Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość WeronikaCies

Oczyszczacze powietrza

Polecane posty

Gość WeronikaCies

Czy ktoś z Was korzysta z oczyszczaczy powietrza (tych mechanicznych urządzeń)? Jakie są Wasze opinie? Rozglądam się za czymś, bo po ostatnich smogowych dniach zauważyłam, że pogorszyło się powietrze w moim mieszkaniu, cały czas drapie mnie w gardle i mam niekończący się katar... Polecicie może jakieś firmy, modele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla alergików to naprawdę bardzo dobre rozwiązani i sam oczyszczacz powietrza też nie jest drogi, ja zamawiałam na stronie Supair-lux.pl i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaCies
anna lewandowska, jaki oczyszczacz masz u siebie? i czy go polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna lewandowska
tak jak pisałam, generalnie polecam ja mam lavender 2041 od blaupunkt, kupiony w zeszłą wiosnę, wymieniałam raz filtr bawełniany i to póki co wszystko z dodatkowych inwestycji w sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_
Widziałam, że w RTV Euro AGD sprzedają oczyszczacze powietrza. Są i takie za kilkaset złotych, jak i takie za kilka tysięcy. Na oczyszczaczach się za bardzo nie znam, ale słyszałam, że Sharp są niezłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej można kupić fajny oczyszczacz i nawilżacz powietrza nie wychodząc z domu fachowa i miła obsługa polecam Loveair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121255
jeśli porządny oczyszczacz to viktor firmy stadler fomr. działa na dużej powierzchni i się nie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Lucia15
wg mnie najlepszy oczyszczacz jaki jest dostępny na rynku to oczyszczacze z sharpa ,a jeszcze najlepiej jak masz nawilżacz w tym ;) Ja mam oczyszczacz powietrza wla snie z nawilzaczem https://goodair.pl/sklep/sharp-kc-a50euw-oczyszczacz-nawilzacz-powietrza/ . Poza tym sklep , w ktorym zakupilam ten oczyszczacz z nawilżaczem , jest na prawdę godny polecenia , potrafią dobrać urządzenie pod dana osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna lewandowska
Ten sharp ma być najlepszy? Kosztuje 2,2 tys. a oczyszcza zaledwie 38m2, ma tylko 3 procesy filtracji. dla porównania: oczyszczacz z podobnej półki cenowej: https://www.emultimax.pl/pl/p/Oczyszczacz-powietrza-WARMTEC-AP350W-/1890 oczyszcza 80m2, 7 procesów filtracji + nawilżanie + wyższa skuteczność usuwania PM2,5. Czasem warto samemu porównać produkty zamiast sugerować się jedną opinią w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Lewandowska, szkoda, że producent nie podał wydajności oczyszczacza. Bo nieistotne jest na ile m2 tylko jaką wydajnością. Sharp ma taką, że pozwala 3 razy w ciągu godziny wymienić całe powietrze w pomieszczeniu. Dziwne, ale w specyfikacji nie ma też poziomu hałasu.. więc można się domyślać, że to kolejne przemilczenie. Racja warto samemu porównać produkty. :) Warto też wiedzieć na co naprawdę powinno się zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna lewandowska
Gość, masz na myśli przepływ? Być może gdy oczyszczacz ma mniej filtrów to musi częściej "przemielać" powietrze, ale to tylko moje założenia. Mnie się zawsze wydawało że najważniejszy jest efekt, czyli skuteczność oczyszczania (akurat dla mnie najistotniejszy jest PM2,5 ze względu na smog) i widzę, że dla obu oczyszczaczy producenci podają podobną skuteczność oczyszczania: 99,9% i 99,95%. Co do hałasu: czy Gościu miałeś choćby okazję zobaczyć jak pracuje oczyszczacz? To nie jest jeden, nieustanny hałas - głośność dźwięku zależy od zanieczyszczenia twojego powietrza: jeśli sensor wyczuje duże zanieczyszczenie powietrza to wentylator działa na pełnej mocy i wtedy rzeczywiście słychać hałas. Ale przy normalnej pracy? Praktycznie wcale. Dlatego trzeba zwracać uwage na tą górnną wartość hałasu Ja wypowiadam sie na temat oczyszczacza Warmtec bo taki mam i moge o nim pisac z doswiadczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buchana
