Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do osób mieszkających w UK

Polecane posty

Gość gość
01:03 admin to taaaak dużo myśli hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:02 Kto w ogóle by chciał prace na takich warunków buahahhaha a jednak debile w UK sie o nią biją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze nie mamy ambicji- pozostawiamy to wam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro admini nie myślą (zwłaszcza ci wyżej postawieni którzy mają kontakt z klientem) to po co w Polsce studia do tego? :) gość dziś - nie masz żadnego doświadczenia czy po prostu masz lukę? Bo teraz to robisz się już irytująca, dzieciaki zaraz po szkole dostają pracę, a ty bidulo nie możesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:01 Taaa i twoi biedni rodzice emigranci zapłacili za twój czynsz w 1 strefie jak robią to rodzice tej dziewczyny z insta :D czemu tak kłamiecie? są wyjątki z kasą, ale większość z was ma bardzo skromne życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam w 1 strefie Londynu, w ogóle nie mieszkam w tym paskudnym mieście, ale moi rodzice płacili za moje studia i wspierali mnie finansowo. Nie są aż tak bogaci ale są bardzo dobrze ustawieni bo są imigrantami którzy wyjechali jako specjaliści, a nie w ciemno na zmywak. To jest właśnie przykład klasy średniej - dobra sytuacja finansowa, ale nie jest to specjalne bogactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam osoby pracujace za najnizsza stawke i ledwo zipia w Londynie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wina tych osób, każdy wie, że Londyn jest drogi i bez wysokich zarobków człowiek będzie się tam męczył. Czego oni tam szukają, co ich trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, sporo z nich pochodzi z malych miast, wsi i nie maja do czego wracac , a za pokoj w Londynie jakis ciasny placa ponad polowe miesiecznej pensji :/ slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie o tym mówię, nie mogą przenieść się do innego miasta w UK? Muszą siedzieć gdzieś gdzie jest multum ludzi na każde miejsce pracy, a mieszkania drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza Londynem jest jeszcze trudniej o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza Londynem to jest wygwizdów :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja ten wygwizdow wole gdzie lepiej placa i zycie jest tansze, a wokol wiecej zieleni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te marne 2.000£ zawsze zarobisz w byle jakiej pracy. No chyba, że masz dwie lewe ręce, żadnego zawodu i języka ani me ani be. Jeżeli tak to będzie ci lepiej w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy osobie która ma dwie lewe ręce gdziekolwiek może być dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po studiach inżynierskich, w Polsce w biurowej pracy miałam 2500 do ręki (małe miasto). Mało pieniędzy ale za to dużo stresu i obowiązków. Oczywiście umowa na czas określony, bo tylko 2 tygodnie wypowiedzenia. W Anglii pracuje fizycznie i nie jest mi z tego powodu przykro. Mogę wynająć z chłopakiem domek z dwoma sypialniami w dobrej dzielnicy, kilka razy do roku zagraniczne wakacje. Mogę mieć to czego nie mogłam mieć w Polsce. Tęsknie za krajem i chciałabym wrócić, ale życie w Polsce to "level hard" w porównaniu z życiem tutaj. Osoba która tak usilnie próbuje oczerniać osoby które podjęły decyzje o wyjeździe powinna pójść do psychologa i zacząć leczyć swoje kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, osobie która ma dwie lewe ręce do pracy nigdzie nie będzie się wiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam te wpisy i się zastanawiam.Mój facet stracil prace w grudniu. Nie może nic znaleźć do tej pory. Mieszka w zachodnim Londynie.Jaka jest przyczyną ze nikt nie odpowiada na mnóstwo wysłanych aplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaka to była praca, w Londynie kompetycja jest ogrmna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyna ze nie może znaleść pracy? Duża konkurencja, sezonowy zastój na rynku pracy, słaba znajomość języka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK żyje się normalnie. Zarabiając najniższa z łatwością będziesz żyć a nie wegetować. Nie świadczy to o braku ambicji. Wręcz przeciwnie. O braku ambicji świadczy to, że mimo tego ze ma się szanse na poprawę swojego życia tkwisz autorze w kraju gdzie większość ludzi niestety nie ma przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wedlug Ciebie nie mam ambicji, ale stać mnie na wakacje, samochód, dom i wiele innych rzeczy których w Polsce nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w UK żyje sie normalnie" :D:D:D hehe jak ci zapłacą za nadgodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:01 To ja nie wiem gdzie ty mieszkałaś i pracowałaś i jakie masz wykształcenie, ja tez jestem inżynierem i zarabiam 6 tys. w Krakowie. Skromnie, ale da sie żyć i nie muszę sie włóczyć po obcych lądach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pracuję w Holandii i nie pojadę do Anglii.Tu mam 4tyś euro na łapę+ 1500 na czarno i jeżdżę na polskich blachach więc nie płacę podatku drogowego jak inni polacy tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:33 Mieszkałam w prawie dwukrotnie mniejszym mieście niż Kraków, wiec zarobki proporcjonalnie mniejsze. Ale również ceny mieszkań są nizsze niż w Krk. Jednak jak sam piszesz "żyjesz skromnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie żyję skromnie i nie muszę siedzieć w Londynie żeby dobrze zarabiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:16 Dobrze dla Ciebie. Jednak nie każdy jest pracownikiem biurowym, kierownikiem, właścicielem firmy itp. Potrzeba wielu pracowników fabryk, magazynierów, sprzedawców, sprzątaczek... chodzi o to żeby za takie właśnie prace otrzymywać wynagrodzenie za które będzie można żyć a nie wegetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo prawdę mówiąc własnie takie zawody powinny być może nie super dobrze płatne, ale wystarczające żeby przeżyć. Za to w Polsce jak w dniu świra musisz mieć 3 fakultety i pracować 10-12 godzin dziennie żeby "jakoś" żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest właśnie ta różnia, ze w UK nawet za najniższa krajowa się utrzymasz bez problemu w Polsce jednak nie. Można komuś powiedzieć- zarabiasz mało bo się nie uczyłeś. Jakby każdy z nas był magistrem i chciał pracować umysłowo to kto obsługiwał by w sklepie, naprawiał samochody, pracował w magazynie czy w fabryce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×