Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka mimo woli

mój facet ma żonę a ja nie wiem co dalej bo jestem w ciąży..

Polecane posty

Gość gość
No to teraz wejdzie na erotyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co znaczy ze ja wygumkowali?bo nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'44,nie NIBY jej tematów tylko na pewno.Nie czytam na erotycznym,ale na rozwodnikach i uczuciowym w mig ją zdemaskowano za prowo,ale -pardon-nie chce mi sie teraz szukać.Rożne tematy,na przyklad,ze nie moze sprzedac domu jej faceta,bo byla sie nie zgadza.Takie bzdury prowo. Zreszta czy to wazne? wystarczy na tym watku cudów-niewidów,co weszla to sensacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, dla mnie była wiarygodna (bo takie sytuacje są częste) do momentu, kiedy napisała, że poroniła z powodu anemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie byla niewiarygodna od poczatku a potwierdzeniem bylo zamkniecie watku po poronieniu ,na dodatek z powodu anemii.Kobieta po stracie ciąży potrzebuje b.dużo wsparcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie tu miała wsparcie? większość wpisów od głupich sooczysk co się wszędzie dopatrują prowokacji :( jakoś linków nie wrzucacie? ciekawe....to że gdzieś ktoś napisał że nie może sprzedać jakiegoś domu to co to ma wspólnego z tym tematem? A dziecka nie straciła z powodu anemii tylko choroby genetycznej... ale czytać to wy nie potraficie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoncz autorko klepac te twoje brednie, gratuluje ze NIKT CI NIE PISZE ZE TO PROWO zaraz znowu zaczniesz pisac o porodach ,drugich ciazach ,wlamaniach, policjach ,poronieniach ,porodach ,winnicach, bzykaniach ze sasiadem, swoim mezusiu z tym ze nie mialas z kim sie przespac ,ze cos cie boli a c**a cie nie boli ,o tym czy szukac kogos innego.JESTES BEZNADZIEJNIE PUSTA ,TAK JAK TWOJ TEMAT CIAGNACY SIE NA 575 POSTOW, IDIOTKA MA POWODZENIE W PROWOKOWANIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta po stracie ciazy potrzebuje duzo wsparcia ,PUKNIJ SIE W TEN PUSTY LEB ZAKORZENIONY I ZAKOMPLEKSIONY ja jakos przez cale zycie daje sobie rade sama i sama sie wspieram ,AUTORKA MA OD TEGO PSYCHOLOGOW, TEPA DURNOTA musialaby przejsc przez 34lata przez to co ja, to by glupot nie pisala, bo brdzi nuda i pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo bredzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem autorką, ale takich sytuacji jak ją spotkała znam setki... tak, tak moje drogie, większość facetów wyjeżdżających za granicę do pracy puka kogoś na boku. akurat pracuję w firmie, która załatwia pracę i mieszkania i wiem jak to wygląda. panowie regularnie zdradzają żony i bardzo często latami wiodą podwójne życie. także ja wierzę w historię autorki, a że ona już tu nie zagląda - akurat mnie to nie dziwi... poczytajcie swoje szambiarskie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skoncz autorko klepac te twoje brednie, gratuluje ze NIKT CI NIE PISZE ZE TO PROWO zaraz znowu zaczniesz pisac o porodach ,drugich ciazach ,wlamaniach, policjach ,poronieniach ,porodach ,winnicach, bzykaniach ze sasiadem, swoim mezusiu z tym ze nie mialas z kim sie przespac ,ze cos cie boli a c**a cie nie boli ,o tym czy szukac kogos innego.JESTES BEZNADZIEJNIE PUSTA ,TAK JAK TWOJ TEMAT CIAGNACY SIE NA 575 POSTOW, IDIOTKA MA POWODZENIE W PROWOKOWANIU. xxxxx akurat słabo czytałaś temat łowco sensacji bo o sąsiedzie to pisał podszyw. to jak nie potrafisz na tym wątku odróżnić wpisów autorki od podszywa to już widzę jak na innych ją wyśledziłąś.... :O i o jakim mężusiu? toż nawet podszyw nie pisał nic o mężu - chyba nie wzięłaś dziś leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i teraz autorka pisze sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14'42, oczywiscie ze to prowo,ale i tak niby 38-latka dostala duzo wsparcia. A podszywacz pod autorke fajnie ubarwil te historyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no i teraz autorka pisze sama ze sobą xxxx chyba w twoich chorych snach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to ważne czy to prowokacja? Nawet jeśli, to wasze wsparcie czyni z was dobrych i empatycznych ludzi. A jeśli to był fejk to świadczy to tylko o autorze tego topiku. Wiadomo, że nikt nie lubi być oszukiwany, ale wspaniali z was ludzie, że potraficie mimo niepewności napisać kilka ciepłych słów. A może, komuś pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast brać pożyczkę lub kredyt lepiej zacząć zarabiać na Portalu społecznościowym, który NAS WYNAGRADZA za aktywność, podobny do Facebooka z tym małym istotnym szczegółem. Jeśli jesteś aktywny i lubisz dużo czatować, lajkować, publikować posty, dodawać zdjęcia, filmy zapraszać znajomych, przyjaciół, udostępniać pliki Wystarczy że będziesz robił dokładnie to samo co na fb a firma będzie Cię za to wynagradzać $$$!! Posiada wiele ciekawych użytecznych funkcji a jeżeli chciłbyś zarabiać pasywnie daje też taką możliwość. Rejesteracja za free. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto Na stronie są 3 krótkie widea które wyjaśniają wszystko http://lukasz9.futurenet.club/info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×