Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Girl483

Czy napisać do dziewczyny byłego chłopaka, który ją zdradza ?

Polecane posty

Hej... Jak w temacie. Czy napisać do dziewczyny byłego chłopaka, który ją zdradza na każdym kroku ? Nie znamy się osobiście, po prostu wiem która to i tyle, chciałam napisać do niej z anonimowego konta na fb. Wiem, że ją zdradza bo się dobrze znamy, nie chcę aby dziewczyna cierpiała. czy po prostu dać temu spokój. Może macie jakieś doświadczenia z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszaj się w to, i tak Ci nie uwierzy tylko pomyśli że jesteś zazdrosna i próbujesz zniszczyć ich związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz. Niech taki zdradziecki gnoj nie mysli ze mu wszystko wolno. Ja bym napisala wlasnie z konta anonimowego, a czy Dziewczyna uwierzy Tobie to juz Inna sprawa. Jak nie pokazesz jej zadnych dowodow to Moze Cie oskarzyc ze specjalnie tak piszesz zeby rozwalic ich zwiazek, ze jestes zazdrosnica I ze jej misio na pewno by jej nie zdradzil :D. Bedzie go usprawiedliwiac, takie slepe sa kobiety zakochane, nie przetlumaczysz takiej zeby wierzyla Ci ,,na slowo". Najlepiej jakbys miala jakies dowody na to ze ja zdradza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie mam trochę dowodów, tylko boję się że wtedy wyjdzie że to ode mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, jakoś nie wierzę , ze kieruje tobą chęć pomocy aktualnej dziewczynie twojego byłego chłopaka. Wydaje mi się, że ciebie też zdradził i nawet jeżeli masz go już teraz gdzieś, to nadal odczuwasz potrzebę przyłożenia mu. Nie wyręczaj Pana Boga w jego pracy! Jak on ją zdradza, to ona się o tym dowie prędzej czy później. Gdy uzyska taka informację z anonimowego konta to niby co, mniej ja to zaboli czy co?Poza tym- może być uparta, jak ktoś się uprze, to można przy pomocy administratora ustalić, kto za takim anonimowym kontem stoi. Ale może ja się mylę- jeżeli rzeczywiście chodzi ci tylko o dobro tej dziewczyny, to zachowaj się uczciwie i fair- porozmawiaj ze swoim byłym chłopakiem, powiedz mu , ze wiesz, jak się zachowuje i lojalnie go uprzedz, że jeżeli tego nie zmieni, to poinformujesz o tym jego dziewczynę- to gra fair, chcesz dobrze, walczysz o dobro innej kobiety, więc dlaczego chcesz się ukrywać. I dopiero wtedy z nia porozmawiaj. I uprzedzając twoje pytanie, nie myśl o tym, co oni o tobie, kieruj się swoimi intencjami . Jeżeli napisz do niej donos z anonimowego kąta i wyjdzie jaw, kto za tym stoi, to mile to dla ciebie nie będzie, wyjdziesz na zazdrośnicę i mąciciela! Napiszę ci jeszcze, ze ja mam taki zwyczaj, że anonimowych donosów nie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×