Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biedacy z III świat ruszyli na Europę i Polskę!!!

Polecane posty

Gość gość

Ulice Paryż, Brukseli, Berlina już nie są białe i spokojne, są kolorowe, są obsrane g****ami Afrykanów, bo oni potrafią zrobić to na środku chodnika, są niebezpieczne, bo czarni i muzułmanie arabscy i inni są agresywni i roszczeniowi. TERAZ Warszawa zmienia się w takie miasto, codziennie setki kolorowych imigrantów przybywa, aby brać, są chciwi i bezwględni, zrobią wszystko, zabiją, ukradną, oszukają, zapłodnią kobiete, aby dostać socjal i obywatelstwo, dosłownie wszystko! TERAZ trwa wielka fala afrykańskich i azjatyckich bandytów i prymitywów, musimy ich powstrzymać, aby Polska nie stała się takim syfem jak Zachód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic do przyjezdnych,ale oni przyjeżdżają do nas to powinni się dostosować a nie my do nich.Jak komuś nie pasuje to WON i takie powinny być zasady.Uwaz am że lewackie rządy eurokołchozu robią złą polityke za którą w przyszłości słono zapłacimy.Skoro to taka" wiara miłości i pokoju"to powinni ich przyjmować bracia w wierze,jak Arabia czy Kuwejt.To jawna ekspansja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przeciwna osiedlaniu u nas i w Europie muzułmanów. Ta piękna religia powinna zostać w krajach muzułmańskich, gdzie uczony w piśmie beduin kieruje życiem w każdym szczególe, włącznie z wymierzaniem batów, kobiety juz uznano za ssaki, a w celu ochrony przed promieniowaniem kosmicznym panie skrzętnie są okryte dla urody i świeżości. Niegrzeczne czarnogłowy oblewa się kwasem, albo kamieniami. Ja ze swoją ułomną chrześcijańska religią nie jestem przygotowana na takie dobro, a rzesza gwałcicieli Polaków i zbójów Polaków może zrobić krzywdę takim barankom jak muzułmanie. Niech jadą do Kuwejtu, Arabii Saudyjskiej i tp, do braci w wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednybabsztyl
Kurdę.Muszę zakupić trochę militarnych gadżetów.Przydadzą się.U mnie w Gdańsku na osiedlu widziałam 3 brudasów.Widać te chore,spojrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachodnią Europę tak ale na Polske nikt nie chcę najezdzać.To Schultze i Timmermansy chcą zasiedlać Polskę "migrantami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa to teraz imigrancki syf!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×