Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teresa0123

Jak przekonać rodziców, że nie chcę mieć dziecka?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Nie udowodniono,ze istnieje cos takiegio, jak instynkt macierzyński. Dla wiekszosci kobiet cudze dzieci sa obojetne, jesli nie nudne i meczące. Ludzie na gól kochaja swoje dzieci, bo im przypominaja siebie, to ich geny i ich wychowanie . I nie to,ze sa ich CALYM zyciem, sa po prostu w tym zyciu zawsze obecne i kochane (podobnie, jak np matka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a co ty tam wiesz dziecino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a co ty tam wiesz dziecino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to jak nazwać to co ma większość zwierząt, czyli chęć do rozmnażania? To właśnie o czym mówisz - że własne geny są ważne i zwierzętom zależy, żeby te własnie geny się powieliły i przetrwały. Możemy nie nazywać tego instynktem. Możemy nazwać to jakoś inaczej. Ale niezaprzeczalnie istnieje w zwierzętach coś takiego, że chcą te swoje geny przekazać. Wystarczy poczytać fora staraczek, które bardzo chcą a nie mogą. Świra dostają dosłownie. Ten niemożliwy do zaspokojenia popęd dominuje całe ich życie I ten popęd, dla kogoś kto go nie doświadcza, jest czymś kompletnie niezrozumiałym. I dla takiego kogoś dziecko jest właśnie czymś co niszczy życie i niepotrzebnie pochłania zasoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś a co ty tam wiesz dziecino xx Dzieki za komplement, jestem babcią:):) Instynktu macierzyńskiego ( w sensie - tęsknota do posiadania dziecka, zagladania do wózkow - , bo to chyba w tym temacie chodzi )nigdy nie miałam, cudze dzieci mnie nudza potwornie, swoje dzieci i wnuki kocham bardzo dlatego, ze je rozumiem, sa podobne do mnie i przypominaja mi kochane osoby z rodziny, mam wpływ na to, jakie będą. A chec przekazania genow - raczej nie instynktowna, bardziej przemyslana, świadoma. Jesli nie spotkałabym odpowiedniego człowieka, lub nienawidziła siebie czy swojej rodziny , prawdopodobnie nie zdecydowałabym sie na dziecko dla samego faktu rodzenia. Ale w sumie, jak zwal, tak zwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam poniektore wpisy i smiech ale i zgroza mnie ogarnia. Wku******e przemilcze... Kto ustanowil, ze kobieta musi uczestniczyc w prokreacji!? Wy ??!! W swoich czterech scianach zuniformizowanej poprawnosci? Jezeli nie chce - Jej WOLA § PRAWO. Tlumaczyc sie nie musi - NIKOMU !! To tak, jakby istnial tajny komitet zwolennikow Ruchu: "Tworzmy nowe zastepy milionow niechcianych dzieci" ? Do tego reakcje MATEK POLEK, piszacych pogardliwie o Autorce i Jej podobnych kobietach - twierdzac, iz grzesza, nie wiedzac Co traca. Grzesznice bedace w opozycji z Matka Natura :))) Komiks k***a Te średniowieczne zapedy umacniaja mnie jedynie w przekonaniu, iz kraj ten, nie za bardzo rozni sie mentalnie od tak znienawidzonego w RP Islamu. A znam ta i tamta "strone medalu" doskonale. Moim zdaniem, to wlasnie taka uczciwa postawa, iz nie ma sie z jakichś powodow checi - co gorsze, wizja maciezynstwo napawa kobiete wstretem, powinna byc nagradzana, nie ganiona. Bo nieustajaca wowczas presja staje sie psychicznym gwaltem. Tak trudno zrozumiec ??? Powolywanie sie m.in. na " $wiete tradycje" pachnie debilnym Ciemnogrodem, a wskazywanie z agresja palcem jest czystym chamstwem i zwyczajnym kur*****m. Do myslacych inaczej: Wnioskuje, ze nie lubicie, jak Wam ktoś obcy cokolwiek dyktuje. Np. co macie jesc i jak urzadzic mieszkanie. A jak figlowac w sypialni, tym bardziej. Nieprawdaz ?? Zycze wiecej przemyslenia..., za to mniej konszaktow z banda Rydzyka zwanego Muchomorem i lektury Pudelka.pl Pozdrowienia z innej strony medalu ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli33
gość 22:57---> ale ja np.mam świetnego męża,podejrzewam,że byłby cudownym ojcem...rodziców też mam fantastycznych a dziecka nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tych co nie chca dzieci.Nie chcecie to wasz wybur.Ale prosze nie piszcie ze dzieci marnuja zycie ..Pamietajcie tylko to "KAZDA KROWA LIZE TYLKO SWOJE CIELE" "IDZIE SPAC DWOJE A WSTAJE CZASEM TROJE".Moj kuzynka nie chciala dzieci po 20latach malzenstwa zaszla w ciaze (43lat) blizniaki i obecnie jest kochajaca mama.Zaluje ze miala tak pozno.Zawsze mowila ze nie chce dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×