Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Xenia81

Dr Mateusz Zachara chirurg plastyczny

Polecane posty

Gość gość
No niestety ja znam kilka dziewczyn które poddaly się radzie pana doktora i wyglądają jak po operacji piersi . Jeśli taki miała plan to proszę bardzo. Nie każdy chce żeby wyglądac właśnie tak. Większość ceni sobie naturalny wygląd. A to ze nie każdy chce pisać z nazwiskiem to ich prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu niestety się zgodzę. Mam implanty od prawie 2 lat i w zauroczeniu moimi nowymi piersiami nie nosiłam stanika bardzo często i skutkowało to tym ze piersi opadają coraz bardziej. Lekarz wytłumaczył to u mnie tym ze mięśni pod ciężarem się rozciągają a poza tym implant jet cięższy niż naturalna pierś wiec mogą opadać. Ja mam implanty 325 wiec nie male ale i noe ogromne. Dlatego warto nosić staniki. Nawet jeśli psują efekt wizualny bo ustki nie stercza. W wyjątkowych sytuacjach do niektórych kreacji to co innego. Szkoda żeby takie ładne piersi opadły. Ja juz o swoje dbam, masuje i noszę w staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu niestety się zgodzę. Mam implanty od prawie 2 lat i w zauroczeniu moimi nowymi piersiami nie nosiłam stanika bardzo często i skutkowało to tym ze piersi opadają coraz bardziej. Lekarz wytłumaczył to u mnie tym ze mięśni pod ciężarem się rozciągają a poza tym implant jet cięższy niż naturalna pierś wiec mogą opadać. Ja mam implanty 325 wiec nie male ale i nie ogromne. Dlatego warto nosić staniki. Nawet jeśli psują efekt wizualny. W wyjątkowych sytuacjach do niektórych kreacji to co innego. Szkoda żeby takie ładne piersi opadły. Ja juz o swoje dbam, masuje i noszę w staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez słyszałam że stanik jest nawet bardziej wskazany niż bez implantów. Do tego nie każdy można nosić. Zaleca się nawet żeby nie miał fiszbin bo deformuja bliznę i implant Oprócz tego jest więcej wytycznych do doboru stanika niż dla kobiet które implantów nie mają. Nie może być za ciasny bo to źle wpływa na implant ani za luzby bo piersi sie opuszczaja i skóra wyciaga. Jak chcemy się nim cieszyć przez długie lata to warto dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy macie z tymi cycki bez stanika. Noe dość ze sobie zrobilysmy to mamy jeszcze świecić sutami jak jakieś cycate plastiki? Seksownie to wygląda tylko w kostiumie kąpielowym. Litości! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 3 tyg po operacji. Jak u was wyglądało po takim czasie? U mnie ból nie do zniesienia. Cały czas ketonal i inne silne na zmiane. Prawie nie jem, nie śpię i juz zaczynam żałować swojej decyzji. A dla informacji osoby która skrytykowała ze piszemy bez imienia to dodam że jak robiłam uszy i opisałam prawdę z nazwiskiem moim to byłam blokowana potem na każdym forum bo osmielilam się opisać prawdę jak pewien lekarz mnie oszpecil i się na mnie wypial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez po 3-4 tyg wylam z bólu. Słyszałam o dziewczynach które po 2 tyg biegaly jakby operacji nie było ale ja nie należę do tej grupy. Jestem teraz 3 mce i dopiero zaczęłam żyć. Normalnie masakra :-( Schudłam....UWAGA- 8kg. Ważę 46 Piersi okazały się gigantyczne. Ale nie winie za to dr Zachary. Gdybym nie schudła to byłyby spore-przyznam- a tera są tragicznie duże. Może przytyje- musze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po konsultacji z dr Z. Przznam ze mam ibjekcje bo pierwszą konsultacje miałam i innym lekarzem i wybrał mi implanty 325 a dr Z. 375, obaj ten sam rodzaj implantu zalecili . Czytając inne fora zaczynam wątpić. Nie chce wyglądać sztucznie. Oprócz tego boje się o efekt po kilku latach bo mój chłopak ma firla na punkcie cycków a lekarz mówił ze po operacji stanik jest konieczny i nie tylko w okresie rekonwalescencji a przez cały czas Nie wiem co dalej Tyle męki i mam ryzykować śr opadną? Tracę chęci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apropos dr Zachary to co niektóre z was zadkocze. Wybral mi implanty 325 anatomiczne a nie jakieś giganty. Tylko ze jak mu powiedziałam ze nie zamierzam nosić stanika to zmniejszył do 250- 275 i to pod znakiem zapytania czy w ogóle mi zrobi. On jako 3 lekarz tak postąpił Reszta też nie chciala wiedząc że nie chce stanika nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia505
