Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka43

nieuczciwy fotograf

Polecane posty

Witam,własciwie nie wiem od czego zacząc,miałam niedawno profesjonalna sesje w studio,fotograf nie wywiazal sie z umowy,nie podpisalismy umowy,zdjecia masakra,porażka ,mielismy wspolnie wybierac foty do obrobienia nie mialo to miejsca niestety,na zdjecia czekalam bardzo dlugo,caly czas sie o nie upominalam mailowo,dostalam trzy beznadziejne foty w tym dwie powielone tylko w innych barwach,w ofercie bylo napisane ze od 5do10fot dostane,nie wspomne juz o tym ze za sesje zaplacilam 400zł,studio to wielka porazka brudno,zimno,butelki po alkoholu,zimna stara podloga,no i zachowanie fotografa bylo przerażajace...był chamski wulgarny nie sluchal co do niego mowie i o jakie zdjecia mi chodzi,mial swoj punkt widzenia,no i nadmienie ze byl pod wplywem alkoholu....chce idzyskac pieniadze i stracony czas ake on chce powtorki sesji nie chce oddac pieniedzy,nadmienie ze nie mam swiadkow,byl tam z nami wlasciciel studio ale to jego dobry znajomy wiec stanie po jego stronie,szukam pomocy i porady ...sprawa wazna i niecierpiaca zwloki...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tego nieraz lepiej dopłacić 100 zł i mieć u profesjonalisty a nie menela ciesz się że ci nie zrobił nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz to wiem...zwykly oszust i tyle...wyłudza pieniądze od naiwnych kobiet...ja tak tego nie zostawie...nie wiem jeszcze ale musze cos z tym zrobic...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×