Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Waderka

Niepotrzebna katastrofa

Polecane posty

Zalozenia tematu zostaly niniejszym spelnione;) CiZie i Eve prosze zerknac na edycje poprzedniego postu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzę, czy post się pokaże :Pxgość dziś Rozumiem, że Cizia wysłała Ci zdjęcia swojego tyłka :) To rzeczywiście musicie być blisko :) My jesteśmy blisko, a ja dostałam tylko normalne fotki buzi i całej sylwetki, i to w ubraniu. I na tej podstawie zupełnie nie jestem w stanie stwierdzić, czy tyłeczek Cizi nie leżał koło tego tyłka ;) Także gratuluję zażyłości :)xA ogólnie fajny post :) To jest tak zwany: jadzik ukryty ;) Pościk z pozoru przyjazny i niewinny, a na koniec klasyczna do/je/bka :) Brawo, Jadziu :)xAle odpowiem: unikam w avkach pięknych kobiet, żeby nie budzić niepotrzebnych wypieków (np. Twoich) ;) Najczęściej w avkach chodziło mi o symbolikę, która była bliska mojemu doświadczeniu. Ustawiałam je dla siebie albo chciałam nimi coś przekazać ;) Udawało się ;)Ładna odpowiedź? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mam takie pytanie. Czym kierujecie się dając konkretne zdjęcia w avatar? Aspiracyjnie chcecie być uważane przez innych userów za takie zgrabne( ładne, seksowne, młode -przymiotniki do wyboru); marzycielskie- pokazujecie coś o czym marzycie. Czy najzwyczajniej kierują wami zwykłe kompleksy? Wylaszczonymi avkami kompensujecie sobie własne niedostatki? Bo trochę głupio ( a wiem to z doświadczeń) gdy w avku wisi super kobieta a na emajla przychodzi zdjęcie bardzo przeciętnej gospodyni domowej. Ciziu, z całym szacunkiem, ale ty obok takiej laski jak w twoim avku nawet nie leżałaśusmiech.gif X Po pierwsze musialabys zobaczyc CiZie by miec porownanie. Po drugie nie twoja sprawa. Twoje preferencje przy wyborze avka (bo zakladam, ze piszesz wg swoich;))nie musza byc jednakowe dla innych userow. Po trzecie masz bardzo prostolinijny sposob myslenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść uznana za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jednak nie zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna kawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lub za dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tradycyjnie na nowym :)xDo następnej kawusi 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
midsummer.eve@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież już cię zapraszałam, żebyś do mnie napisała 💤 No dalej, przecież odwagi ci nie brakuje :D ;) Porozmawiamy, zwierzysz mi się, jak węszyłaś bezskutecznie i takie tam ;) No nie bój się mnie ;)xTymczasem oddalam się :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to Jadzia? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sexi avek przypadkiem wybierają 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeciez nie przypadkiem:o Czyta a nie rozumie:o Edukacja poszla na marne, chyba ze tak wlasnie ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to w ogole za twor "sexi"? Wiem, mnie, sadzacej orty nie wypada pytac😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiemy wiemy :) żebyście mogły budować swój niebieski wizerunek cioootodajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa smierdzaca pisze jak lezba tak mi w pracy powiedzieli czytajac ją... To Liz cipo c**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) 👄 👄 👄 x Miałam odpowiedzieć na pytanie o avki (to, w którym zostałam wymieniona), ale w ostatniej chwili przypomniało mi się, że z niczego się nie tłumaczę, niczego nie potwierdzam i niczemu nie zaprzeczam. Więc komentarza nie będzie i tak naprawdę, z całym szacunkiem, chuj mnie obchodzi to, co ktoś sobie insynuuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cioteczki nie śpią? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żegnałaś się do następnego weekendu na poprzedniej stronie, czy omamy wzrokowe mam?? Nie no, na pewno omamy, przecież wy tutaj w tygodniu nie zaglądacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodnie z zasadą Wilka :D avatar odzwierciedla rzeczywistość, tzn tak sobie wyobrażają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz czekamy na bystry, dowcipny komentarz z nutą drwiny pokazujący jakim śmieciem jest gość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miś?... ;)Dziewczyny 😘 😘 😘(nasza poranna Jadzia właśnie wyrwała się do biura ;) )🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki gościom śmieciom kręcą swój kabarecik, więc chyba oczywista oczywistość gościu, że nie pozostaniemy bez odpowiedzi. :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×