Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sklep Lagres

Sklep odzieżowy z modnymi sukienkami

Polecane posty

Zapraszamy do naszego sklepu odzieżowego Lagres, Znajdziecie u nas modne sukienki na każda okazję: wieczorowe, na wesele, koktajlowe. Sprawdź na www.lagres.pl Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam świetne modne ciuchy w sklepie www.sklep.litfashion.pl jednak taki styl z geometrycznymi cięciami w ubraniach to mocno za mną przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto mieć w swojej szafie kilka porządnych sukienek na specjalne okazje. Tylko nie dajmy się czasem oszukać, bo w sieci naprawdę jest kilka firm, które nie są do końca uczciwe. Mam na myśli tutaj Marie Zelie, która swoje kolejne projekty wypuszcza niemal identyczne po tym co stworzy Aeterie. Nie wiem jak ktoś taki w ogóle nie wstydzi się czegoś takiego robić. W końcu w internecie bardzo szybko wszystko sięrozchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young 92
na www.kashmir-butik.pl mają fajne sukienki i w dobrych cenach. Sama już kupiłam u nich dwie i jestem bardzo zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorąco polecam renee, znajdziecie tam cukiereczki :) z kodem Olciiak20 macie 20% zniżkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadząc własny sklep z ubraniami trzeba pomyśleć o ich odpowiednim zabezpieczeniu i oznaczeniu. Ja sama współpracuję z firmą www.gecko.pl Zajmują się sprzedażą łączników do etykiet i metkownic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka223
Jest jeszcze sklep Nico, gdzie można kupić różnego rodzaju sukienki znanych marek. Można też odpowiednio dobrać dodatki ;) https://nico.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×