Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
Skoro Marcin odda udziały dzieciom stryja to z czego on utrzyma dwójkę dzieci? Co do śmierci Kasi to Roznerski rewalecynie zagrał rozpacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skąd wiadomo że Walach odejdzie, mogą np. dorzucić ją do wątku policjanta Karskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.10 serio? nie zauwazylam bo jest taka ... niewyraźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa czy produkcja umie powiedzieć stop i skończą tego gniota bo widzę że już mają 5 mln uwazam że po śmierci Lucka mniej będzie osób oglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17.10 serio? nie zauwazylam bo jest taka ... niewyraźna. x x x masz rację, niby ciemne włosy, a taka rozmemłana, rozlazła ameba z niej, ale co się dziwić? Ala to samo, włosy ciemne, a takie flaki z olejem, że szlag człowieka trafia jak widzi to takie niepociumane:/ Jednak nie zapominajmy dla kogo te cudne panny... Paweł... blady wymoczek bez wyrazu, bez ikry jakby leżał rok w słoiku z octem i go wybieliło i z wyglądu i z charakteru:O więc i takie "laski" dostaje do pary. W ogóle za każdym razem jak widzę tą jego pożal się Boże żonkę i teraz tą dawną wielką miłość to nie umiem zrozumieć jak takie coś zostaje aktorem i jest przez kogokolwiek chętnie brane by pokazywać to ludziom:O Mnie ostatnio rozśmieszył Marcin mówiący Wojtusiowi "jak facet facetowi" że rozwiązanie siłowe to nie rozwiązanie:O I kto to mówi? Ten co się chce c.i.u.l.a.ć ze wszystkimi przy pierwszej nadarzającej się okazji:O Ledwo to powiedział to już chciał dać klepy dziennikarzom:D Żałosny gość. A ta wielka aktorka od pozitivum z czarnym hełmem na głowie? Ohhh! Jak się Artur nie mógł powtrzymać przed pogłaskaniem jej twardego hełmu, gdy tak ślicznie zasnęła na kanapie niczym królewna Śnieżka:D Pewnie jak wyszedł żałował, że soczyście jej nie pocałował w wymalowane pięknie, wydęte w grymasie usteczka lub lśniącą od sebum twarz z wielkimi porami:p Swoją drogą irytujące miała teksty w ostatnim odcinku m.in. jej matka rozpacza za Tomkiem, a ona "mamo, takie teraz jest życie, herbaty?":O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie - oglądacie ten serial bo naprawdę Was interesują losy bohaterów, czy z przyzwyczajenia, sentymentu? Jestem ciekawa opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądam, że tak powiem trochę z sentymentu, a trochę "przez zasiedzenie". Oglądałam od pierwszego odcinka z córką, która jest już dorosła (nie ogląda) i takimi trochę ciepłymi uczuciami darzę ten serial. Nie znaczy to jednak, że nie zauważam jego wielkich wad, przede wszystkim płytkiego scenariusza, marnych aktorów z wyjątkiem Teresy Lipowskiej i Witolda Pyrkosza. Nierealnych sytuacji itd. Coś jednak każe mi zasiąść przed telewizorem w poniedziałkowe i wtorkowe wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to już ogladam tylko dla tzw beki, ale i to sporadycznie. Te scenarzystki dawno już odleciały, a ten gniot to od dawny zrobił się taki plastikowy. Rzeczywiście, jedyni którzy trzymali jakiś poziom aktorskiej gry to był P.W.Pyrkosz i P.Lipowska. Pan Witold odszedł, a rolę P.Teresy mają zminimalizować, tak jak i sceny w Grabinie.. Nie dziwę się też, że z postaci Marty i Maryśki zrobili kompletne idiotki, to celowy zabieg, żeby zniechęcić widzów do nich, co im się skutecznie udało. Fakt, że obie się zestarzały, a Ostałowska całkiem się zapuściła, ale czy tylko to wygląd i wiek ma decydować, kto ma grać w tym serialu? A rozwijanie w tym sezonie wątku tej chodzącej kupy nieszczęść- Teresy, w pakiecie z kompletnie niepasującym do niej Pawłem, to wg mnie nie jest dobry pomysł. Tak jak i ten wątek świrniętej kochanicy całkiem bezpłciowego Eskimosa- Olka. Zresztą tam takich od czapy wątków jest coraz więcej. Serial powinni zakończyć po śmierci seniora rodu Mostowiaków, ale wiadomo, że tego nie zrobią dopóki mają jako taką oglądalność. Kasa z reklam przed i po emisji odc swoje robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądam już w tym sezonie.Wolę literaturę albo inny kanał filmowy.Mam C+,więc wybór duży.Czasem czytam Wasze opinie i nie żałuję,że przestałam włączać ten "chory już serial".