Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kasikk22

Zaginął pies i jak znaleźć zaginionego psa?

Polecane posty

Gość gość
racja pies to mondre stworzenie i poradzi sobie w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry filmik ale psy zrobiły w ciula swojego pana hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha jak szukają tych psów beka na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezłe o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha ale beka xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies jak kocha i żyje to wróci w przeciwienstwie do kotóf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jeśli pies zniknie, to już nie wróci. :-) Takie to tępe stworzenia, ktoś mu da jeść - i już jest jego nowym panem. :-) Koty natomiast, zwłaszcza kocury - wędrówki mają we krwi. Trzeba się z tym pogodzić i zawsze czekać na pupilka. :-) 2-3 dni i zawsze wraca. :-) Brudny, podrapany, śmierdzący - ale to on, ten sam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka_1983
Nie wiem, mnie się wydaje, że takie podejście jest ryzykowne..szczególnie jak się ma jakiegoś droższego psa czy kota.. są ludzie, którzy zwyczajnie je kradną.. ja mam drogiego psa ( myśliwski), jego utrzymanie sporo kosztuje, ale to nas przyjaciel .. już raz nam zaginął na kilka dni i na szczęscie się znalazł, ale wolę nie ryzykować..tu https://www.alfatronik.com.pl/info/pies-uciekinier-jak-zadbac-o-jego-bezpieczenstwo/ znalazłam co zobić żeby zawsze się znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na szczęście nie uciekł nigdy pies na dłużej niż pół godziny (raz wystraszył się innego psa na spacerze i pobiegł w stronę lasu chodziłam szukałam go i potem wróciłam do domu okazało się że biega po wiosce). Fb ma sporą moc do koleżanki z wioski się przybłąkał piesek wstawiła post na fb o tym ja go udostępniłam po paru godzinach napisała do mnie przyjaciółka że zna tego psa że to jej koleżanki i na drugi dzień wrócił do domu. Czip też robi robotę jak miałam 6 lat z tatą i bratem znaleźliśmy psa w lesie szukaliśmy jego właściciela ale nie sprawdziliśmy ucha i poszukiwania były bezowocne ale któregoś razu nie wiem jak to było ale znalazł się właściciel i rozpoznał psa właśnie po czipie był to taty kolega. Z dzisiejszego doświadczenia trzeba zabezpieczać studnie jakoś miesiąc temu dla taty kolegi zaginął pies ostatni raz był u nas bo na jego prośbę zamknęliśmy go żeby nie pobiegł za nim do sklepu i po jakimś czasie go wypuściliśmy zawsze sam wracał do domu ale tego nie zrobił szukali go dzisiaj brat poszedł poić cielaki przychodzi i mówi do mamy żeby poszła zobaczyła co w studni siedzi że prawie zawału dostał jak pierwszy raz zobaczył na początku nie byliśmy pewni czy to pies czy lis ale doszliśmy do wniosku że pies na początku myśleliśmy że naszych dalszych sąsiadów ale nie potem inny taty kolega z bratem i sąsiadem jakoś go wyciągnęli i się okazało że to ten zaginiony kolegi było mało wody jak wpadł musiał w muł wpaść i nie zdołał wypłynąć a my przez to go nie zauważyliśmy dopiero jak wypłynął nie żywy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×