Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

axulove

Mój mąż sam nie wie czego chce,co robić ?

Polecane posty

Gość gość
Co za roznica ile? Glupota nie ma wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra. Ona nie zlozy pozwu bo go kocha mimo to i chce walczyc. On nie zlozy pozwu bo alimenty. Wiec będą sie tak męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę mnie nie obrażać. Nie wiem co zrobię, na dniach chyba wniose o alimenty. W tym czasie nie będę się odzywać do niego. Może potrzebuje czasu. Pytałam się go o co chodzi, i wiem że to nie chodzi o to że mnie nie kocha. On poprostu boi się związku,obowiązków. Tak kocham go i jako pierwsza nie złożę pozwu o rozwód, a on wątpię że go złoży bo wie co by stracił. Jakby to zrobił inaczej bym postawiła sprawę, alimenty na mnie, dzieci. może oprzytomnieje. Póki nie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On poprostu boi się związku,obowiązków. X A co on, niedorozwinięty jest? Ma 18 lat? Myslałam, ze przeczytałaś komentarze i poszłaś po ROZUM do głowy, a Ty go dalej usprawiedliwiasz! Powtórzę, zmień psychologa, bo ten Ci nie służy. I zrozum, że dopóki nie naprawisz swojej głowy, nie stworzysz zdrowego związku, będziesz skomleć o jakies resztki uczuć. Pewna siebie, dojrzała kobieta, pożegnałaby takiego frajera, a Ty się płaszczysz jak pies proszący o pogłaskanie. Żenada i wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj no To jest małzenstwo ale nie zwykły zwiazek na kocia łape,ze z dnia na dzien baj baj. Latami cos budowali, moze i wlasny dom, marzenia wspomnienia i ot tak ma teraz z tego rezygnowac? I gdzie ona znajdzie kogos z kim pojdzie przez zycie>? Oddac ot tak faceta obcej babie? A poki co on ją nie bił, nie wyzywał itd Ja bym go nie skreslała jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem kolesiowi emocjonalnie wisisz, ani zakochany ani go pociagasz, ani nie szaleje za tobą Jakbys umarła to by sie ucieszył. Znjadz sobie kogos kto cie pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22. 25- doklasnue, racje masz w 100%. Autorka jest glupia po prostu, jej ostatni wpis temu dowidzi I nie warto nic tu jej radzic, ona raczej nie zmadrzeje, dalej bedzie usprawiedliwiac misia I zebrac o ochlapy uczuc nawet wiedzac, ze ja zdradza bedzie wierzyc w ze w koncu sie zmieni :D az w koncu on kopnie ja w d...e z wielkim hukiem. W zasadzie juz to zrobil, tylko nie formalnie, bo za duzo by to go kosztowalo...alimenty I koszty sadowe, przekalkulowal sobie I doszedl do wniosku ze mu sie to nie uplaca. Cwany misio :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szczerze powiedziawszy troche mu wspołczuje. Moze i by znalazł kobiete, ktorą pokocha ale ktora zechce formalnie zonatego? I płacacego alimenty na 2 dzieci? Rozwód to koszmar i koszty. Dobrze ,ze chociaz sie wyniosł od ciebie. Swoją droga on tez nie ma godnosci za grosz. Wziałby to na klate i złozył pozew..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo gdyby sie dogadali to oboje maj,a szanse po rozwodzie jeszce kogos sobie znalezc. A tak?On sobie puka laski a ona siedzi w domu z dziecmi i zero szansy, zabiera jej czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie zdradził+ nie wie czego chce=nie bedziecie i tak razem, czy teraz czy pozniej to jebnie wszystko ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wczoraj " jasne, i tak mozna gadac co roku a czas leci..lepiej teraz niz za 2 lata, lepiej za 2 lata niz za 4, lepiej za 4 lata niz...niz w wieku 50 lat ;) nigdy w zyciu nie ma odpowiedniego momentu i nigdy nie bedzie, zycie pisze własne scenariusze. Walczyc? To musza dwie osoby chciec a nie jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma go puscic wolno? Ona składa pozew a on wtedy zagra faceta ,ktoremu zalezy bo on nie chce rozwodu. Ale nie dlatego ,ze ją kocha tylko rozwod to koszmar no i z jego winy. Ona go oskubie z kasy. Moizm zdaniem autorka niech walczy o rozwod dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdghjbvgj
To nie on jest problemem a Ty. Jestes cholernie naiwna, latwowierna i po prostu glupia. Dobro dzieci nie zalezy od tego czy jestes z mezem czy nie tylko od milosci ktora daja rodzice, kazde z osobna. Lga Ci prosto w twarz, zdradza, nie okazuje uczuc a Ty go bronisz jeszcze bo z patologii itp. Chora jestes psychicznie. Uzalezniona od milosci faceta, niezdolna do funkcjonowania bez faceta. Nie umiesz byc sama ze soba szczesliwa wiec z nikim noe bedziesz bo z nikim nie stworzysz zdrowego zwiazku. Boisz sie samotnosci. Boisz sie zyc bez faceta u boku. Moja rada: naucz sie kochac siebie a dopiero pozniej wez sie za milosc do reszty swiata. Szczerze zycze Ci wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten facet nie zlozy pozwu z jeszce jednego powodu. On ma ją w d***e ale podoba mu sie to,ze ona go kocha i lata z a nim i widzi w nim boga. Są faceci, ktorzy nie zrezygnują z takich kobiet NIGDY. Bo to karmi ich ego. Fajny, normalny facet dałby jej spokój i rozszedł sie chocby nie wiem co NO chyba ,ze ona zrobi koszmar z rozwodu i potem tez. Sa takie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.07 Dokładnie też tak myślę. Jedna rada dla autorki , to Ty powinnaś korzystać z rad psychologa. Poukladaj swój świat dziewczyno i ŻYJ bo masz dla kogo! Daj tym dzieciom przykład by wiedziały jak iść przez życie! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem jest to,ze ten koles sie znia ożenił zupełnie jej nie kochając, nie będąc zakochanym. A ona jak kazda kobieta chciala milosci Swinia z niego.ale pozwu nie zlozy NIGDY. chyba,ze ona to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak to prawda. Faceci rzadko składają pozwy. Nie chce im sie przechodzic koszmaru rozwodu, tym bardziej mimo iz nie kochają tych żon to jednak lubią jak babka im nadskakuje byleby zostal. Autorka wcale nie jest taka jędza,ani zła. Jest dobra, nie poniża go. Włazi mu w tyłek.Po co rezygnowac z tego? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda sie tak meczyc,dzieci potrzebuja szczesliwej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostanie alimentow na dwojke dzieci, bo to pierwsze nie jego. Obydwoje maja depresje to ciezka sprawa. Czarno to wszystko widze. Autorko nie masz nikogo, kto by Cie na zywo wsparl i pomogl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ten sam temat założyła na netkobiety. Wszędzie piszą to samo. Nie wiem czego jeszcze potrzebujesz kobieto by wziąć życie w swoje ręce. Może seks z inną ma twoich oczach cie w kocu obudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, przeczytaj swoje komentarze:) Ja się pogubiła i już nie wiem o kim ty piszesz, czy o mężu czy o swoim dziecku? Nie widzisz, że za dużo mu niańkujesz i matkujesz? On zdradził, on się wyniósł, on nie wie czego chce, on nie interesuje się dziećmi i rodziną, nie poczuwa się do obowiązku aby tym dzieciom jakiś byt zapewnić, wszystko na twojej głowie, a ty co? Bo on się boi związku, bo on ma depresję, bo jemu jest źle, bo on nie wie, bo on trochę kocha, piszesz do niego dzwonisz, prosisz, pytasz się o to samo 500 razy. FACET NIE CHCE Z TOBĄ BYĆ I NIE WIE JUŻ JAK Z TEGO WYBRNĄĆ!!!!!!! Robi wszystko, żeby Cię zniechęcić, już nawet zawędrowaliście do psychologa który zdiagnozował depresję hahahaha każdy kto zajdzie i powie że jest zagubiony nic go nie cieszy bla bla bla usłyszy że depresja i dostanie piguły. Ludzie kobieto??? Jeśli nawet chcesz go odzyskać to nie tędy droga, wisisz na nim, przejęłaś jego winy na siebie, tłumaczysz go jakby był upośledzony. Odpychasz go swoją przytłaczająca osobą, osobą bez godności, zagłaskałaś go na amen, on ma ciebie dość, twojej płaszczącej się postawy, ludzie na prawdę nie widzisz tego co ty robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki ostatniego wpisu. Masz racje w 100% Tylko zauważ,ze gość jest gnojem. Ona sie męczy, on jej nie kocha. Skoro ma ją w d***e czemu nie złozy pozwu ?? Uwazasz,ze tu chodzi o alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że chodzi o kasę! dopóki nie ma orzeczenia przez sąd o rozwodzie i wysokości alimentów on uważa, że nie musi na dzieci nic płacić! po co mu rozwód? on i tak czuje się kawalerem więc po co ma się szarpać po sądach? to zwykłe lenistwo + cwaniactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze też tacy faceci chodzą po swiecie...Ciekawa jednak jestem...co on zrobi czy spotka kobiete, w ktorej zakocha sie do szalenstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie zakocha??? takie świnie jak on mogą tylko wybzykać i wykorzystać! on kochać nie umie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie wierze w to. Kazdy burak i cham jak czuje mięte do babki to potrafi zmienic sie i to bardzo. Owszem moze sie zakochac i to do szalenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, ty wiesz najlepiej! póki co nie kocha ani żony, ani kochanki u babci sobie mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×