Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet postąpił wbrew mnie

Polecane posty

Gość gość
No po prostu nigdy wcześniej nie było takiego typu zachowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konferencja hobbystycznie :D to brzmi po prostu komicznie. pewnie zlot jakis fanow star trek, star wars, milosnikow gier komputerowych lub cos w tym stylu ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to hobby nie może być smart city, tematy medyczne albo coś w tym rodzaju? ano tak, zainteresowania lepiej brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnoj były tez niby spontanicznie i przypadkiem zawsze byl obok mnie. najlepiej to by do ubikacji ze mną chodził. wiadomoz e na poczatku nie pokaze swojje chorobliwej zazdrosci bo bys zaraz przejrzala na oczy. powoli wkreca cię w swoj swiat i pierze ci mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pierze mi mózgu. Jakby ktoś za bardzo wchodzi w mój świat, pokazałabym mu drzwi palcem. To dla mnie za ważne. Ja z trudem w związek weszłam, a co dopiero coś takiego. Była mała awantura i stanęło na tym, że teraz dyskutujemy przez smsy...coś tam przepraszać zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wyjaśnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to przyglupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego przygłupi? Zamiast żalić się na forum mogła wytłumaczyć wszystko od razu. Nie lubi jak ktoś wkracza jej w życie to powinna nauczyć się bezpośredniości. Można postawić jasno sytuację. W takich momentach można poznać człowieka. Niech wióry lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia mojej bliskiej przyjaciółki wiem, że takie przejawy mogą (nie muszą) być przejawem zaborczości w związku. Jeżeli mówisz, że facet nigdy przedtem nie miał takich zachowań, to nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego tak bardzo nalega na to by z Tobą jechać. Może myśli, że zmyślasz i że jedziesz np do dawnej miłości(coś w tym stylu? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×