Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 25

Polecane posty

Gość gość
zmienic lekarza i leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Zmieniłem lekarza i leki leczyłem się we Wrocławiu nie pomogło lecze się w Opolu nie pomogło więc sam już nie wiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz zmienic,ne pomaga tzn ze zle leki bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Tylko ta psychiatra w Opolu jest w przeciwieństwie tej z Wrocławia jest miła i fajna nie chce jej zmieniać ona może leki zmienić ona się bardzo interesuje pacjentem wizyty są długie ale porządny wywiad robi a ta we Wrocławiu ani wywiadu ani nic nie robiła a ta z Opola jest fajna i ona powiedziała że leków na depresję jest mnóstwo i tysiące i zawsze można zmienić nawet jak mi dawkę zwiększyła to nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak fajna i sie dobrze u niej czujesz,to powiedz,ze nie ma poprawy i prosisz o zmiane lekow,poza tym z tymi lekami to jest tak,ze one dzialaja po jakims dluzszym czasie okolo 3 miesiecy ile bierzesz te leki teraz? miesiac,dwa,trzy mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Psychiatra mówiła że po dwóch tygodniach leki zaczynają działać widocznie lek nie trafiony... Powiem jej to teraz w marcu 6 marca mam kolejną wizytę w Opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz,nie ma sensu zebys sie meczyl zmieni leki i bedzie poprawa,po co sie katowac czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki shatyn
Wypierdalać z tą depresją i psychiatrą z tego tematu to jest temat o polityce dyskutujcie na ten temat w innym temacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn a czy Polska wyjdzie z UE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś bardzo fascynujace,realne zycie,biegac za mna i If po kafeterii x nikt za wami nie biega. po prostu czasem każdy w waszą stronę puści bąka dla zabawy, tylko tyle. a że ty robisz z tego czyiś sens życia to już twój problem. jesteście tu niemal 24/7, więc faktycznie możesz mieć wrażenie, że ktoś za wami biega, desperatko :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajesz otulona taką pożywkę trollom, że aż żal z tego nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderz w stół, że co? :o Przecież odpowiadam ci od poprzedniej strony, idiotko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajco. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary,a durny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bialostocki mongol, do tego lubi sobie chlapnac. Do takiego tłuka raczej nic nie dociera. Co najwyżej raz na jakiś czas pogrozi że sobie pójdzie i tyle w temacie starego babsztyla uzaleznionego od pisania w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona tak samo nieobecna 24/7 jak Iftara, która zupełnym przypadkiem odpisuje na każdy przytyk w jej stronę u Żaby w przeciągu max pół minuty. Taki tam przypadeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty natomiast,przez przypadeczek,łazisz za jedna i druga non stop.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty natomiast,przez przypadeczek,łazisz za jedna i druga non stop. x Nie, ja sobie wchodzę na kafeterię 2-3 razy dziennie na kilkanaście minut. Teraz np jestem ten trzeci raz, bo jest sobota wieczór i nie gniję w necie ;) Polecam! :) 😘 A że jest więcej takich, dla których Otulona jest jak wrzód na doopie i udzielają się częściej niż ja, to już nie moja wina. Ale po co to piszę, przecież wiadomo, że to wszystko Szatyn :D Bez odbioru 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś swoja droga..lapka nie masz ze musisz z lozka wstawac do komputera? pechowiec.gif jak jestes tak styrany przez choroby roznego rodzaju to zainwestuj w laptopa,juz ci to zreszta Shatyn pisalam nie raz i nie dwa x x Mam dwa (mały 14cali i duży 21 cali) laptopy oraz tablet plus duży telefon. A sprawa polega na niechęci do tego typu działaności (forum) jak się źle czuje. Wiem, że jesteś głupia ale chyba nie az tak bardzo, żeby nie rozumiec tak prostych rzeczy....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co to piszę, przecież wiadomo, że to wszystko Szatyn x x To oczywista oczywistość....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te debiliki nie kumaja jak mozna wejsc na forum raz dziennie, raz na dwa dni, raz na kilka dni. Kazda krytyka to lazenie za nimi, to tylko jedna osoba, i ma manie na punkcie tych alkoholiczek, desperatek, wylogowanych odswiezaczek stron i ogolnie uzaleznionych od piertolenia na forum. Mozgi zryte do dna, i chooy z tym sie zrobi, mozna jedynie wysmiac tepe babony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn i reszta wiecie że w grudniu w Opolu powstał sklep Ikea nie wierzycie to wpiszcie sobie w Google Ikea Opole w Opolu jest pierwszy w Polsce punkt odbioru zamówień Ikea wpiszcie w Google Ikea Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba juz wstała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie na niedziele- jak p******a kobieta trzeba byc, zeby od 10 lat siedziec dzien w dzien na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzą za różne przestępstwa ale tylko ci, których nie stać było na dobrego adwokata[ czyt. mającego układy z sędziami] albo ci, którzy są niewygodni dla układu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Biegac"? Kafeteria ci szkodzi, grubasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odswiezaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×