Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika Kosmalska

Adwokat do rozwodu dobry Łódź

Polecane posty

Gość Monika Kosmalska

Hejka mam do Was pytanie wybieram się do oslawionej Adwokat Anny Burskiej z moja sprawa rozwodową i mam pytanie czy może ktoś wie czy prawnicy mogą rozlożyc płatność wynagrodzenia na raty. Krępuje się zapytać a wiadomo ze takie sprawy kosztują. Sądzicie ze jeśli wyślę takie zapytanie na formularzu na jej stronie www.adwokatweb.eu dostane na nie odpowiedź czy ktoś na nie odpisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata dereszowska
Hej lepiej zadzwon i zwyczajnie sie zapytaj 664 365 410 bylam u niej i jest bardzo mila. Mnie rozlozyla na raty ale sprawy bywaja rozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O MÓJ BOŻE. Co za debilna, nachalna, idiotyczna autoreklama. Naprawdę masz ludzi za takich półgłówków? :o :o :o 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooaska

Moim adwokatem podczas rozwodu była pani adwokat Monika Piech-Balicka. Adwokat bardzo dobry, sprawa poszła bez problemu, ale ważne też, ze to naprawdę miła kobieta, wysłucha, można z nią porozmawiać jak z każdym człowiekiem, nie ocenia. Dużo łatwiej dzięki temu przetrwać rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowinowska

Moją sprawę rozwodową z kolei prowadziła Monika Kitscha-Kwasiborska. Świetna pani adwokat, zna się na swojej pracy, dzięki niej moja rozprawa rozwodowa poszła naprawdę szybko i sprawnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfinpiaskowpustynk

W Łodzi najlepszym adwokatem od rozwodów jest mecenas Cyrański. Prowadził najpierw sprawę mojej siostry, a potem też moją. W obu sprawach był równie profesjonalny, zawsze miał dużo czasu dla każdej z nas. Obie sprawy zostały wygrane co do winy naszych mężów, a do dziś obie dostajemy wysokie alimenty. Do każdej sprawy rozwodowej polecam adwokata Cyrańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Oczywiście, że warto się przejść do psychologa przed ewentualnym rozwodem, ale to nie jest tak, że magicznie się wszystkie problemy rozwiążą. Ja rozwiodłam się z mężem, ponieważ ukrył przede mną ciężką, nieuleczalną chorobę. W uzyskaniu rozwodu pomogła mi pani Chroscielewska  , która przytoczyła wszystkie argumenty, udowodniła jego winę i pozyskała dla mnie dużą część majątku na zabezpieczenie dzieci. To świetny adwokat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Mnie w uzyskaniu rozwodu, a właściwie w jego wygraniu, bo nie było łatwo,  bardzo ale to bardzo pomógł adwokat Jarosław Szkudlarek z Łodzi. Mega mocny adwokat z dużym doświadczeniem w sprawach rodzinnych, mający spore możliwości  i kontakty, bardzo przy tym konkretny i poukładany. Zaufałam mu i się nie zawiodłam, choć jak do niego się zgłaszam to miałam milion wątpliwości, szczęśliwie trafiłam na właściwego człowieka i super mecenasa. Polecam tym którzy mają ciężka sytuację bo nie warto się męczyć.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA

Potwierdzam skuteczności i doświadczenie w sprawach rozwodowych mecenasa Jarosława Szkudlarka, faktycznie podejmują się sprawy potrafi doprowadzić ją z sukcesem do końca osiągając zamierzony cel. Bardzo konsekwentny i konkretny facet a przy tym niebanalny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×