Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 lat pierwsza ciąża

Polecane posty

Gość gość

cześć, są tu jakieś panie, które są w 1 ciązy i mają 35 lat lub więcej ? Moja ciąża to przypadek, najpierw byłam przerażona, płakałam (ciąża spowodowała rezygnację z zagranicznego stażu), potem się pogodziłam. Następnie niektórzy zaczęli mnie straszyć komplikacjami, chorobami, problemami z ciążą i dzieckiem z powodu wieku. Jestem juz w 4 miesiącu, czuję się świetnie, nic mi nie dolega, zaczęłam unikac tych, którzy mnie straszyli i kiwali głowami "oj to może być ciężko, wiesz w tym wieku ...." Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 35 lat ale jestem w 3 ciąży. Wpadka. Na razie 9 tydzień .nic mi nie dolega tylko spać mi się ciągle chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecko 38 lat. wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także mam 35 lat, ale to będzie moje 3 dziecko. Również dobrze się czuję i nic mi nie dolega. Mam 2 koleżanki w naszym wieku, które spodziewają się właśnie pierwszych dzieci (tak im się życie ułożyło, że akurat dopiero teraz spotkały właściwych partnerów). Jedna z nich jest już w końcówce ciąży 36 tc, druga na półmetku. Będzie dobrze, na zachodzie to standard już, że pierwsze dzieci kobiety rodzą po 35 roku życia. Bądź dobrej myśli i otaczaj się własnie ludźmi o pozytywnej energii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam córkę w wieku 34 lat, teraz mam 39 i myślę o drugim :D Koleżanka w wieku 37 urodziła zdrową śliczną dziewczynkę, ciąża książkowa, karmienie bezproblemowe. Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za mile slowa, u mnie ciaza w tym wieku to kwestia wyborow zawodowych Bo z mezem jestesmy razem juz 12 lat :) ale jakos zawsze nie bylo czasu, okazji, ochoty itd na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadka jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co stosowałaś za antykoncepcję ze wpadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirale. I leży prawidłowo pokazalo to usg i jest tez ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pierwsze (i jedyne) dziecko urodzilam w wieku 36 lat. Tez cylismy 10 lat po slubie i tez jakos wczesniej nie moglismy sie na dziecko zdecydowac ;) Ciaze mialam calkowicie bezproblemowa, corcia zdrowa jak rybka, dzis ma 8 lat i jest fantastyczna mala panienka :) Zycze Ci spkojnej ciazy, Autorko, lekkiego porodu i fajnego przezywania macierzynstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gumka w trakcie i seks tuz przed miesiaczka Plus hormonalne sprawy, gdzie lekarz mi juz wprost powiedzial ,ze praktycznie nie mam szans na dziecko Okazalo sie. ze zmiana klimatu i przeziebienie spowodowaly przesuniecie okresu I to wspolzycie nie bylo dzien przed miesiaczka i zaszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tesciowa urodzila jak miala 38 lat,tyle,ze 4. Natomiast moja sasiadka ur.drugie jak miala 45.Wpadka,myslala,ze to menopauza a tu prosze chlop 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz zadowolona.Jednak najlepsza jest wpadka.Ile lat ta spirala ci słuzyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w DE i u tutaj zadko kiedy zdarza sie ciaza przed 30. Moje kolezanki z pracy rodzily po 35 r.z i wszystkie dzieciaki zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wcześniej niż póżniej.Nie ma 100% antykoncepcji.Kobiety muszą się z tym liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
ja mam 37lat i w tym miesiącu rozpoczęłam mój pierwszy cykl starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest tak: 30 lat 1 dziecko, 33 drugie, 36 trzecie i 38 czwarte za jakieś dwa tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy panie robiliscie do 30 jak tak póżno zdecydowalisciesie na potoki.Wnuków znać nie będziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przestań Ja mam w pracy 3 dziewczyny które maja 35 i obecnie sa w ciąży . 35 lat i ciąża to raczej norma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość moich koleżanek rodziła koło 30stki, wszystkie dzieci zdrowe a mamy szczęśliwe. Nie wiem w czym widzicie problem, ludzie żyją dłużej, nie trzeba się śpieszyć z macierzyństwem jak w średniowieczu bo trzeba było zdążyć przed 40stką i koniecznie nastukać 12 maluchów bo tylko 6 dożywała starości. A za to jest czas żeby zapewnić sobie i dziecku dobre warunki, a nie tylko kąt u teściowej i 19 letnią mamę bez matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w kraju gdzie średnia wieku kobiety rodzącej pierwsze dziecko to właśnie 35 lat. I co za głupie pytania co robiliśmy do 30stki :D Ja robiłam mnóstwo ciekawych rzeczy, rozwalają mnie takie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od już prawie czwórki. Ja na kilka lat przed 30 zaczęłam się starać o dziecko (bo wcześniej studiowałam, wychodziłam za mąż itp). Jednak zanim okazało się, co jest przyczyną niepowodzeń minęło kilka lat i pierwszy potomek pojawił się dopiero w miesiąc po moich 30 urodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w swojej pierwszej ciąży . 9 tydzień na razie dobrze sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku u kobit narządy są jeszcze elastyczne i ciąża i poród nie stanowi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dobre, co robiłyśmy do 30:D, kochana ja skończyłam studia, jedne, drugie, podyplomowe, znalazłam super płatną pracę, skończyłam kurs językowy na Malcie, kupiliśmy sobie z mężem piękne mieszkanie, dużo podróżowaliśmy, stać mnie było na dużo rzeczy, w wieku 30 lat urodziłam pierwsze dziecko, teraz mam 35 i myślimy o drugim, w życiu bym niczego nie zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze w wieku 37 lat dziecko zdrowe, zadnych problemow w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zaczęliśmy się starać gdy miałam 29 lat. Niepłodności idiopatyczna. Synek urodził się w miesiącu moich 35 urodzin. Zdrowy i piękny. Teraz myślimy o drugim żeby różnica wieku byla 2 lata A co robiłam do 30? Żyłam i urządzałam nasze gniazdko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode kobiety stosuja antykoncepcje,a pózniej są problemy z zajściem w ciąże.Stad problemy z ciążą,a lata leca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Przed 30stką "czekałam" aż mi się chłopak oświadczy, po 30stce wyszłam za mąż, a teraz czekam aż "dojrzeje" do ojcostwa. Dziecka nie robi się palcem w samotności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.41, to ja z 8.18. Nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej. Od 20 roku życia miałam stałego partnera ( ślub w wieku 26 lat). Stosowałam kalendarzyk i prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×