bogaci dostają a biedni nie. To skur*syństwo miłościwie nam panujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwójkę, dostaję na jedno. Mam mieszane uczucia, fajnie jest dostać "darmowe" pieniądze ale mamy największy dług publiczny, wcześniej było ciut lepiej w 2010 r gdy był kryzys, gospodarka zwalnia, ludzie boją się inwestować. Nie chcę w Polsce drugiej Grecji. Jaką Polskę zostawimy naszym dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:53 tak się martwisz to nie bierz pieniędzy, ten dług powstał już za czasów poprzednich rządów, a nie powinien, bo było tyle dobra narodowego sprzedanego, były dotacje z unii a mimo to dług rósł. Bogaci nie mają oporu by brać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz staremu, żeby na drugi etat poszedł zapyerdalać, skoro taki robotny w łóżku, a przynosi do chałupy jakieś grosz. Co nas/obywateli płacących podatki obchodzą twoj****chory i że lubisz sputsy w c***e bez gumy ? To teraz wszyscy mają za to płacić ? Poyebało cie ? Teraz odżyją to dopiero sie wezmą za seksy, aż strach pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 - jakież to 'dobra narodowe' zostały sprzedane i kiedy oraz za ile, słucham. Nie, TAKI dług to nie jest spadek po poprzednich rządach, TEN dług to skutek populistycznych mrzonek kaczora i jego przydupasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.13 warto czasami pooglądać informacje gospodarcze a nie tylko tureckie telenowele. 500+ jest dużym obciążeniem dla gospodarki. Wczoraj były podane dane PKB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w końcu pojadę z dziećmi na wakacje, bo ciężko znaleźć na takie rzeczy kasę, gdy zarabia się po 2 tys zł, dlatego należy wspomóc rodziny, zachęcić je do rodzenia, bo dzieci MUSZĄ się rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalni rodzice najpierw pracują, składają jakieś środki i potem biorą sie za dzieci i mają ich tyle, na ile ich stać. W poprzednim systemie jak szłaś na macierzyński, dostawałaś przez rok pensję. Więc chyba aż tak źle nie było. Teraz lepiej siedzieć w domu i produkować te dzieci a utrzymywać się z naszych podatków. Wyślij męża na bezrobocie to jeszcze dostaniesz następny tysiąc+ i żyć nie umierać.. A my będziemy was utrzymywać z ciężkiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak straszycie ze bedzie druga Grecja ,a grekom sie zyje lepiej niz nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale idiotka, napieprzyła dzieci nie mając za co je utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak bo jak ubecy dostawali po 20 tys zl emerytury czy inni zboje ktorzy katowali i niszczyli normalnych ludzi to lewactwu to nie przeszkadzalo. jak wisialo nad nami widmo placenia ogromnych zasilkow socjalnych terrorystom z panstw islamskich to rowniez bylo w porzadku. wlasnie z tego m.in. ida pieniadze na 500 + - m.in. z zabranych ogromnych pieniedzy dawnej bezpiece. z reszta za (nie)rzadow po jak bylismy rozkradani, tylko bogatym sie nalezalo a zwykly robol mial zdychac z glodu. to teraz klasie sredniej lub niskiej sie nalezy i dobrze. ja naleze do klasy sredniej, mam z mezem lacznie 8tys na miesiac gdzie za pare miesiecy bedziemy miec tylko jego pensje czyli 5tys plus premie czy z dodatkowych zlecen bo dostane wypowiedzenie za zajscie w ciaze i L4 z tym zwiazane i ciesze sie ze i ja dostane te cholerne 500+. bogaci robili niesamowite waly na podatkach itd, ogromne pieniadze pod stolem i zadnemu debilowi to nie przeszkadzalo :D a watpie zeby wypowiadajacy sie tu nalezeli do klasy wyzszej zarobkowo bo zapewne 90% z was opluwajacych to wyprane mozgi lewackimi madrosciami ktorzy martwia sie ze kraj zadluzony itd - no jak wasze pelo zadluzylo to tak jest i powtorze : nie zal wam ogromnej kasy jakas szla na emeryturki dla zbrodniarzy ? komuchy powinny zostal poddane eutanazji a nie jeszcze czerpac kase od panstwa, to tak jakby hitlerowcom placic za dawne "zaslugi". a bida z nedza placi ogromne podatki z ktorych do tej pory nie miala nic to w koncu ma i chwała pisowi za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdroszcze tego kieratu przy takiej ilosci dzieci. Nawet jakby bylo 1000zl to bym nie zdecyduje sie na drugie dziecko:) Co to jest 500zl? Za 500zl to ja sobie buty kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwoje dzieci. Jestem na macierzyńskim. Dostaje 500 na jedno dziecko. Gdyby w moim mieście były dostępne żłobki i przedszkola państwowe, to zapłaciłabym 900 zł, by pójść do pracy. Ale płacić 1700, by móc pracować ( tyle wyjdzie żłobek i przedszkole od września) to jakaś paranoja. Więc zostanę w domu, mąż się dogada, by nie dostać podwyżki i wezmę drugie 500. Chory system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he. Toz to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Trzebabyło myślec o szynce zanim dzieci bez tołku narobiłaś.  A nie teraz sie cieszysz ze rybe zjesz. Trzeba było mieć jedno dziecko, to byś już wcześniej jadła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 6 tysi  w koncu moge porzadny papier toaletowy  kupic a nie ciagle te stare gazety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×