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam oglądam ale w poniedziałek ostatni odcinek emki eh aktorzy znikają kurde dupa mam ogromny szacunek dla Młynarczyk ale był wywiad z Szatan i ona powiedziała że scenarzyści ograniczyli jej rolę sami a nie dlatego że ma inne plany Jedną wdowę wyrzucą Agę a MojaAsia pocieszy się Jackiem Marka też nie będzie bo Kuszewski w twojej twarz brzmi znajomo zagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa dowie się że mama Ewuni ją oszukuje, chłopak Uli powie ,że widział dziewczynę w klubie Ewa stawia młodej stawia warunek,że ma odwiedzać córkę, inaczej wszystko powie na policji Czuję ,że intrygantka będzie mściła się na rodzinie, widać,że babcia nie radzi sobie ze złą nastolatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na YT jest kilkanaście odcinków od samego początku i nie mogę się na Martę napatrzeć, bo była śliczna. Blondynka, szczupła, duże oczy i duże usta, była wtedy najpiękniejsza ze wszystkich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto gra ta ole? Sliczna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wiem co ona mi mowi, grala chwile w na wspólnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W ogóle te odcinki były lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie czy 8-letnie dziecko potrafi powiedzieć,że chce zasnąć i już się nie obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie życzę Młynarczykowi źle ale jemu dużej kariery nie wróżę po odejściu z tego gniota przejedzie się facet jak Koroniewska i zostanie bez pracy. co do Rudej niech wreszcie się ustatkuje bo nie może całe życie serialowe być sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się o Młynarczyka-ten serialik to tylko dodatek do tego,co robi.A wypowiedzi co do postaci A.są infantylne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto waszym zdaniem była największą miłością Wargasa? Dla mnie związek Wargasa i Myszy była pomyłką ona chciwa materialistka on ciągle do Agi wzdychał i latał i te wyznania to było niesmaczne dla mnie te chore jazdy bo ona taka samotna i nikt mu nie pomoże Tomuś i Ruda siebie warci byli oboje są hipokrytami i podstępni gdyby nie to dziecko to by Agi dawno nie było w serialu dla mnie związek Agi i Tomka to odgrzewany kotlet i to dziecko nie zmieniło ich charakteru z Asią niby najspokojniejszy związek miał ale jakby on uległ trochę presji dzieciom a wy jak myślicie który związek Tomka był najlepszy - to tak a propo tego że jutro wyemitują pogrzeb tego bohatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że jego największą miłością była Asia. Agnieszkę też kochał, ale nie potrafił zbudować z nią trwałego, szczęśliwego związku. Jako partnerzy tworzyli toksyczną relację. Znacznie lepiej dogadywali się na stopie przyjacielskiej. Co do małżeństwa z Gosią... to faktycznie była pomyłka. Tak naprawdę łączyły ich tylko dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Tomka nie będę dobrze oceniać bo go nie lubię ale jak robimy podsumowanie to ja też zrobię więc z Gośka pomyłka owszem większość obwiniła Agę że wykończyła ale Tomek też jest winny bo chciał mieć żonę i kochankę jednocześnie . Z Aga na początku ok ale za wcześnie chcieli być razem nie miał Tomek poukładane spraw z Gośka ale myślę że byliby razem gdyby produkcja nie zauważyła popularności aktorki która gra Asię i wepchnęli ja w jedyne miejsce pasujące w serialu w miejsce dziewczyny Tomka . Asia Jest bardziej ustabilizowana emocjonalnie od Agi i nie materialistka jak Gośka ale Tomek zrobił z niej służąca sprzątaczkę i jakby ten związek był pod presją dzieci Tomka które uważały Asię za drugą matkę. Teraz jej współczuję zostanie z nieswoim dzieckiem i Helenkę ma na głowie . No to Walach i Mlynarczyk pożegnają się z serialem L L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna nie wróci do serialu będzie pracowac za granicą a Ula zarzAdzi pensjonatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koroniewska w 5 mies ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest dobry pomysł z powrotem Koroniewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to Arciuch nr wraca do serialu w świecie seriali piszą że Anna pracuje za granicą i nie zamierza wracać do Grabiny a co do Koroniewskiej tym bardziej nie wróci gdy już się wydało że spodziewa się dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerlewski odszedł z serialu trzeba się pogodzić ze strata kolejnego bohatera Franka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerlewski odszedł z serialu trzeba się pogodzić ze strata kolejnego bohatera Franka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie spiertoli z ta franca i natalka zostanie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami najlepsi aktorzy i bohaterzy znikną Tomka nie będzie Agi nie będzie Anny też nie zamierza wracać z zagranicy Łucka Franka tak kibicowałam Frankowi i Natali pewnie Darek wróci ale nie predko bo Sabat teraz jest w twoja twarz brzmi znajomo Ali nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy będzie odcinek w którym Lucjan umiera? może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×