Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość monika900
o kurcze dziewczyny, nie wiedzialam, ze pomidory uczulaja a bylam dzisiaj w tesco i kupilam malemu pierwsze sloiczki pomidorowe, niby sa od 6 miesiaca...to chyba jednak wstrzymam się z ich podaniem a jak wyglada pelzanie? bo moj się przesuwa ale do tylu to chyba jednak nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj właśnie pierwszy raz podałam obiadek z pomidorem bardzo jej smakował a co bedzie to zobaczymy. Muszę zaobserwować po jajku dokładniej bo na policzku pojawia sie jej taka czerwona plamka. Tez bym sie bała podać jedzenie w kawałkach bo jak poczuje większa grudkę to od razu sie krztusi, bardzo powoli przechodzimy z papek na mniej rozdrobnione jedzenie. Syn chory ja chora mam nadzieje ze małej nie zarazimy! Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie sprawdzone kaszki? Bo moja nadal nie chce sie żadnej złapać! Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vhyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Kurczę znowu wycięło mi posta. My jeszcze w łóżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Nika a z owocami próbowałaś podawać? U nas nic to chrzakanie nie mija, taki odgłos jakby mały miał zatkany nos... Wiecie co? Kupiłam małemu okulary przeciwsłoneczne, byłam pewna ze będzie je sciągał a on siedzi w spacerowce i nawet ich nie rusza. A miałam kupić parasolkę do wózka zeby mu nie świeciło ale jak widać narazie nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Monika gdzie kupiłaś te okulary przeciwsłoneczne? Też muszę chyba kupić jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
w kappahl sa, w sumie to jedyny sklep w ktorym widzialam dla dziewczynek sa przesliczne w takie drobne kwiatki, dla chlopcow czarne albo granatowe w gwiazdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojap jak o 16bjadla obiad to dop o polnocy z 40 mk wypila i o 5 180. Poszla0 w ogole spa0c o 21 i o 5 pobudka czyli tylko 8 h spala i nadal nie spi. Na szczescie na0 ra0zie nie marudzi jak w0czoraj i nie trzeba ciagle nosic bo wczoraj to juz przegina0la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kurczę Muusia tyle godzin nie jadła? Mi sie snilo ze ktos napisal książkę o nas i cytowal nasze posty. U nas choroba tez nie mija. Ale wazne ze się tez nie pogorszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia muusial świetnie wygląda w tych okularkach. Taki bonzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa no jablka jesc nie chciala. Troche chrupaka zjadla. Butelke odpychala i plakala. Moze dlatego ze tylko 1 kupe zrobia a norma to 2-3 a czasami 4. Monia moja tez ma takie pyzy i jakby tyle jadla co tu niektore to by miala nadwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwage chyba. Bo mojs chyba za dluga nie jest a ma waleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim mamusia! Monia próbowałam dawać z owocami ale jedyna kaszkę która tknie to sinlac. Muszę jednak jej robić przerwy bo przez tydz bedzie w miarę jeść a pozniej już wymyśla. Zawsze dawałam jej na kolacje a teraz próbuje podawać jako drugie śniadanie. U nas piękne słoneczko ale zimno po obiedzie wybierzemy sie na spacer chociaż ja czuje sie paskudnie. Życzę miłego dnia. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klaudia
dzień dobry :) Monika ja czytałam że bardzo dużo dzieci najpierw pełza do tyłu :) także wszystko pięknie :) Nika ja daję tylko kaszki Nestle. Bo moja mała pije tylko mleko NAN więc zostałam już wierna firmie Nestle :) Macie już spacerówki? :) Te okulary to świetny pomysł. Też chyba zakupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
20 albo 25zl my jezdzimy w spacerowce do polowy polozonej bylam dzisiaj pierwszy raz na basenie z malym, super sprawa! :) wszystkim nam sie bardzo podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Dziewczyny czy spotkalyscie sie z butelkami mimijumi? Maja imitowac kobieca piers i zastanawiam sie nad zakupem.Bo moja mala nadal nie chce nic pic z butelek ani niekapka i tak sie zastanawiam,ze moze taka butelka by jej odpowiadala.Tylko tania nie jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia super z tym basenem. A na ozonowanym bylaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzsowa
Anka jesli kp jest dla ciebie bardzo ważne. Nadal masz pokarm ale dziecka nie ciągnie to chyba warto zainwestować. Z drugiej strony jesli to idzie w kierunku zaprzestania kp to nie ma sensu inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syn tez tylko sinlaca lubilp0! Duzo roznych kaszek probowalam ale je wyrzucalam i ten sinlac dosc dlugo byl. Ja kiedys synowi kupilam okularki w tesco. Do dzis w samochodzie czesto wola okulary. Wtedy szybko usypia tez w nich. Moja mala miala godzinna drzemke M ja wzial na spacer i niestety mu wyla. Ja sprzstalam Teraz od niedawna ma drzemke i mam nadzieje ze teraz dluzej pospi bo jak na razie to 9 godzin lacznie z drzemka spala. Moze tez sie zdrzemne albo pozamawiam rzeczy z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a moze jej zabki ida, ze ona taka niespokojna? malo je i malo spi RZSowa niestety chlorowana, w calym miescie nie znalazlam basenu z ozonowana woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZSowa Ogolnie to nadal chce kp.Glownie chodzi mi o to,zeby nauczyla sie pic z butelki wode,soczki itp. Bo jak narazie nie pije nic.Tylko lyzeczka jej daje ,zeby cokolwiek pila. W ogole to mala byla przeziebiona w zeszlym tygodniu i jak bylysmy u lekarza to stwierdzila,ze mala ma chyba asymetrie!!!Bylam w szoku ,bo nic wczesniej nie zauwazylismy.Ale rzeczywiscie jak lezala to czasami tak dziwnie podciaga jedno ramie,pozniej w domu tez to zauwazylam.Wczoraj bylam z nia na kontroli i dostalam skierowanie do neurologa.Martwie sie ,ze wczesniej tego nie zauwazylam.Nie wiem czy mozliwe,ze ma to od urodzenia ,a ja tego wczesniej nie widzialam czy moglo jej sie to zrobic od czegos?Tylko od czego? RZSowa mam jeszcze pytanie do Ciebie.Z tego co pamietam to znasz sie na zdejmowaniu urokow?Ostatnio tez przelewalas ten wosk.Jak sie zdejmuje czy odczynia te uroki?Ogolnie jakos w to nie wierzylam,ale wczoraj mielismy bardzo dziwna i niepokojaca sytuacje z mala i zaczelam sie zastanawiac czy to nie jakis urok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Balabym sie na chlorowany basen z takim małym dz. Ale w zasadzie to nie wiem bo może juz można w tym wieku na chlorowany chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Anka no rozwaliłaś mnie z tym stwierdzeniem ze znam sie na zdejmowaniu urokow :))))))) Ja po prosty robiłam to córce bo się wybudzala z krzykiem. I u niej to podzialalo. Teraz zrobiłam to synowi i raczej nie podzialalo. Nocki sa nadal kiepskie ale wygladaja inaczej. Jest mnóstwo tego na necie. Podobno jak dziecko ma słone czoło to znaczy ze jest uroczone. I wystarczy je polizać i splunąć na cztery strony świata. Ja przelewalam wosk. U córki przelewalam tez jajko . Można w to wierzyć lub nie. Ale jesli jest problem z dzieckiem a nic nie pomaga i nie ma realnej odpowiedzi to czemu nie spróbować. A i mój syn mimo ze ma czolo czyste, umyte to tez ma slone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia900 i jak było na basenie? Byłaś ma zajęciach zoorganizowanych czy tak poprostu. Jak się sprawdziła pielucha do pływania i jak skóra dziecinki zareagowała na chlor? Pozdrawiam Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka87 cóż to za dziwna sytuacja miała miejsce wczoraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Aniu, moja tez miała stwierdzona asymetrie. Powiedziano mi, że to z powodu tego, że jest 'długa' a mało miejsca miała w brzuchu i układała się wciąż tak samo. Chodziliśmy prywatnie na rehabilitację ale babie ewidentnie nie chciało się z moją córka ćwiczyć, choć nie małe pieniądze za to brała. Kazała ćwiczyć w domu ale nie wiem czy to przynosi jakieś efekty bo specjalista nie jestem a wizytę mam dopiero w kwietniu. Pozatym to cholerstwo potrafi wracać gdy dziecko jest przeziebione, ma gorszy czas. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja gotuje zwykła kasze manna na wodzie i do tego dodaje owoce różne. Pyszne, sama jem razem z synkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×