Miałam operację u doktora w Klinice w Waksmundzie obok Nowego Targu (Medical Clinic Podhale). Doktor Zachara zaimponował mi swoim indywidualnym podejściem do mnie, gdyż moje piersi to był mój największy kompleks. Idealnie dobrał rozmiar implantów (325c okrągłe) do budowy mojego ciała oraz moich preferencji. Po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że to była jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam w życiu. Kompleksy zniknęły, a ja czuję się świetnie w swojej skórze dzięki doktorowi! Szczerze mogę polecić klinikę! Obsługa personelu na najwyższym poziomie, wyposażenie i wystrój kliniki robią ogromne wrażenie. Dochodząc do siebie po zabiegu byłam otoczona znakomitą opieką i czułam się bezpiecznie. POLECAM W 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tydzień po zabiegu u dr. Zachary i z czystym sumieniem mogę go polecić. Czuję się naprawdę super, aż sama nie mogę uwierzyć. Jutro ściągam plasterki. Mam implanty 275cc okrągłe po mięsień. Jedynie na co mogę ponarzekać to ból pleców, ale jest już znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem właśnie po wizycie u dr Zachary Poczytałam trochę różnych forum i z ciekawości zapytałam o noszenie stanika, po 6mcach od operacji, okazało się ze zeczywiscie jest konieczny. Od razu zapytał mnie czy mam zamiar nie nosić to zmieni mi implanty na mniejsze. Ustalił mi 325 okragle a chciał zmienić na 275. Uspokolilam go ze pytam z ciekawości. Chyba mi nie uwierzył i pokazał zdjęcia dziewczyn które nie nosiły stanika cały czas. Masakra. Muwię wam. Opadły i jakieś płaski się zrobiły. Ja zamiezam nosić na stowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dwa miesiące po powiększaniu i podniesieniu piersi u Dr Zachary! Zabieg miałam robiony w Polanicy. Piersi są piękne i rozm idealny, a zaufałam tutaj w 100% Doktorowi, bo sama nie wiedziałam czego chce :) Żałuje tylko, ze tak późno podjęłam decyzje! Jestem mega szczęśliwa!!! Polecam Doktora Zacharę ma duże wyczucie estetyki, jest bardzo opiekuńczy i robi kawał dobrej roboty! Mam nadzieje, ze moje piersi kiedyś zawitają do jego galerii na instagramie, bo uważam, że są piękne i zasługują na takie wyróżnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po konsultacji u dr Zachary. Spotkałam się z nim dwa razy. Operację mam zaplanowaną na wrzesień. To będzie trudna operacja, gdyż będzie on poprawiał to, co kompletnie zdewastował inny lekarz. Długo zastanawiałam się nad wyborem. I myślę, że dokonałam trafnego. Dr Zachara zawsze odbiera telefon, odpisuje na e- mail, co jest rzadkością. Uważam, że jest to lekarz przede wszystkim utalentowany..., z darem od Boga, poważny i odpowiedzialny. Takich lekarzy jest niewielu. Większość, zrobiła specjalizację z chirurgii plastycznej, bo to źródło gigantycznych pieniędzy. Dr Zachara operuje, bo to jego pasja. I to widać - jego prace aż kipią starannością. Gdy będę już po operacji, to na pewno ponownie się tu pojawię i opiszę, jak sobie poradził z moim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem 3 tygodnie po operacji (podniesienie i implant) piersi. Z efektu jestem zadowolona (piersi mają dobrą wielkość i kształt), ale mimo to odradzam tego lekarza. Wszystko robi w pośpiechu, bardzo kiepska konsultacja, nic nie tłumaczy, nawet implantu mi nie pokazał, dopiero po operacji