Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość

Ale   się  działo😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nareszcie koniec tych ...izmow, choć znając zamiłowanie walniętych scenarzystek, zaraz znów pojawi się jakiś psychopata lub mafiozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ula  zostanie  napadnięta  w  lesie  przez    faceta,  który  znał  Bartka,  uratuje  ją  Andrzejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta

proszę o wyjasnienie bo ostatnie 2 odcinki  na odwal bo dziecko chore marudne strasznie przeszkadzało

-co się stało z Daria

-nie za bardzo rozumiem; czyli Olek nie puścił wolno Artura tylko go zabił włozył do bagaznika i chciał zakopac w lesie, dobrze to rozumiem????????????????-NIECH KTOŚ MI TO WYTŁUMACZY prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość basta napisał:

proszę o wyjasnienie bo ostatnie 2 odcinki  na odwal bo dziecko chore marudne strasznie przeszkadzało

-co się stało z Daria

-nie za bardzo rozumiem; czyli Olek nie puścił wolno Artura tylko go zabił włozył do bagaznika i chciał zakopac w lesie, dobrze to rozumiem????????????????-NIECH KTOŚ MI TO WYTŁUMACZY prosze

Daria  nie  żyje,  Artur  wywiózł  ją  związaną    i  zabił,  policja  będzie  ją  szukać,  bo  nie ma z  nią  kontaktu

Olek  bronił   Izę,  bił  się   z  Arturem  ,  wbił  mu  szkło  w  nogę,  który  umarł  ,  bo  się  wykrwawił,  Olek  nie  strzelał  nawet  do  niego,   dziwny  sąsiad  nagrał  film  jak  zakopuje  ciało  w  lesie...

Olek  przeżywa  koszmar,  zaczyna  brać  narkotyki,  ma  traumę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta

no to  strasznie durny ten Olek  , okłamał pilicje, to jak wbił to szkło widziałam, a pózniej jak kłamał policję że artur uciekł  i nie mogłam tego zrozumiec , powinien od razu powiedziec prawdę , działał w obronie własnej,  po co ten Olek tak kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość basta napisał:

no to  strasznie durny ten Olek  , okłamał pilicje, to jak wbił to szkło widziałam, a pózniej jak kłamał policję że artur uciekł  i nie mogłam tego zrozumiec , powinien od razu powiedziec prawdę , działał w obronie własnej,  po co ten Olek tak kombinuje

Był  w  szoku,  nie  wiedział  co  robić,  nikt  z nas  nie  wie jakby  postąpił,  każdy  miałby  dość  takich  przeżyć,  ofiary  przmocy boją  się  mówić  prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość basta napisał:

no to  strasznie durny ten Olek  , okłamał pilicje, to jak wbił to szkło widziałam, a pózniej jak kłamał policję że artur uciekł  i nie mogłam tego zrozumiec , powinien od razu powiedziec prawdę , działał w obronie własnej,  po co ten Olek tak kombinuje

Kombinuje, bo przecież w tym serialu nie może być choć odrobiny normalności, tylko same chore akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W  domu  Kingi  pojawi  się  bliźniacza  siostra  niani   Ola😀,  Nadia  nie  lubi  jej,  bo  dziewczyna  jest  złodziejką,

coś  dużo  tych  bliźniaczek  w serialu!

Kinga  da  się  omotać  Michałowi,  młodemu  oszustowi,  że  taki  biedny,  zaprosi  go  na  obiad,  on  znów  sprawnie nią  manipuluje,  Piotr  ją  ostrzegał!

Lilka  i  Mateusz  przeżyją  pierwszy  raz😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Nie wiem po co usmiercali Artura rozumiem że to negatywna postać ale nie musieli go usuwać. Szkoda Agnieszki ( tej córki Teresy) Olek poleciał na kobietę która go wykorzystuje . Wątek przypomina wątek Agnieszki-Kaski-Marcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość123 napisał:

Nie wiem po co usmiercali Artura rozumiem że to negatywna postać ale nie musieli go usuwać. Szkoda Agnieszki ( tej córki Teresy) Olek poleciał na kobietę która go wykorzystuje . Wątek przypomina wątek Agnieszki-Kaski-Marcina

A jak to Agnieszka wykorzystuje Olka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A jak to Agnieszka wykorzystuje Olka?

Do  łóżka  ,  bo  lubi  seks,  ciekawe  czy  się  zabezpiecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Olek też nie traktuje tego jakoś śmiertelnie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak swoją drogą dziwne to i dziwnie wygląda, że dwóch braci pukało bądź puka tą samą babkę. Do tego jeszcze był przeciez ich wujek Tomek. A i pozostajacy z nimi w rodzinno, kolezenskich, znajomych ukladach Andrzej i Werner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Adam Werner akurat jej nie pukał; startował do niej, ale ona nie była nim zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 12.10.2019 o 17:22, Gość gość napisał:

Do  łóżka  ,  bo  lubi  seks,  ciekawe  czy  się  zabezpiecza

Hahaha No biedny, wykorzystywany seksualnie Olek 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 13.10.2019 o 20:46, Gość Gosc napisał:

Hahaha No biedny, wykorzystywany seksualnie Olek 😂

Marcin  jest  wdzięczny   Olkowi,  że  uratował  jego  rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
41 minut temu, Gość gość napisał:

Marcin  jest  wdzięczny   Olkowi,  że  uratował  jego  rodzinę

No chyba każdy by był 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

Ciąża aż tak wali na mózg? Bo tej całej Marzenki mam powyżej, chyba, że w zamierzeniu to miał być wątek humorystyczny... ale chyba chybiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

I jeszcze policja, która szuka maturzysty Bartka...😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ula  jest  w szponach  mafii

Barbara  widzi  ,że  Ula  i  Janek  spotykają  się...