Ja kupiłam sobie Air Purifer. Świetny jest i ma wiele funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się mocno zastanawiam nad oczyszczaczem, ale to jednak sporo kasy.... masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FreshAirShop
Jeśli chodzi o najlepszy oczyszczacz powietrza na rynku to jest to Sharp. W zależności od wielkości pomieszczenia, które chcą Państwo oczyścić, należy wybrać odpowiedni model. Posiadamy oczyszczacze z funkcją nawilżania oraz bez niej. Ponadto oczyszczacze powietrza Sharp posiadają najtrwalsze filtry, dzięki czemu są one najtańsze na rynku, jeśli chodzi o długofalowe użytkowanie. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.freshairshop.pl oraz do kontaktu pod numerem telefonu: 739 001 729, gdzie uzyskają Państwo kompleksową poradę, który oczyszczacz powietrza będzie dla Państwa odpowiedni. Pozdrawiamy, obsługa sklepu FreshAirShop (oficjalnego dystrybutora marki Sharp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queritons
Też się mocno na tym zastanawiam. U znajomego widziałem. Mam alegików w domu więc może im to pomoże. Tutaj znalazłem nawet sporo modeli: https://blue-air.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agneska212
Swoj oczyszczacz z funkcja nawilżania powitrza zakupiłam tutaj https://zdrovi.pl/ Mogę wkońcu oddychać świezym powietrzem, praktycznie odrazu spostrzegłam ,że moje samopoczucie sie polepszylo od momentu uruchomienia sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helio33
Z dostępnych marek polecam Sharp, model http://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzje/sharp-kc-d40euw/ biorąc pod uwagę stosunek ceny do parametrów wypada całkiem nieźle. Jest przede wszystkich bardzo cichy w trybie nocnym (tylko 16 dB), pobiera bardzo mało energii a wydajność wysoka 306m3/h. Wymiana filtrów jak to w sharpach co kilka lat, ten model ma jeszcze jonizator w nowoczesnej technologii plasmacluster, który dzięki dostatnio i ujemnie naładowanym jonom niszczy patogeny, bakterie i pleśń. Nawilżacz z filtrem odkamieniającym, można spokojnie wlewać wodę z kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresazarzycka
U nas też wieczny katar :/ ale teraz mamy oczyszczacz, wiec jest lepiej. Mogę Ci polecic Milla Home. W miarę cichy, wydajny, ma 6 stopni filtracji i oczyszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile metrow mieskznia ten milla home ogarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasny
nareszcie - ja mam oczyszczacz powietrza z milla home i bardzo pomaga w zachowaniu w miare czystego powietrza w domu i czuje, ze przynajmniej dbam o swoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinamichałek
mam od ok. 3 tygodni oczyszczacz powietrza model AP168 warmtec i z czystym sumieniem moge polecić go osobom, które tak jak ja mieszkają w bloku, mieszkanie 49m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak o milli chcesz poczytac, to na stronkę ME wejdź - tam amsz szczegółowy opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak alinamichałek zdecydowaliśmy się na Wermateca, ale AP350. Ośmiostopniowy z nawilżaczem, obliczony na 80 metrów kwadratowych, więc z naszymi 57 radzi sobie znakomicie. Polecam, na http://higieniczny.pl/oczyszczacz-powietrza.html mają promocję. Mam tylko nadzieję, że obiecywana przez producenta roczna trwałość filtrów nie jest czczą przechwałką, bo koszty eksploatacji potrafią zdrowo dać w kość domowemu budżetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniemania
Na rynku jest sporo ofert typu http://www.stadler-form.pl z oczyszczaczami powietrza i innego typu sprzętem, który poprawia jego jakość. Trzeba się w tym odnaleźć i solidnie przeanalizować każdą ofertę przed zakupem, żeby mieć pewność optymalnego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×