dowiedziałam się broszury jaką dostałam co to za implant. Opieka pooperacyjna ŻADNA. Zupełne ignorowanie i niedoinformowanie pacjentki. Na maila z pytaniem czy wytyczne które dostałam na kartce (mocno ogólnikowe) odpowiedział po tygodniu i to półsłówkami. Okazało się, że jednak te wytyczne nie były w pełni prawidłowe i zalecenia były inne, tylko nikt mi o tym nie powiedział i dając broszurę wprowadził w błąd. 2 tygodnie po operacji szwy się rozeszły nieładnie, zaczęły się babrać. Po 3 tygodniach wysłałam do niego maila ze zdjęciami i wtedy dopiero się ze mną skontaktował pisząc żebym przyjechała to je zszyje znowu (za 7 dni). Następnego dnia dostałam gorączki 40 stopni i potwornego bólu piersi. Napisałam, że nie jestem w stanie dotrwać do kolejnego wtorku (była dopiero środa) i opisałam mu gorączkę i ból i że muszę pójść w moim mieście na wizytę. Olał temat... a nie, przepraszam, napisał, że może w poniedziałek mnie łaskawie przyjąć...(wiedząc, że będę musiała dojechać sama 500km z dwójką małych dzieci... ) Nawet nie zapytał czy byłam u tego lekarza, czy żyję i czy się udało. Na szczęscie trafiłam na świetnego chirurga, który przejął się sprawą, zrobił wymaz, dał mi antybiotyk (Zachara nie zapisał po operacji), leki przeciwzapalne i czekamy teraz na efekt bo zaczął mi się robić ropień i dostałam zakażenia. Dwa dni miałam 40 stopni i "odpływałam" - mąż już karetkę wzywał. Na szczęście nowy lekarz kontrolował mnie codziennie i powoli wychodzę z tego chociaż te dwa dni mają zaważyć o wszystkim. Nie dość, że mogło dojść do zakażenia całego organizmu to oczywiście trzeba by wyjmować implant i kolejna operacja.. Dr. Zachara nawet nie zapytał czy dotarłam na wizytę. Od dnia operacji nie konsultował mnie ani razu- nie widział potrzeby.Ani razu nawet nie zadzwonił nie mówiąc o umówieniu wizyty mimo, że o to pytałam. Opieka pooperacyjna na poziomie zerowym a podniesienie piersi to poważna operacja po której pacjentka długo dochodzi do siebie. Ja bym to przyrównała do cesarki. Tak więc nie wiem. Decydujcie same, ale ja bym odradzała. Bo jak ból jest potworny i są komplikacje to zostajecie same ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaKra
Kochane Panie!!!! Jestem 7 dni po operacji! I mogłabym zamieszkać w klinice Salus w której nie tylko dr Zachara ale tez cały personel, pani Iwonka, pani Ela, pani Gosia, pani Agnieszka!!!! Najlepsze na świecie! Byłam całkiem sama, zdana na siebie. Bałam się bólu, znieczulenia, czy wrócę do dziecka 2-letniego, czy wszystko będzie ok, czy wytrzymam ten ból, samotność i strach.. wiecie co???? Zostałabym tam dobrowolnie jeszcze miesiąc! Doktor Zachara od niego zacznę- profesjonalistą, z wyczuciem, wie wszystko cokolwiek kobieta powie, zna proporcje, wszystko "czyta" niewiele musiałam tłumaczyć co chce zmienić, ponieważ na konsultacji on wszystko wiedział. I to jest prawdziwy spec! Zdecydowałam się na operacje nnosa, która pewnie nie była najłatwiejsza ze względu na wszelkie wady w nim zawarte: dlugi, z garbem, szerokie nozdrza masakra...a już w gipsie wszyscy widza ogromna różnice! Mało tego! Jestem po ciąży i miałam 5 lat temu założone implanty w Warszawie, i po karmieniu moi diametralnie zanikł! Zmalał o dwa rozmiary a piersi patrzyły na dwie różne strony, była ogromna dysproporcja i złe to bardzo wyglądało... pan Doktor wiedział od razu na konsultacji co z tym zrobić i zaproponował rozwiązanie które oczywiście było najlepsze z możliwych... opowiem jak było już po operacji... trafiłam do Salusa sama, przestraszona nowa sytuacja... opieka jakiej tam doznałam była najlepsza jaka sobie mogłam wymarzyć!!!! Wszystkie Panie ciepłe, pomocne, kochane, odpowiadały z uśmiechem na każde pytanie, nie zbywczo tylko z dobrego serca!!!!! Po operacji nie mogłam spodziewać się lepszej opieki... podawały wodę, jedzenie, dbały aby nic nie