Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość Gość123
10 godzin temu, Gość Kfiatek napisał:

Co ta Magda taka dobra dla Łukasza, mogla przez niego umrzeć?! Zachowanie Marty chyba normalne, każda matka broni jak lwica swoje dzieci, denerwuje mnie tylko to że ona go traktuje ciągle jak dziecko a to przecież dorosły chłop. Ruda to już kpina, strasznie zeszmacili jej postać, robią z niej piękność na siłę, zresztą zawsze robili. Uniatowski seksowny, uuuuu...nareszcie ktoś nowy, interesujący.

Co do Agnieszki zgadzam się strasznie zepsuli na nowo jej postać bo wydawało się że po urodzeniu dziecka. Zmieni się na lepsze a scenarzyści takiego psikusa zrobili.zreszta nigdy nie lubiłam tej postaci bo zawsze komuś próbowała zniszczyć związek a to Marcie a to Gośce ( choć nie darzyłam jej sympatią) a to Kaśka przez nią płakała a to Roberta wystawiła w dniu ślubu a to wykorzystała Wernera i Jacka. Walach lubiłam w Pensjonacie pod Różą tylko tam zagrała pozytywną postać. Czekam aż się prześpi z Delagiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

 Adrianna Kalska bardzo dużo gra w teatrze miedzy innymi i z Roznerskim. Bo grali ze sobą już wcześniej niż w MjM. Ona sobie poradzi jakby co i Roznerski też bo on też i w teatrze i w filmach gra.  Teraz bedzie nowy film z jego udziałem Fighter gdzie gra razem z Rożalskim

 

Wiem widziałam ją w Kłamstwie przepiękna kobieta z niej zresztą ona i Mikołaj zaśpiewają w musicalu premiera w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uniatowski  jest  drewnem,  uroda  to  niewszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Scenariusz moim zdaniem wszedł na wyższy Level mimo wszystko. Pokazują rodzinę prawników gdzie syn diluje i omal nie zabił Magdy. Bardzo mi się podoba postawa Andrzeja. Ile musiała go kosztować poświęcenia taka decyzja. Mógł go oddać w ręce policji ale w więzieniu zmarnowałby zycie. Może czegoś się nauczy, może przy Katii zmadrzeje. Marta odchodzi od zmysłów. Szkoda że nie jest już sędzia. 

Maria faktycznie mruzy oczy, ale wygląda lepiej niż 10 lat temu. Nie jest zła aktorka, ale Ostałowska jest lepsza- obejrzyjcie filmy z jej udziałem to zmienicie zdanie. Obecnie jej rola w Mjm jest mocno okrojona, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Uniatowski  jest  drewnem,  uroda  to  niewszystko

Uniatowski nie jest aktorem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość Gość co napisał:

Uniatowski nie jest aktorem 

Nie  powinien grać,  niech  wezmą  normalnego  aktora,   niektórzy  potrafią  nie  będąc   aktorem,  Uniatowski  nie  otwiera  ust, lepiej  niech  śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Nie  powinien grać,  niech  wezmą  normalnego  aktora,   niektórzy  potrafią  nie  będąc   aktorem,  Uniatowski  nie  otwiera  ust, lepiej  niech  śpiewa

Możesz przełączyć, jak są sceny z nim 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mu właśnie uniatowski się podoba. Gra trochę tajemniczego gościa, przyznaje się że jest  zainteresowany Aśka ale mimo wszystko czuć lekki dystans, tak to odbieram. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

A ja wolę Delaga mam nadzieję że jeszcze pojawi się w serialu. Uniatowski gra wiadomo jak to nie zawodowy aktor ale sztucznie wyszedł mam wrażenie że recytuje swój tekst po za tym Aśka podłe potraktowała Michała dała mu nadzieję że będą razem a potem w "gębę" dostał bo taka niby cnotka niewidomka się znalazła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kisielowa i te jej wątki są denerwujące.Jeszcze Robert panoszy się w cudzym domu w końcu ktoś mógłby ich pogonić z tego domu Barbary....

Sonia,Janek i Ula i zazdrość o byłego faceta też od kilku odcinków wałkują ten wątek...

Artur i Kamil są rodziną no ciekawie to wymyślili....Dolgit umiera a..Arturek omotał lekarkę i zapowiada się lekki horrorek...szkoda że ostatnie odcinki już za tydzień i potem przerwa wakacyjna jak zwykle zbyt wcześnie....

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek

Sonia jest tak brzydka,że masakra. W sumie Ulka też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha  cha  cha  cha

Zofia  dała  czadu  z  dronem,  mogliby  zająć  się  sprzątaniem  świata  plus,  ludzie  chodzą  z  workami  i  zbierają  śmieci,  taka  akcja  byłaby  super

 

Kamil  będzie  żałował,  że  wpakował  się  w  kłopoty  przez  szalonego  Artura,  myślę,  że  się  mu  sprzeciwi

Artur  będzie  w  Argentynie,  zobaczymy  czy  ta  młoda  doktor  udaje  miłość  czy  wpadła  w  jego  sidła

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Budzyński ma wyjechać bo 

Aktor chce się poświęcić córce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

Wczorajszy odc. poswiecony półgłówkowi Andrzejkowi i jego erotycznym problemem przelał czare goryczy. Myślałam że nic gorszego juz nie wymyslą a jednak...Miało byc smiesznie a wyszło zenujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Ja nie lubię ich wątku Marzenka mnie w...ia na maksa jest apodyktyczna we wszystko się wtrąca drze się na tego swojego męża już widzę jak któryś facet sobie na to pozwala w życiu prawdziwym ten Andrzejek to poczciwa osoba w gruncie rzeczy a tak pozwala sobą pomiatać . Wczoraj to się z nich śmiałam no ... przecież oni nie umieją rozmawiać a to podstawa każdego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
3 godziny temu, Gość Gość123 napisał:

Budzyński ma wyjechać bo 

Aktor chce się poświęcić córce!

