Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość27

zrobil mi dziecko na sile

Polecane posty

Gość gość27

Maz zabronil mi uzywac antykoncepcji, zrobil mi dziecko na sile, bez zgody bez ostrzezenia, jestem zalamana, wczesniej rozmawialam z nim godzinami i mowilam jak bardzo tego nie chce a on to totalnie olal, a teraz sie smieje ze bede miec brzuch jak slon i dla niego syyuacja jest zabawna. Mam ochote sie powiesic. Chcialam sie tylko wyzalic. ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a był jakiś przymus za takiego palanta wychodzić, który nie liczy się z twoim zdaniem i traktuje jak niewolnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie dawaj dziecku na imie Madzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wymyslacie te prowa i wymyslacie Napisz jak ci zabronil antykoncepcji to sie posmiejemy troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabronil a ty sie zgodzilas ? debilka bez mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej 'zabronil' ci....to wroc do polski i rzuc tego araba pajacu, albo wymysl cos lepszego 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy na siłę zgwałcił Cię czy jak debilko ? Poza tym chyba spędzasz z nim 24 h ze nie możesz tabletki zjeść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co masz ci/pę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wspolczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zabronił, a ty tak po prostu się zgodziłaś? Nie mogłabyś nawet z ukrycia brać tabletek? Słabe prowo 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zro
Dnia 4.02.2017 o 14:07, Gość gość27 napisał:

Maz zabronil mi uzywac antykoncepcji, zrobil mi dziecko na sile, bez zgody bez ostrzezenia, jestem zalamana, wczesniej rozmawialam z nim godzinami i mowilam jak bardzo tego nie chce a on to totalnie olal, a teraz sie smieje ze bede miec brzuch jak slon i dla niego syyuacja jest zabawna. Mam ochote sie powiesic. Chcialam sie tylko wyzalic. ehh.

Trzeb było sobie wkładkę wsadzić mąż by o niczym nie wiedział a ty byłabyś spokojna . Twój mąż to burak! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zro
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zabronił, a ty tak po prostu się zgodziłaś? Nie mogłabyś nawet z ukrycia brać tabletek? Słabe prowo 

 

 

Może to prowo nie wiem ale mam koleżankę której mąż zabrania się zabezpieczać sam też nie stosuje anty. Tylko stosunek przerywany. Mają już 5 dzieci... A ona ma dopiero 36 l więc długa droga do menopauzy przed nią... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak to mąz zabronil Ci uzywac antykoncepcji?:D  jakim prawem i dlaczego w ogole go słuchalas jesli nie chcialas ciazy? ja bym sie z tego w ogole nie tlumaczyla, poszla po tabletki,załozyla implant i nawet by nie wiedzial. Poza tym na pewno jest cuownym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
31 minut temu, Gość Zro napisał:

Może to prowo nie wiem ale mam koleżankę której mąż zabrania się zabezpieczać sam też nie stosuje anty. Tylko stosunek przerywany. Mają już 5 dzieci... A ona ma dopiero 36 l więc długa droga do menopauzy przed nią... 

ja czasem nie wiem co sie dzieje z kobietami.Czy po slubie one nie maja wlasnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Zro napisał:

Może to prowo nie wiem ale mam koleżankę której mąż zabrania się zabezpieczać sam też nie stosuje anty. Tylko stosunek przerywany. Mają już 5 dzieci... A ona ma dopiero 36 l więc długa droga do menopauzy przed nią... 

No to twoja koleżanka jest po prostu głupia i tyle. Co to znaczy zabronił stosować antykoncepcji? A ona jest jakimś niewolnikiem? Zresztą, jak widać, ta sytuacja jej odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

ja czasem nie wiem co sie dzieje z kobietami.Czy po slubie one nie maja wlasnego zdania

Często jest tak, że rodzą dziecko za dzieckiem, są całkowicie zależne od faceta zarówno w sferze materialnej jak i psychicznej. Same na to pozwalają więc nie jest mi takich wcale żal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

ja czasem nie wiem co sie dzieje z kobietami.Czy po slubie one nie maja wlasnego zdania

W punkt! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×