bolało, stała opieka i kontakt z Dr Zachara! Nie czułam się tam w jakikolwiek sposób sama wiedziałam ze mam ogromne wsparcie!!!! Nawet dostałam nocna porcje wielkiej czekolady z orzechami!!!! Bezinteresownie!!!! Kawę i ciasteczko z dobrego serca za uśmiech który nie do końca wykonać bo miałam gips na twarzy!!!!:) kochane Panie jeśli się zastanawiacie nad jakakolwiek zmiana naprawdę nie traćcie czasu na fora czy szykanie różnych specjalistów ! Dajcie kredyt zaufania Dr Mateuszowi Zacharze a gwarantuje Wam ze On i jego Ekipa nie zawiodą, a co więcej zostawcie obdarzeni wspaniałymi ludźmi wokół siebie! P.S. Jestem dość wnikliwa, ciekawska, nieufna, podejrzliwa, bo to chodzi o moje życie, jestem mama, kobieta i zależy mi na świetnym efekcie, ale cała Ekipa mnie nie zawiodla wręcz przemiłe zaskoczyła! Jestem pod mega wrażeniem! Każde moje pytanie z cyklu "miliard pytań do.." było zaspokojone!!!! I podczas rekonwalescencji cały personel i doktor cały czas się martwili i do mnie zaglądali, a potem przyjeżdżali do domku w odwiedziny!!!!! Brawo!!!!! Jestem dumna ze w Polsce są takie miejsca, gdzie oddajemy całe dwoje serce całego siebie i nasza intymność! I z uśmiechem na twarzy patrzymy w lustro i czujemy dozgonna wdzięczność!!!!!!<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seriously ? :) Przyjeżdzali do domku? Chyba Pan przesadził:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaKra Jak długo przebywałaś w klinice Salus po operacji nosa, po jakim czasie miałaś wyjęte setony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He, ja pamiętam obecnego doktora Z. jak miał 19-20 lat. Spotkałam go kilka razy. Podobał mi się. To był ładny, dobrze wychowany, wyglądający na zrównoważonego chłopak. Nic nie mam wspólnego z med. i operacjami przypomniałam go sobie po latach. Mieszkał w Polanicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, wybieram sie na podniesienie z powiekszeniem, czy ktoś może mi przesłac zdjecia po takiej operacji ?? proszę o kontakt, chciałabym dobrze wybrac ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam miłe panie nie słuchajcie tych kłamstw które wypisują niby pacjentki. Ja myślę że to na pewno nieuczciwa konkurencja. Dlatego tak śmię twierdzić bo sama byłam operowana u doktora Zachary w klinice Salus w Kłodzku i wykonywałam dwa zabiegi a mianowice piersi i nos. Doktor jest profesjonalistą w każdym calu, tłumaczył wszystko bardzo grzecznie i bez pośpiechu. Jego pielęgniarka prowadziła mnie przez cały okres przedoperacyjny, była ze mną przy operacji a także interesowała się mną i innymi pacjentkami po operacji . Zresztą cały zespół w tej klinice był rewelacyjny i cały czas pomocny. Dziewczyny zawsze uśmiechnięte i pięknie, jednakowo ubrane. Po operacji wykupiłam sobie pobyt w Polanicy i doktor także przychodził i mnie kontrolował. Jak można powiedzieć coś złego na takie wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam doktora i klinikę Salus w Kłodzku zresztą poleciłam już kilku swoim koleżankom tego właśnie doktora i tą klinikę i się nie zawiodłam, wszystkie mają takie same miłe wspomnienia jak ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaN
Byłam u dr Zachary na konsultacji w sprawie operacji wtórnej nosa.Doktor wydawał się być mało zainteresowany - widać było,że z góry założył ,że nie podejmie sie operacji.Dotknął nos nawet do niego nie zaglądając i stwierdził,że nie podejmie się operacji tłumaczył się półsłówkami twierdząc,że może być gorzej.Już od pierwszej minuty wizyty dr zachowywał się w sposób lekceważący. W zupełności nie zgodzę się z opiniami,że doktor to miły człowiek.Spodziewalam się pomocy ze strony dr jednak się rozczarowałam. Nie rozumiem dlaczego dr reklamuje swoją osobę ,ze zajmuje się chirurgia rekonstrukcyjną skoro to dla niego zbyt "trudne". Nie polecam brak kompetencji i