Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Waderka

Niepotrzebna katastrofa

Polecane posty

Gość gość
Pod pierzynką, względnie kołderką jak najbardziej, mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co? Nasza misja wypelniona, a Jadzik przedyskutuje Twoja sytuacje ze znajomymi skadinad:) Bo o tym sie teraz rozmawia. Taki trend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki dewotki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bye sweet ciociu👄 Co teraz bedzie czytal gosciu? Sklad chemiczny kremu do rak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Jaka jest jadzikowa definicja dewotki? :( O co ja pytam, żeby zdefiniować, musiałaby myśleć :) Ciocie 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co będziesz ty czytała wyleniała Wadero ? A Mucha ? Chyba pije do lustra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest definicja stalkerki Awarii i Tabasko? Będzie jakaś ostateczne stanowisko? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mowilem, że wadera jest dobra w łóżku na podlodze, scianie i na blacie w kuchni aby za płasko nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek                81
Zwaliłem konia koleżance aż tryskała po ścianach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajgor wczoraj Bardzo mi pochlebia zainteresowanie moją osobą ale proszę mnie nie obrażać jakimś Koke, Widmo, Kojotem, Wilkiem a nie daj B...że Najemsmutas.gif Zbałamuciłem tu kilka kobiet słowem i czynem ale to nie jest powód by mnie obrażać her mucha, ciebie tylko dlatego nie sponiewierałem bo jesteś wyjątkowo brzydka i wyjątkowo nudna, to że jesteś głupia świadczy o tym, że zapytałaś mnie czy masz połknąć czy tylko twarz wysmarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dosyć, że ścierwo, to jeszcze fantasta i marzyciel :) Można i tak, tylko że co my mamy z tym wspólnego, że to tutaj przynosisz, wklejko? :Oxgość wczoraj Jaka jest definicja stalkerki Awarii Czemu mnie pytasz? Musisz spytać stalkerki Awarii, jak sama siebie definiuje :)xKawusi? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gęgusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
10.52 Spokojnie, doczekasz się i odetchniesz z ulgą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waderka
To moze podaj nr tel ajgorowi. Widac obaj lubicie ostro pofantazjowac;) Taka mi sie mysl nasunela, czytajac te rewelacje domoroslogo Cadsanovy, ze im wieksza chec do dzielenia sie swoimi fantazjami z otoczeniem, tym mniejsze mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko idę z Tobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę z Wami :classic_cool: Edit ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szlam za Toba. Nie widzialas mnie:) Blabladory sa fajne. Ale chyba najbardziej lubie mieszance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak. Ja np mam w sobie bardzo duzo uroku:) Po futerku nie moglabys mnie poglaskac z przyczyn technicznych, ale moglabym Ci dac potarmosic moja doczepiona ruda kitke:p Nie wiem dlaczego wolalam sie skradac za Toba. Chyba nie po to by gapic sie na tylek?:p x kitke wtykam dokladnie tam skad Jadzia wyciagnela swoja teorie o tym, ze jestem Foxy Lady:D http://68.media.tumblr.com/ad846f37377c3d86583eef630905db37/tumblr_ogne3hStWG1vala3zo1_400.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilkowi ją doczep wścibska Ciekawsko kochanico rudzielca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto tu jest ameba? Czemu sie nie przyznajesz rozwódko, że wilk cię posuwał na mailu i we Wrocławiu?:P Ameby to kobiety zadające się z Wilkiem :D Zresztą nie tylko wilk tylko kurfy dają maila do profilu, żeby szukać ch,,ója do dópy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilkowyjcowa jepała sie na skórach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Albo kobiety, które biorą sprawy w swoje ręce ;) Pewien typ kobiet sam rozdaje karty i wybiera, a inny (ty) całe życie czeka na rozdanie i zawsze dostaje najsłabsze :)A teraz podejrzewam Cizia ma @ w profilu po to, żebyś miała o co podskakiwać, tak zabawnie popluwając się w podnieceniu :)xCiziu, avek i stopka jak ulał ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawska i zaintrygowana dziś Wadi, ciekawość mnie zżera, gdzie doczepiasz sobie tą rudą kitkę? cool.gifxPrzyłączam się do pytania :classic_cool: Odpowiedź może być w formie jotpega :classic_cool:xxJest jotpeg :classic_cool:Wnioskuję za zmniejszeniem elementu wtykającego, reszta w porządku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, Jadzie mogą odetchnąć z ulgą ;)Dziewczyny, z Wami zawsze się pokręci samo 😘Ale niech Jadzie nie mają zawału, gęsior działaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie. Czym kierujecie się dając konkretne zdjęcia w avatar? Aspiracyjnie chcecie być uważane przez innych userów za takie zgrabne( ładne, seksowne, młode -przymiotniki do wyboru); marzycielskie- pokazujecie coś o czym marzycie. Czy najzwyczajniej kierują wami zwykłe kompleksy? Wylaszczonymi avkami kompensujecie sobie własne niedostatki? Bo trochę głupio ( a wiem to z doświadczeń) gdy w avku wisi super kobieta a na emajla przychodzi zdjęcie bardzo przeciętnej gospodyni domowej. Ciziu, z całym szacunkiem, ale ty obok takiej laski jak w twoim avku nawet nie leżałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×