Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 25

Polecane posty

otulona_snem dziś nerwy ci dziadzia puszczaja,wstyd smiech.gif ,rzecz jasna ty starczy zboczencu wiesz lepiej z czego ja sie smieje x x Mnie chamówo nerwy nie puszczaja bo takie goowno jak ty nie potrafi wyprowadzić mnie z równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nigdzie nie latam chamówo. A śmiejsz sie z tego co ktoś o mnie napisał. Co widac powyżej. Gnoju.. X napisał- kulturalny, starszy, gentelmen x x x Dokładnie. Napisał ów gentelmen dokładnie tak jak się należało nazywając otuloną po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja calkiem powaznie napisze, ze jestes Agata glupia kuvra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jednak potrafi,sądząc po twoich postach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś sam z siebie jestes tak przekomiczny stary gadzie,ze nie potrzebuje miernej jakosci zarcikow o tobie,by miec powod do usmiechu x x To oczywista oczywistość. Wystarczy ci ser...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś chyba jednak potrafi,sądząc po twoich postach x x Że nazywam otuloną tak jak na to zasługuje to oznacza, ze mnie wyprowadziła z równowagi? Wg mnie akurat oznacza coś przeciwnego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze pare kieliszkow i zacznie bredzic o automatycznych skrzyniach. A mialo byc tak pieknie, juz obiecywala ze sobie pojdzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kuvra" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo wspolczuje temu biednemu dziecku matki kuvry i ojca alkoholika. Takie gowna jak wy powonny byc kastrowane. Nie bez powodu ronilas tyle razy, szmato bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jeszcze pare kieliszkow i zacznie bredzic o automatycznych skrzyniach. A mialo byc tak pieknie, juz obiecywala ze sobie pojdzie x x I o prostacie...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ta bialostocka bzdziagwa nawet nie potrafi sie doliczyc ile ma dzieci, ani kiedy je rodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powyżej widac, to że napisałem o niej prawde, ucieszyło to coś.... Nawet sera nie potrzebowała...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo cie zablokuja shatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z uroda Odurzonej jest pewnie tak samo jak z jej odejsciem z forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata, nie rób zupy po pijaku. Wyjdzie niesmaczna i jeszcze nie daj Boże kuchnie spalisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agacia to chuda, płaska deska z brakami w uzębieniu i wytrzeszczem oczu. Do tego nogi prostowane na beczce od piwa i waskie usta. Tu ktoś ja opisywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów jesteśmy w tych ciemnych, mętnych wodach międzywojnia. Czas pizzy z kaszanką, chrześcijańskiego kebabu i wsi, która urządza nam miasta. Czas zemsty - Kora - x x Celnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś Ale może nie mam racji? Może Bredziński przyjechał tam z dziećmi, prywatnie jak pisze, w godzinach pracy Wawelu i na piechote, jak każdy inny, chciał wejść na Wawel i wtedy owa "dzicz" "wyła"? To jak to było Iftar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bite me
Bruno Shatyn dziś Znów jesteśmy w tych ciemnych, mętnych wodach międzywojnia. Czas pizzy z kaszanką, chrześcijańskiego kebabu i wsi, która urządza nam miasta. Czas zemsty - Kora - > Trudno się z tym nie zgodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeciez ta bialostocka bzdziagwa nawet nie potrafi sie doliczyc ile ma dzieci, ani kiedy je rodzila x licz się ze slowami skonczony kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×