Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

jestem mistrzem perkusji wirtuozem

Polecane posty

I sie ciesze ze wyrwalem sie z ruskiego klimatu polski, tutaj w anglii mozna zaistniec ja wczoraj gralem jazz z klawiszowcem basista gitarzysta i wokalistka. Caly pub byl zay****y a sprzet ktory tam byl jest warty wiecej niz wasza wyplata w pol roku, phi. Nawet rok. Efekt? Po skonczeniu grania ppdszedl do mnie palker pubowy i mnie zaprosil na nastepny tydzien z tym ze teraz mam sie zjawic KONIECZNIE. Biedaki buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest mitomaństwo, kiedyś wszyscy chcieli zdjęcia z tych pubów, nigdy żadnego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłem na koncercie The Rolling Stones 2 razy wierzysz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to za zespol, nie znam. Pewnie jakies gowno. Najlepszy zespol z tamtych czasow to Led Zeppelin :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led się wzorował na Stone'sach. Idź stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Led to sie wzorowal na bluesowych kapelach z lat 50 i lat 60, p**********jac ich kawalki :D🖐️. A nie na stonesach baranie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wirtuozem to ty możesz być prawiczego onanizmu przegrańcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor evil Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów Namysłów jest 60 km od Wrocławia i 45 km od Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś wirtuozem to ty możesz być prawiczego onanizmu przegrańcu smiech.gif x Zazdrosc widze cie zzera ze ja mimo wszystko jestem profesjonalista i sprawdzam sie wszedzie, a ty wrecz przeciwnie, pogadaj sobie poki mozesz smieciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×