Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż jęczy cały weekend, boże, jak ja mam go dość!!!!

Polecane posty

Gość gość
U nas aktualnie ogladamy tvn turbo i slychac co 2min jak wygania dzieci do spania. Wpiepsza co 10 min koryto. Ide spac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój maz jest na emeryturze-policjant-i uwielbiam wracać z pracy bo wiem ze dziecko mam dopilnowane a dom ogarnięty. jedyne co to robię obiad. A weekendy? mmmmmm sa boskie bo mamy czas dla siebie. jesteśmy 16lat razem, dzieci 13 i 3 lata.syn to już żyje swoim życiem-w sobotę biega na treningi, a my z mężem i córka śpimy do 10-tej i jest świetnie. także NIE KAŻDY ma jak autorka i tylko od Was zależy czy tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam odpowiedzi, ale Twojemu mężowi seksu brakuje i tyle. Żadna filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze współczuję. Wiem, jak bardzo musisz być tym zmęczona. Nie mozna zrobić oddechu swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie byłabym tak pewna, że tak zostanie. W końcu to policjant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20,29 już widze jak 3 latka spi do 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie zwracaj uwagi na wypowiedź tej pani. Troszkę pofantazjowała. Znam takie osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja śpi do 9.30 lub 10. Spać idzie o 20.30. jest strasznym spiochem, od urodzenia. Ma trzy lata. Syn natomiast budzi się już po 6 rano, a jest starszy (7), kładzie się ok 21. Tak więc, różnie z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj 3latek pospi jutro do 7 wkoncu niedziela. Zaszalalas zono policjanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allium nie raz pokazała że jest głupią pustą krówą i nie nalezy sie nią przejmowac,bo jestnikim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze wasze dziecko wstaje rano nie znaczy ze każde tak ma. tak samo jak to ze wasz maz to duren nie znaczy ze każdy taki jest. A mój maz to były policjant. jest na emeryturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety myślą że jak same żyją w bagnie to inni też tak mają :O Dlatego nigdy nie uwierzą, że istnieją normalne rodziny, w których nikt na siebie nie warczy, nie wydziera, nie myśli o wspólnym weekendzie jako o katordze tylko o przyjemnych chwilach spędzonych razem. Można żyć normalnie i szczęśliwie, trzeba się tylko trochę postarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkich mierzycie swoją miarą. To, że wy macie życie do d**y to nie znaczy, że my też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:09 ale masz nudne życie w weekend , a no i w domku. Opisz może jak wyglada wasz dzień pracujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.09 rzygam tęczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj 18 09
nasze życie w tygodniu jest również bardzo nudne jak to okreslilyscie.też nikt na nikogo nie wrzeszczy. przykładowo w piątek wstałam o 6, zrobiłam sobie śniadanie do pracy i chłopakom w domu. wzielam psa na jogging, wrocilam i szybki prysznic, maz wstał i zrobił kawę, wypilismy i o 7:30 wstał synek i dał mi buziaka na pożegnanie i pojechałam do pracy. maz zaprowadził synka na zajęcia w stadninie i odebrał o 16. ja o 16:30 wróciłam do domu i zjedliśmy obiad, potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj 18 09
potem poszliśmy na spacer z psem . na 19 pojechaliśmy do kina, a po powrocie lekka kolacja i grzecznie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie sie dobraliscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto wam zabronił się dobrać? nie rozumiem slub bralyscie z przymusu? małżeństwo zaplanowano za Was? piszecie tu ze wasi mężowie sa marudni i jecza a Wy tutaj co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo marudni robia sie po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po za tym, że tu sobie jojczycie i narzekacie, wy głupie peezdy macie w ogole swiadomość, że właśnie TERAZ trwa dzieciństwo waszych dzieci? Ze teraz budowane są wspomnienia i emocje, które będą stanowiły podstawę ich dorosłego życia? Co wy tym dzieciom zapewniłyscie i co z tym robicie? Rozkładacie nogi przed jakimis burakami, a wpisy jakiejś gosciowy, która opisuje zwyczjne zycie nazywacie "rzyganiem tęczą", nudą i ogólnie fikcją. Sama jestem kobietą ale uważam, że takie tępe szlory z zamilowaniami do patologii powinno się ustawowo sterylizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę - laski chcą sobie pojęczeć, to zawsze się znajdzie jakaś moralizatorka z idealnym życiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie bądź taka hop do przodu, bo nie wiesz, co jeszcze ciebie może spotkać. Mężczyźni zmieniają się z wiekiem i królestwo upada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takie, co ich idealne zycie przekształciło się w piekło. Potem inaczej śpiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ty teraz robisz na kafe?Zajmij sie swoja idealna rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, życie potrafi zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzisz na kafe zamiast tulic meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisałam o nudnym życiu jednej z forumek, post o rzygania tęczą nie był mój. Napisałam, co myślę, dla mnie to nuda, może dlatego, że jestem przyzwyczajona do miejskiego szumu. Nie mam patologicznego życia i nie jęczę tu na forum na swojego męża (choć czasem mnie denerwuje), ale wpis dziewczyny na temat jej sielskiego dnia nie pasował mi do charakteru tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×