Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet zdradzil a ja nadal z nim

Polecane posty

Gość gość

Moj facet mnie zdradzil,dowiedzialam sie.Niedowierzam,nie chce o tym slyszec.Nie dosc ze ta wiadomosc mnie okropnie dotknela to jeszcze musialabym sie zmagac z rozstaniem,rozbijac to co budowalam! A w nosie,nie robie nic,nadal z nim mieszkam,normalnie zyjemy,tylko nei rozmawiamy.Myslicie ze dobrze robie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robisz bardzo zle, w koncu twoja psychika nie wytrzyma i czeka cie zalamanie nerwowe jedyne sensowne wyjscie to odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wybaczyć - dobrze. Ale rozmawiać trzeba i coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zdradził raz i może zrobić to kolejny. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pisalam-nawet nie mam jak wybaczyc,bo on sie wypiera,nie czuje winny i nigdy nie przeprosi.Po prostu udaje ze nic sie nie stalo,oszukuje rzeczywistosc,siebie. Nie wiem czy da sie dlugo tak zyc,moze czeka mnie zalamanie nerwowe,nerwica,depresja,albo cs gorszego.Moze trzeba sie rozstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozstac sie i zadbac o siebie a jak on bedzie kiedys skamlal (a bedzie)- olac cieplym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczny czuje ze jak go wywale to zranie dzieci,ze bede zalowala,bo zrobie im krzywde...boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzywde to im zrobisz narazajac je na kontakt z wyrachowanym roochaczem... wpoja sobie parszywy wzorzec faceta i takimi sie stana/takich beda poszukiwac na partnerow w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna szmata bez honoru co zdradziecka swinie w domu "dla dobra dzieci" trzyma i sie przed nim plaszczy! Wyprobowal cie i juz teraz wie ze moze cie bezkarnie zdradzac a ty bedziesz mu jego ospermione gacie po randkach prac i fiuta mu jezykiem po tamtej doczyszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×