Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem przegrana zyciowo juz

Polecane posty

Gość gość
Zostało mi juz chyba tylko popełnić samobójstwo (autorka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy pierdolicie glupoty za przeproszeniem, na nauke nigdy nie jest za pozno, za pozno to jest jak sie w trumnie lezy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obciach w takim wieku studiować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciach to nic nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Obciach to nic nie robić. Ludzie chcą Cię sprowadzić do swojego poziomu. Im się nie chce to Ty też nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja studiuję już 5 rok, a mam 30 lat. Mi też nie wszystko wychodziło w życiu. Nie patrz na innych tylko rób co uważasz za stosowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej pozno niz wcale ;) Zycze powodzenia i nie sluchaj gadania, ze za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno głowa do góry, zobacz ile ludzi Cię wspiera, może masz kogoś w pobliżu z kim mogłabyś porozmawiać, najlepszy byłby psycholog. Warto pójść do jakiejkolwiek pracy by być wśród ludzi, i nie myśl o głupotach przed Tobą jeszcze piękne chwile, tego to jestem pewna. Trzymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam. :-h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, mam podobną sytuację, jak Ty. Jeśli chcesz, napisz do mnie na gg albo podaj maila, myślę, że jak są dwie osoby z podobnym problemem, to się lepiej zrozumieją i zmotywują do działania :) Mój numer gg: 61927735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość wczoraj kochana proszę odezwij się jeśli nadal chcesz na e-maila: jtstyle@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popełniłaś błędu w adresie mailowym? Bo wyskakuje mi informacja, że nie znaleziono takiego adresu... mój mail: jazforum505 małpa gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adres e-mail jest poprawny, bo dostalam od Ciebie wiadomosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kardiochirurgiem już nie bedziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i git. Nie kazdy chce/moze byc kardiochirurgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak pracy, studiów, pieniędzy, znajomych czy prawa jazdy to przegrane życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie, trzeba zacisnąć zęby, myśleć pozytywnie, nie poddawać się, bez studiów też można żyć, i dalej próbować, szukać pracy i układać sobie życie. Nikt nie mówi że będzie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ludzi 30- kilkuletnich którzy dopiero zaczynali studia, co prawda jest problem ze znalezieniem pracy bez doswiadczenia , ale to koszmar każdego studenta. Trzeba być talenciem aby od razu złapać porządną pracę z dobrymi zarobkami. A jeśli nawet studia nie zagwarantują dobrze płatnej pracy to i tak ma się tą satysfakcję ich ukończenia i Cv też inaczej wygląda. Poza tym ja inwestowałabym w naukę jezyka obcego na twoim miejscu i kursy. Nie poddawaj się tak łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam angielski (ale w tych czasach to zaden atut przeciez) Wiem, ze studia to ja powinnam juz ukonczyc jakis czas temu, a nie dopiero zaczynac, no ale tak mi sie zycie potoczylo. Szczerze mowiac to zle sie z tym czuje, ze nie mam wyzszego wyksztalcenia, przeszkadza mi to i chociaz juz mam "swoje lata" najprawdopodobniej nadeszla pora by wreszcie nadrobic braki w edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze co zacznij sie modlic 3 godziny mozesz isc do zakonu dopadł cie demony beznadziejności i smutku jezeli nie zaczniesz sie modlic to bedzie coraz gorzej pierwszym nastepstwem odejscia od boga i poddanie sie dzialaniu złego ducha jest smutek,poczucie pustki i samotnosci,trwoga i strach przed przyszłoscia zamkniecie w sobie i niemoznosc kochania ,a takze najruzniejsze choroby psychiczne, nerwowe i somatyczne tracąc wiare, ludzie stacza sie jak po równi pochyłej,az w koncu dochodza do stanu w którym traktuja Boga jako najwiekszego wroga i zaczynaja go nienawidziec w niektórych przypadkach moze dosc do opentania pan bóg dopuszcza do tego by zdemaskowac obecnosc złych demonów i wezwac ludzi do nawrucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😍 Jeezus Chryystus Królem Polski 😍 i moim Panem. Chwała Panu !!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Help my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest zle, bez studiow, pracy, pieniedzy, wlasnego mieszkania, samochodu :( Dziec***ewnie tez miec nie bede :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani chłopa ani pracy ? Jestes opóźniona ? Moja szwagierka ma 27 lat i jest samotna, bardzo nieatrakcyjna, niska zaniedbana grubaska, mieszka z rodzicami , ale przynajmniej jakaś prace ma byle jaka ale ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znasz ten angielski ? Jak na poziomie podstawowym to nawet sie nie wychylaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam depresje i szukam pracy, ale nic z tego nie wychodzi :( Nic tylko sie zabic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej pracy szukasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, jakiejkolwiek, ale nikt nie zatrudni 26 letniej nieudacznicy! W szkole dobrze mi szlo, świadectwa z paskiem, a po ukończeniu gimnazjum zaczęło się sypać, problemy, skończyłam liceum wieczorowe ( i nie dlatego, ze byłam za głupia na dzienne)nie stać mnie było na studia, wiec nie mam ich nadal, jestem do niczego. Ktoś, kto zobaczy moje cv pomyśli, ze jestem opóźniona w rozwoju 2 lata przerwy miedzy gimnazjum, a lo, to widać, bo przecież podaje się w cv datę urodzenia, skończona wieczorówka, eh Nie wiem, dla mnie już chyba nie ma ratunku, po co się w ogóle urodziłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×