Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do osób mieszkających w UK

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem co się uwzięłaś tak na te emiraty, ja bym tam na wakacje nie pojechała. Czy zakładając ta prowokację wybrałaś po prostu przypadkowe państwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, sam prestiż jest być kierowca ciężarówki w UK całe życie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, niby prosta praca, a sporo zarabiają. To teraz wyobraź sobie ile zarabiają ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że tylko jedna osoba pisze pozytywnie o Emiratach? :D każdy ma z was śmiechawkę bidne polaczki w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam "śmiechawę" z takich ludzi jak ty. Skoro nie możesz nawet uwierzyć, że ktoś może być o oczko wyżej od ciebie na drabinie społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden prestiż debilu ale można w krótkim czasie odłożyć chajc na mieszkanie i nie pakować się w kredyty, ludzie mają różne priorytety a ty to widzę nie umiesz se poradzić ani w PL ani w UK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z najnizszej nie zarabia sie wiecej jak 1000-1100 mc do reki za caly etat. 800 za pokoj to w takim Londynie normalna cena! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto ci kazał mieszkac w Londynie i pracować za najniższą krajową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jak biedny troll umysłowy i w dodatku prawiczek piszący o polactwie w UK który nie wyściubił nosa poza granicę swego powiatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stać cię na utrzymanie się z pracy na part time ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce tez mozna odłożyć na mieszkanie. Nie wszyscy musza wyjeżdżać. Ludzie maja kasę. Mój sąsiad , dentysta, nowiutkie mieszkanie kupił. Mozna ? Mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam sama (gdybym mieszkała pewnie wynajełabym pokój zamiast całego mieszkania i dalej byłoby mnie stać). Na utrzymanie co miesiąc przeznaczam 500 funtów, na studia odkładam 200 i zostaje mnie 200 z hakiem na cokolwiek tylko chcę. Więc bez większego problemu. Co ty w tym widzisz dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za bilet kolejowy (ten sam dystans) w UK zapłaciłam 55 funtow , w PL 13 No to gdzie jest drożej ? Ale was cieloki roochaja na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak często jeździłaś pociągiem? Fakt, są drogie, ale bez przesady, codziennie nie pokonujesz długiej trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge zacząć dawać d**y i zarabiać 10x więcej niż Polacy ale jakim kosztem? Angole wam plują w morde a wy sie dajecie poniżać, w Jukeju należycie do nizin społecznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że dentysta ale tu chodzi o zwykłych roboli lub ludzi po humanistyce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY może należałaś, na mnie nikt nie pluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam wyjeżdżają ludzie bez żadnych ambicji. Tak, ci po studiach, którzy wyjeżdżają do UK :D (jak to śmiesznie brzmi) też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie wiecej zarobisz? Stawki w UK sa niskie 1000-1100, 1200-1300 mc to standardowe, normalne zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wyjeżdżają po studiach znam kilku takich.. psychologia, kulturoznawstwo, socjologia :D Ale jacy dumni i podkreślają że mają wyższe wykształcenie :D po nocach robią w fabrykach, budowie przy dobrych *****ch w jakimś sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać frajera ogromny ból du%*§py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiele mówi o kraju skoro ludzie po studiach jadą pracować w fabryce za grosze. Powiem narzeczonemu, że według jakiegoś trolla jest bez ambicji, przecież on jest tylko managerem w jakiejś tam korporacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:08 A czy ja ci powiedziałam, ze mieszkałam w twoim syfie zwanym UK? W życiu nigdy :D 16:07 Robole i pustaki po humanistycznym nigdzie nie zarabiają dobrej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:12 Jacy ludzie ? Kiedyś sporo wyjeżdzało , teraz wiekszosc leje na UK. Tacy, ktorzy nie maja do siebie szacunku ani żadnego pojęcia o estetyce. :D UK jest brzydkie , brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepach? Wiecie co, praca w sklepie wydaje sie gowniana i ze kazdy moze ja wykonywac, a w UK konieczne jest do tego doswiadczenie (w retail, customer service, cash handling) i referencje od 2-3 poprzednich pracodawcow z uk. Niektore sklepy (ryman, wh smith czy pub jd wetherspoon) wymagaja udokumentowania + referencje z ostatnich 5 lat (kto nie wierzy sam moze to sobie sprawdzic na stronach wyzej wymienionych miejsc) Oczywiscie placa najnizsza mozliwa stawke i o caly etat w sklepie to cholernie ciezko jest, w wiekszosci oferuja gora 20 godz tygodniowo. Raj, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A JD Wetherspoon daja ludziom "zero hours contracts" w skrocie jest to brak zagwarantowanej liczby godzin, nieplatne chorobowe, macierzynskie itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zyc? W Polsce nie ma przyszlosci, w UK ciezko? :/ Wiem, napiszecie, ze Swiat sie na UK ani Polsce nie konczy, ale jednak chcac jechac gdzies indziej trzeba znac jezyki, a ile osob moze sie pochwalac znajomoscia norweskiego, szwedzkiego itd.? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabiacie w Londynie? Bylam tam tydzien i ceny sa przerazajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontrakty zero godzin to brytyjski odpowiednik umów o dzielo w Polsce - wielkie nic. ALE ktoś kto ma doświadczenie nie musi w ogóle takich kontraktów brac pod uwagę, to są umowy dla studentów albo dla ludzi którzy nic konkretnego w życiu nie robili więc po co w ogóle wnosić to do dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×