Opowie  jej  historię  o  Lucjanie,  że też  kochała  innego,  ale  później  męża, myślę,  że  Ula  kocha  Janka,  nie  musi  być  tak  samo  jak  u  babci, że  wybrała  męża,  teraz  są  inne  czasy

Czy  Maria  odnajdzie   syna  Starskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Ula  jest  w szponach  mafii

Barbara  widzi  ,że  Ula  i  Janek  spotykają  się...

Opowie  jej  historię  o  Lucjanie,  że też  kochała  innego,  ale  później  męża, myślę,  że  Ula  kocha  Janka,  nie  musi  być  tak  samo  jak  u  babci, że  wybrała  męża,  teraz  są  inne  czasy

Czy  Maria  odnajdzie   syna  Starskiego?

Ula to jest peerdolnieta- najpierw puściła się z Bartkiem i zdradziła Janka, a teraz lata za nim jak psychiczna. Jeden i drugi powinien ją kopnąć w doopsko, bo ani to ładne ani mądre ani sympatyczne i nie zasługuje na żadnego z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

ten serial to taka bajka...zdrady zabojstwa....kazdy z kazdym,nikt nie pracuje....w bistro rozwiazuje sie wszystkie problemy bochaterow serialu,a u Zdunskich i u Mostowiakow znajdziesz bezpieczny kąt i cos do zjedzenia...cyrk......a Olek zmarnowal sobie zycie przez problemy Izuni,czyli przesladujacego Artura.....teraz ma przekichane .....serio cyrk na kółkach.......kto pisze scenariusz do tego serialu? zgroza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Michał,  który  był  w domu  Kingi,  musi  być  synem  Kamila  Starskiego,  sąsiadka  powiedziała  Marii  powiedziała, że  ten  chłopiec  jest  diabłem,  czuję, że  będą  kłopoty  w  przyszłych  odcinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
Dnia 13.10.2019 o 10:17, Gość Gosc napisał:

Tak swoją drogą dziwne to i dziwnie wygląda, że dwóch braci pukało bądź puka tą samą babkę. Do tego jeszcze był przeciez ich wujek Tomek. A i pozostajacy z nimi w rodzinno, kolezenskich, znajomych ukladach Andrzej i Werner.

Agnieszka spala z wszystkimi Chodakowskimi z żonatym Andrzejem tylko po to żeby zajść w ciążę Roberta wystawiła Jacka i Wernera zwodziła czy ta kobieta interesuje się tylko żonatymi zajętymi i facetami z rodziny Chodakowskich? W normalnym życiu to by była nazwana ... Do tego ta aktorka okropnie gra tę postać nerwowe ruchy stękanie i wyrzuca tekst a nie deklamuje kto Walachowej dał dyplom? Mam nadzieję że odejdzie z serialu bo nie lubię jej stylu gry! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Julia odejdzie z serialu bo aktorka nie chce grać! Wyjedzie do Łodzi na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalsze  losy

Andrzejowi  i  Magdzie  grozi  niebezpieczeństwo,  Jola   ,  kobieta  , która  go  wrobiła  w gwałt  naśle  na  nich  mafię, bo  ma  romans    z  jednym  z  nich

Żak  znowu  oszukuje  Zosię,  Maria  zauważy,  że  szuka  go jakaś  kobieta, znowu pieniądze

Werner  pozna  nową  dziewczynę,  Dagmarę,  ale  to  jest  oszustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość dalsze losy napisał:

Andrzejowi  i  Magdzie  grozi  niebezpieczeństwo,  Jola   ,  kobieta  , która  go  wrobiła  w gwałt  naśle  na  nich  mafię, bo  ma  romans    z  jednym  z  nich

Żak  znowu  oszukuje  Zosię,  Maria  zauważy,  że  szuka  go jakaś  kobieta, znowu pieniądze

Werner  pozna  nową  dziewczynę,  Dagmarę,  ale  to  jest  oszustka

Ja peerdole, skończyli  durnoty  Izą i Marcinem, to zaczynają z Budzynskim, co za ...ki piszą ten scenariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decyzje

Marcin  zamyka  firmę,  bo  Artur  podrabiał  fałszywe  podpisy  w  papierach,  ma  kłopoty,  pakuje  kartony,  nie  wie  co  dalej  będzie,  może  pomyśli  o innym  biznesie

Kolega  Basi  zakocha  się  w  Ani,   Baśce  jest  przykro,  skarży  się  Pawłowi

Asia  dowie  się ,że  Nina  będzie  miała  dziecko  z  Leszkiem,  małą  córeczkę,  czuje  się  oszukana,  ucieka  od  niego  po  kłótni,  zachoruje    ze  zmartwienia,  ma  wysoką  gorączkę,  Leszek  zaopiekuje  się  nią,  może  powie  prawdę  ,że  dziecko  jest  chore  , musi  pomóc  matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy znaki

E tam Asia zaakceptuje dziecko Leszka, pomoze w wychowaniu, zakoleguje się z byłą i będą jedna zgodną rodziną. co to dla niej, z Agnieszką też tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×