Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
A ja już nie oglądam,będę Was podczytywała czasem....Miłych i ciekawych wrażeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Marcin może się w końcu dowiedzieć o ciąży Izy i chorobie jej nienarodzonego dziecka, czy scenarzyści dalej będą ciągnąć tę irytującą "grę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie... Wkurza mnie ten nagły zanik mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pozytywne jest,ze tym razem podczas hmmm...rozmowy z Iza nie zadzwonil mu telefon! Zmiana na lepsze jest? Jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha... też mnie to wkurza. Pewnie Marcin się dowie jak dzieciak skończy 18 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam że mimo wszystko Marcin jest okrutny dla Lewińskiej nie lubię jej ale on jakby chciał to by jej wybaczył a nie wszystkim doradza co ma robić Magdzie że powinna wybaczyć Olkowi a olek z całym szacunkiem zrobił większe świństwo Magdzie i Maćkowi nie dość że ich porzucił dla kariery w Kuwejcie to jeszcze notorycznie żonę zdradzał z jakąś psychiczną Anetką. Owszem dała się zmanipulować Arturowi ale bez przesady jakby chciał to by wybaczył widać że Iza naprawdę go kocha a Maarcin ma dla wszystkich czas tylko nie dla niej hipokryta do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia wyjedzie po śmierci Tomka z Wojtusiem wszystko jej będzie o zmarłym mężu przypominać aktorka od ponad miesiąca nie pracuje na planie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dziś Superexpres napisał, że Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z m jak miłość. Po śmierci Tomka serialowa Asia wyjedzie z dziećmi za granicę, tak zakończą jej wątek. Wobec tego ja dla Agnieszki też nie widzę miejsca w serialu. Ciekawe jak to rozwiążą. Może połączą Agnieszkę z Marcinem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah wywalili wasza kurdej szatan hahah jak dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czołówkę powinni zmienić, bo Tomek z Asią i Agnieszką, Paweł z Alą; nieaktualni. Chociaż nie wiadomo czy się opłaca, bo w tym serialu taka rotacja par i postaci się odbywa, że ciężko za nią nadążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Asia z dziecmi? Przeciez nie ma do nich praw jako macocha? Powinni Gosię ściągnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara ma lepszą rolę niż w M jak miłość, nie chciała grać cały czas Assię, nikt jej nie wyrzucił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy z nas ją 'wyrzucili",bo jej ani jej postaci nie lubimy!!! BRAWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś ziarenko prawdy musi w tym być ponieważ przeszła do konkurencji czyli do Polsatu. Napisała też na swoim profilu "niech żyje Polsat". Tak że chyba jednak telewizja publiczna z niej zrezygnowała. Ja też się cieszę, że ten harem Tomka się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacper Kuszewski nie chce grać, bo nie może pogodzić się ze śmiercią Pyrkosza wszyscy odchodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz chyba koniec m jak miłość. Chyba, ze bedzie w jak warszawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No lepiej zakończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę-zakończyć z klasą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo po co uśmiercali Tomka, nie lepiej było wysłać go np. z Aśką i dzieciakami zagranicę bo Tomkowi coś grozi w Polsce. Głupota, żeby wszyscy umierali w tym serialu, dosłownie każdemu z rodzeństwa umarł mąż/żona. Wątki można zawsze wymyślić, można kogos w ogóle nie pokazywać, ale tyle śmierci w jednej rodzinie tworzy absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś Superexpres podał, że Teresa Lipowska odchodzi z M jak miłość. Więc następna osoba. Serial teraz głównie będzie przedstawiał dwa wątki tzn. Magda i Andrzej oraz Teresa i Paweł, a więc będzie bla, bla, bla, bla. Stękania, płacze, chlipanie. Chyba przestanę oglądać. Mogliby go już zakończyć. Tyle lat. A oni ciągną na siłę bo kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy głupi jesteście za przeproszeniem, wierząc gazetom, że ta odchodzi tamta odchodzi :/ mózgów swoich nie macie? Fajnie jest poczytać ploteczki w sobotni poranek, ale współczuję wam, jeżeli wierzycie w każdą bzdurę, którą szmatławce napiszą. Kurdej powiedziała, ze nie odchodzi i Lipowska na pewno też nie, mogą zmarginalizować na chwilę ich role bo np. ich wątki nie będą chodliwe (za dużo smutku i żałoby do pokazywania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten serial to juz w ogole porazka , ogladam ale chyba tylko z rozmachu i przyzwyczajenia tak kazdy z kazdy, kazdy wychowuje nie swoje dzieci , Iza mota sie z ciaza a przeciez w realu nikt by sie tak nie zachowywal , ten Marcin gra fatalnie , ciagle mruzy oczy jak cos mowi , trup sciele sie gesto a Andrzej przezywa rozwod z podstarzala i otyla Martusia gdzie normalnie taki facet by jej nawet kijem nie tknal absurd goni absurd , jeszcze tylko ladawania UFO w Grabinie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość gość
Magdalena Walach była w czwartek na planie i wczoraj więc nie odchodzi Basia nie odchodzi tylko jej rola nie będzie wiodaca ma mniej dni zdjęciowych teraz w 18 sezonie będą wiodące rolę Magdy i Teresy w czwartek dodano zdjęcia z Walach z Planu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis Magda Walach tez nagrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy piszecie przecież Walach wyleciała po śmierci Tomka z serialu i wcale nie nagrywa scen widzowie nienawidzą Agi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz za siebie,ja uwielbiam postać Agi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja aktorke panią Walach lubię ale bohaterki jej w M jak miłość nie lubię uwielbiałam ja w Pensjonacie pod Różą a dziś kupiłam tele tydzień i był tam wywiad z aktorem który grał Tomka i powiedział że rok temu powiedział scenarzystom że odchodzi i oni w pierwszej chwili chcieli mu dać czas na przemyślenie decyzji i wysłać jego postać za granicę żeby aktor miał możliwość powrotu do serialu ale na początku roku powiedział że odchodzi definitywnie z serialu i poprosił o uśmiercenie bohatera którego grał dlatego wymyślili że będzie w śpiączce z której się nie wybudzi i powiedział że wrócił z USA juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romantyczny odcinek wczoraj był, zaręczyny Natalii i Franka w siedlisku spacer w świetle księżyca i zabawny, Andrzejek niech chciał nosić okularów, Kisielowa uprawiająca sport i jej pomalowane paznokcie Radek ma dziecko z jakąś kobietą, ale niewiadomo czy to prawda, ojciec Olgi wynajmie dedektywa, bo myśli,że chłopak chce tylko pieniędzy.., chroni córkę przed wykorzystywaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są wątki z Grabiny ale jak są same wątku Grabińskie bez udziału Marcina Tomka Kingi i tak dalej . Jak wplątują do tego wątki Warszawskie to nudne są . Lubię Natalie i Franka i chce żeby wzięli ślub . Mało jest takich wątków z samej Grabiny. Marcin odda swoje udziały w firmie ojca Zosi Wojtkowi i Helence w 1313 odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×