Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Adopcja tak czy nie ? Mozna pokochac obce dziecko ?

Polecane posty

Gość gość
14.35 serio??/ Straszne to co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jasssne taka bajke to kazdy moze sobie napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie bajka, dziewczyna ma dziś ponad 23 lata, ma za sobą aborcję i wiem o niej b.dużo, bo jej chrzestna to koleżanka mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był swego czasu taki blog o koszmarze adopcji. Małżeństwo adoptowało rodzeństwo, które strasznie im dawało w kość, a w wieku nastoletnim zostało przyłapane na kazirodztwie. Był artykuł o tym w zwierciadle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kuzynka adoptowała od samotnej studentki - o ojcu nic nie wiedziała - porzadna dziewczyna wyrosła , madra i grzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można i nie można. To indywidualna sprawa. Moja koleżanka ma adoptowanego syna. Chłopak "niezbyt kumaty" w kwestii ogólnej wiedzy, ale okazał się wspaniałym pracownikiem [taka złota rączka]. Ci moi znajomi wykształcenie wyższe, na stanowiskach, zawsze go wspierali i nigdy nie mieli do niego pretensji, że nie jest wspaniały. Obecnie ten chłopak ma zonę i 2 dzieci w wieku szkolnym, są szczęśliwi, że mogą pomóc małżonką. I inna wersja, moja kuzynka adoptowała dziecko, chciała je ułożyć wg swojego scenariusza nie dbając o to, o co dbał jej mąż. Na ryby - nie, jazda konna - nie, sprzątanie pokoju - nie, sama to zrobi lepiej. Dzisiaj syn ma bardzo dobry kontakt z ojcem, matki nie cierpi. z ojcem do piekła pójdzie. Problem w tym, że małżonkowie są po rozwodzie, kuzynka usi€je odciągnąć syna od współmałżonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a jak ktoras chce usunac, to glupie gadki nie usuwaj oddaj. A potem pisza jakie dzieci adoptowane sa glupie, tepe, patologiczne i nie warte niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×