Taaa, niech się poświęca, za parę miesięcy kasa się skończy, to będzie wracał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

Droga wolna krzyz na drogę, nawet to się cieszę że nie będę musiała go oglądać razem z Muszyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
Dnia 28.05.2019 o 18:03, Gość Gośćgosc napisał:

Mnie to denerwuje ze scenarzyści na siłę tęgo ...a Artura przetrzymują w serialu! Kreują go na ojca chrzestnego w polskiej wersji. No ... nie wierzę że no jest niezniszczalny tak że policja nie może go dopaść teraz ...oli Izce i Marcinowi ślub może wtedy go zamkną bo będą z tej Ameryki południowej ... cały sezon sprowadzać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzyn

Biedni Ci aktorzy muszą rezygnować z pracy by wychowywać dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćcc
39 minut temu, Gość budzyn napisał:

Biedni Ci aktorzy muszą rezygnować z pracy by wychowywać dzieci!

Nooo, przecież mają tak mało czasu na ich wychowywanie  ;), a potem jak brakuje pieniędzy, to na kolana i do producentów błagania o powrót 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Marcin  zostanie  ochroniarzem,  Iza  chodzi  na  zajęcia  samoobrony,  będą  się  bronić!

Natalię  ubiorą  w  brzydką  suknię   jak  worek  kartofli   do  ślubu  Uli,  to  wina  stylistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta

Natalia zawsze  jest brzydko ubrana, zawsze ma na sobie wielkie długie ...enki jak worki na kartofle  i na to wielkie bluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddd

Natalia  miała  śmieszny  strój  na  wieczorze  panieńskim,  kapelusik  na  głowie

 

Szkoda  Janka,  rozumiem  go ,  że  nie przestał  kochać  Uli,  Soni  też,  bo  mocno  przeżyje  jego  wyjazd,  przestanie  jeść,  odzywać  się

 

Maria  odstawiła  teatr,  żeby  pozbyć   się  Zosi  i  Roberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

widać że Sonia schudła, moze dlatego taki watek, szkoda mi Jnka, ta Ulka sama nie wie czego chce , maci w życiu janka, miał szanse ułozyc sobie zycie z Sonia to Ulka zaczeła mącic, ,

----Uniatowski mega przystojny facet

-------ogólnie wczorajszy odcinek nudny

-fajna była końcówka jak Marysia uwodziła ROBERTA, Kisielowa też dobra, wierzyła ze Marycha leci na jej Roberta, ja TAM BARDZO LUBIĘ kISIELOWA, Mateusz bardzo ładny chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Moim zdaniem to Asia za szybko poszła do łóżka z Leszkiem po trzech miesiącach znajomości. Z Tomkiem to po roku i powoli się zakochiwali w sobie i przespali się po roku a tu tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy  Ula  pocałuje  się  z  Jankiem?    Pokazali  w  zwiastunie,  że  spotykają  się  razem   nad  wodą,  widać,  że  wciąż  go  kocha,  Bartek  ma  długi,  zawsze  jego  przeszłość   wraca  i nigdy  się  nie skończy

 

Marcin  postrzeli Artura  w  nogę,  Jakub  pewnie  będzie  aresztował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ja nie lubię takich ameb niezdecydowanych jak Ulka. Wzdycha do Janka, ale twierdzi uparcie, że kocha Bartka. Wcześniej Janka zostawiła bo ją nudził. Czego ona chce? I po co ten ślub, jakby ją coś goniło. Bardzo młoda jeszcze, dzieci nie ma, po co jej to było? Zaraz będzie zdradzać Bartka. Widać jak poważnie małżeństwo traktuje. Ślub z Bartkiem na siłę, chemii zero i radości że strony Uli też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba  Iza  postrzeli  Artura,  widać , że  jej  ręka  trzęsie  się  ze  strachu,  a  on  jest  zaskoczony,  Iza  była  w  bluzie,  nie pokazali  jej twarzy,  ale  domyślam  się  ,że  to  ona  była

W  domku  nad  jeziorem  wszyscy  są  szczęśliwi,  bawią  się,  myślę,  że  będą  mieli  spokój

 

Bartek  będzie  okłamywał  Ulę,  bo  potrzebuje  pieniędzy,  pojawi  się  przystojny  kolega,  obaj  robią  interesy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co to rok trzeba chodzić z facetem żeby móc w końcu uprawiać seks??? Są dorośli na co mają czekać? Dlaczego Marek nie był z żoną na ślubie Uli??? Córka wychodzi za mąż A ojca nie ma? Tak samo Anna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W ogóle ani ojca ani specjalnie nikogo z rodziny. Kinga się rozchorowala to chociaż Piotrek mógł kupić kwiaty i pojawić się w kościele. Nieładnie. Ula miała nawet spoko ...enkę i fryzurę, wyglądała skromnie i przez to fajnie. Też nie wiem po co im ten ślub już w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×