Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego większość kobiet maży o seksie na dwa baty ale wstydzi się przyznać

Polecane posty

Gość gość
To wbij może na mojego e-maila, którego podałem to popiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ślązaczki, napisz coś o tych waszych marzeniach, bo bardzo jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja spelnilam swoją fantazję przed ślubem ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 10:13 to napisz coś więcej, tutaj albo na priv, ciekaw jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 10:08, to nie marzenia. To fantazja, którą na pewno spełnimy. Odpłynąć na maksa, dać się ponieść bez reszty, zwariować z roskoszy, co nie znaczy, że seks we dwoje nie jest zajeeeebisty lub mało satysfakcjonujący. To po prostu inny wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja spelnilam swoją fantazję przed ślubem ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz piąty dodaje moją odpowiedź. i ona się nie ukazuje. Przecież to jakaś parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja krotka historia, moze tym razem sie doda.Dwóch facetów, jeden z nich burmistrz hehe i jego przyjaciel. Coś przyjemnego. Kiedyś wspomniałam mężowi o takiej fantazji, stwierdził że jestem nienormalna. Oni byli w dwóch dziurkach naraz. Myślałam, ze mnie rozerwa. Jednak warto było. Teraz zastanawialabym się jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 30       lat
ja uwielbiam taki seks jak razem z kumplem dojeżdżamy napaloną maniurkę w obie dziurki jednocześnie niestety przez takie jazdy straciłem dwa związki, więc powiem krótko , to nie jest dla stałych związków. przynajmniej takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 11:15 i 11:17 napiszcie coś więcej bardzo jestem ciekaw. Albo piszcie na e-maila, bardzo chętnie poczytam... wymienię się doświadczeniami 40 latek. tom87806@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak jak napisales. To jest rozrywka dla ludzi raczej singli. Chyba,ze w zwuaxku mają takie same fantazje . Mój mąż niestety tak jak już napisałam, gdy to usłyszał stwierdził nienormalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 30     lat
nie będę się bawił w żadne maile i nic do nikogo pisał, napisze to tu: moja pierwsze sytuacja to jak miałem 21 lat. było to ja, kumpel i narzeczona kumpla znałem od podstawówki, taki w sumie najlepszy kolega. Z dziewczyną zaczęliśmy być parą po studniówce, szybko się zaręczyliśmy. Ona była niezłą nimfomanką, waliliśmy się praktycznie codziennie na wszelkie możliwe sposoby. Pewnego razu piliśmy u mnie wódkę z tym kolegą, nagle ona wpadła, polaliśmy jej tzw. karniaka i gdy już byliśmy we troje nieźle zrobieni to ona zaczęła się do mnie dobierać, masowała mnie stópkami po rozporku, zaczęła podtykać stopy pod usta do lizania, atmosfera robiła się gęsta i kumpel powiedział że ewidentnie mamy chcice i znika, wtedy ona pijana chlapnęła że może chce się dołączyć, ja też pijany zarechotałem żeby dawał, że będzie fajna zabawa, a on też pijany na to przystał Wynikła ostra orgia, gdzie w dwóch braliśmy moją pannę na wszelkie możliwe sposoby. Było naprawdę ostro. Niestety O. popłynęła dalej i jak nie miałem możliwości jej wybolcować bo np. w pracy miałem nocne zmiany, to zaczęła łazić za moimi plecami do tego mojego kumpla. Jak się dowiedziałem to była ostra awantura, a ja straciłem i kobiete i kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takich akcji trzeba dojrzeć. Traktować je jak urozmaicenie w zwziązku, a Wy byliście wtedy wstawionymi gówniarzami po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 30         on
druga sytuacja to była już sporo później i była kompletnie inna, byłem wtedy w bardzo udanym związku z kobietą pare lat starszą ode mnie. związek niemal idealny, tylko w łóżku nie była taką rakietą jak poprzednia, dużo musiałem ją poduczyć, zaliczyła ze mną i pierwszy anal i pierwsze wytryski na twarz ;-) w pewnym momencie naszła mnie fantazja aby zobaczyć jak penetruje ją inny fiut. w pierwszym odruchu powiedziała że jestem popieprzony, ale nie poddawałem się, w końcu się zgodziła. Faceta poznaliśmy na czacie, umówiliśmy się w hotelu, wpierw była kolacja i winko we troje w hotelowym patio, wydawało się że wszystko będzie ok, ale gdy doszło do zbliżenia, ona normalnie się popłakała. Facet skumał co jest na rzeczy, nie był nachalny. Ubraliśmy się i pojechaliśmy do domu, ona w sumie całą drogę w taxówce płakała. Ptzytulałem, zapewniałem że wszystko jest ok i tak przytuleni już w domu usnęliśmy . A rano wystawiła mi walizki, kazała się spakować i powiedziała że po tej akcji przyszłości dla naszego związku nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.41 nie tylko do singli jest seks w obie dziurki. Mam udane małżeństwo i bardzo kochamy się z mężem. Mąż mnie rozdziewiczał jako prawiczek. Dlatego pierwszy seks w trójkącie z całkiem obcym kochankiem był nie lada wyzwaniem zwłaszcza rozebrać się do naga. A co dopiero by we mnie wszedł ale dzięki mężowi dodał mi odwagi pieszcząc mnie i rozbierając do tego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:35 a coś więcej, jakieś szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety wstydzą się. Hmm. Pewnie dlatego, że trudno zapytać faceta typowo, mega, seksi, alvaro, boski-hetero: chcesz poczuć na jajach drugie jajka? :P 4I A tak poważnie to gość trzydziestka fajne doświadczenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś od kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie marzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×