Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tani wibrator.Warto?

Polecane posty

Gość gość

Na rynku jest sporo tanich wibratorów.Mam jednak obawy,czy przedmiot kosztujący 30 zł importowany z Chin nie będzie szkodliwy? Było nie było umieszcza się to coś w sobie...Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bałabym się używać czegoś co ma baterie, zrobiły to małe chińskie rączki i kosztuje 30 zyla. Zdrowiej chyba użyć ogórka, albo banana eko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazne zeby byl w 100% z silikonu (najlepiej medycznego). za 3-4 dychy mozna taki kupic i bedzie spoko. moj kosztowal dokladnie 37 zł. uzywam go ok 2 razy w tygodniu od roku. myje przed i po kazdym uzyciu i nie mam zadnych problemów "tam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo też zależy co chcesz nim stymulować.Łechtaczkowe zazwyczaj są tańsze niż te przeznaczone do punktu G.Te drugie są specjalnie zakrzywione,aby było łatwiej trafić w to "słynne" miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie taki,widzę,że są różne.Nawet metalowe...sama już nie wiem co byłoby lepsze,mam w głowie zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj ogórki i banany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz tak głupio pisać to może sobie daruj.Poza tym zdziwiłbyś się ile kobiet używa ogórków z nałożona prezerwatywą...ale to bardziej zamiast dildo,a ten temat jest o wibratorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah come on:) zawsze kupuj drogie i dobrze rzeczy i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tani i dobry wibrator dla kobiet można kupić w sklepie https://sexshop112.pl/110-mini-wibratory Mają bogatą ofertę różnego rodzaju wibratorów w bardzo niskich cenach. Wielki plus za dyskrecję i szybką dostawę zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×