szacunku dla drugiej osoby.Rozwazałam również operacje piersi -ale z pewnością już nie u tego dr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty opowiadasz za bzdury ja miałam właśnie operację nosa u tego doktora to była trzecia moja operacja nosa bo dwóch innych pseudo lekarzy plastycznych z Warszawy całkowicie zepsuło mi nos. Doktor powiedział że da radę i na prawdę stanął na wysokości zadania. Mówił że jest to trudna operacja a zarazem wyzwanie dla niego. Mam w końcu piękny nos - szacun dla doktora i jego całej załogi przy mojej operacji. Więc śmiem teierdzić że coś tu mi śmierdzi nieuczciwą konkurencją , zazdrością lub kłamstwami żeby zniechęcić inne dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaN
To widzisz miałaś ogromne szczęście mi lekarz odmówił pomocy i bardzo się rozczarowałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaN
Edit wpisy nie dotyczą tego tematu zle wkleiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNY :) ja miałam wykonywana operacje powiększania piersi i również uważam,ze lepiej po operacji nosić stanik chociaż co kto woli.. Jestem mega zadowolona z opieki i usług klinki jak i pracy samego doktora. Gdybym miała podjąć jeszcze raz decyzje o operacji piersi na 100% bym się jej poddała. Nie żałuje i uważam,ze jeśli ktoś ma wątpliwości co do decyzji powinien poważnie rozważyć czy chce i czy warto.. Obecnie moje piersi ładnie się goja i mam nadzieje,ze już zawsze będą tak wygladac jak teraz. Mam bardzo szczupła budowę ciała i obawiałam się ze piersi będą wygladac nieproporcjonalnie do reszty jednak mam tak dobrane implanty ze wyglądają bardzo naturalnie ,a przede wszystkim nie rzucają się w oczy jako mega sztuczne . Osobiście polecam i dziękuje dr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IwonaN nie obrażaj tak wspaniałego człowieka i chirurga po jednej konsultacji i tylko dlatego, że nie podjął się operacji u Ciebie. Może uchronił Cię przed gorszym efektem, nie wszystko da się zrobić tak jak byśmy sobie życzyli to ludzkie ciało, a nie kawałek plasteliny. Lekarz ma prawo odmówić wykonania zabiegu jeśli uzna, że efekt po będzie gorszy, niż obecny. To jego prawo. Zapewniam Cię, że rekonstrukcjami Pan Dr się zajmuje, bo odbudował mojej mamie pierś robiąc przeszczep, a taki zabieg należy do jednych z najtrudniejszych w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. To bardzo mądry, zdolny i dobry człowiek. Obejrzyj sobie jego prace na instagramie i zobacz sama jakie trudne nosy robił. A w to, że był lekceważący nigdy nie uwierzę, bo to bardzo empatyczny lekarz...może był po prostu zmęczony, albo miał zły dzień, jak każdy z nas. Zawsze troszczy się o swoich pacjentów, odpowiada na każde wiadomości i odbiera tel. Moje koleżanki robiły również u niego zabiegi jedna nos, druga piersi i stwierdziły, że nigdy nie spotkały tak opiekuńczego chirurga. Polecam go z całego serca, bo mojej mamie nie tylko odbudował pieś...podarował jej nowe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaN
Wyjaśnienie do posta IwonaN tak jak już wyżej napisałam pomyliłam fora.Dosc dawno byłam na konsultacji u innego dr ,którego nazwisko również zaczyna się na literę Z.Wyjasniam wiec raz jeszcze opinia nie dotyczy tego lekarza,napisałam tez do administratora aby usunął wpis.Prosze się wiec nie sugerować ta opinia gdyż nie dotyczy tego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, to ze swojej strony mogę polecić http://piotrromanczuk.pl/ - powiększałam u niego biust. Moim zdaniem efekt jest znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina31
ja miałam powiększane usta krótko się czeka na zabieg bezbolesny pełen profesjonalizm pan doktor Maciej Kulicki z Szpitala Św. Elżbiety zna się na swojej pracy usta przez jakiś czas były opuchnięte lekko ale to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×