Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Dziewczyny jak ubieracie dzieci w taką pogodę? Zakładacie czapki? I nas dziś 21 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
A u Nas temperatura 38.2. Jakieś ciało obce na pośladku... wyglądało jak kleszcz wiec poszliśmy do lekarza. Na szczęście to nie było to, lekarz nie wie co to. Próbował wyjąć ale się nie udało. Twierdzi, że temperatura to nie od zębów i nie wie od czego... Kazał zrobić crp, morfologia, mocz i zadzwonić z wynikami. Wyszłam stamtąd glupsza niż weszłam.... :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kłębuszku co to znaczy ciało obce? I lekarz nie wie co to jest? Moze od tego ta temp. My dzis na spacerze 1,5 godzinki. Musiała chodzić po cirniu bo jak maly byl w słońcu to mu bylo za gorąco i sie pocił. Tez nie wiedziałam jak go ubrać. Tym bardziej ze jest w trakcie choroby. Skoro ja miałam dwie warstwy to jemu założyłam trzy. Krotki długi i cieniutka kurteczka spodenki i skarpetki bo się jeszcze butów nie dorobił i czapeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
u nas krotki rekaw i grubszy sweterek na to, do tego cienka czapka i cienki koc, ale tez raczej w cieniu bylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj maly mial dzisiaj jedna 20 minutowa drzemke w ciagu dnia i teraz jest strasznie wybity przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
RZSowa, to taka czarna kropka, nie regularne rysy ma, delikatnie się błyszczy i jest wbite w posladek. No nie wiem jak mam to opisać... Lekarz nacial skórę ale nie udało się tego wyjąć. Powiedział, że to nie kleszcz i ze gdy zaropieje to wtedy wypłynie. I nie od tego ta temperatura. Crp minimalnie podniesione. Zglupialam juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza czyli ja i agnieszka jestesmy patologia? Dobrze wiedziec. Wiec jako patologia nie pomoge Tez nie wiedzialam jak ub4ac . I nie wiem czy jej za cieplo nie bylo i dlatevo sie denerwowala i plakala Miala body z dlugim i polarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Eliza nie skomentuję. Chyba nie znasz znaczenia słowo patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja kiedys nie wyobrazalam sobie miec dziecka po dziecku, ale odkad urodzil się maly to zupelnie zmienilam zdanie jeszcze bardziej zapragnelam drugiego dziecka, ale musze wrocic do pracy poza tym jakby trafil sie drugi taki egzemplarz to nie dalabym rady, dlatego poczekam jeszcze troche my na weekend jedziemy do tesciow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Boże, dziewczyny ale miałam noc.... Mała ze stanem podgoraczkowym budziła się co pół godziny. Gdy zasypiala ja też się kladlam i wtedy mój mąż zaczynał chrapać....Potem znowu Mała wybudzal katar, wstawalam, usypialam, wracałam do łóżka i znów chrapanie i ból zęba. I tak do 4 rano gdy mąż wstawał do pracy. Po 4 usnelam a o 6 juz byłam na nogach i córcia tez. Wyglądam jak zombie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Klaudia ja czesto wietrze malej pupe ze wzgledu na to ze ostatnio miala bardzo odparzona i przez dwa tygodnie nie moglismy sobie z tym,poradzic.Jak jest rozebrana to rozkladam jej taki podklad na lozko,zeby nie zasikala wszystkiego :-). Mala spala sobie wczoraj 1,5h na dworzu.Tylko dalej niechetnie jezdzi w wozku:-( .Uspilam ja na rakach i dopiero moglam z nia pospacerowac. Dzisiaj tez zapowiada sie piekna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Mój mały miał typową trzydniowke, wysypało go teraz takim drobnym grysikiem. Też bym chciała żeby mi spał na polu a gdzie tam za nic nie uśnie we wózku, chyba spróbuję jak ty Anka, na rękach a później fru do wózka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja tez spacer planuje. Temperatura chyba wyzsza niz wczoraj ale chyba wietrzniej. I znów problem z ubiorem bedzie. Co do wizyt u lekarza z dwojka to nie byl to mój pierwszy raz. Maly lubi lekarza a córka jest na tyle duza ze i nawet pomoże mi go rozebrać. Daje małemu syrop wykrztusny ale specjalnie nie kaszle bardziej po nim. Dalej mu charczy. Noc podobna do wcześniejszej. Mały kolo 2iej zaczął sie drzeć. Z płaczem mało to miało wspólnego . On się darl. Po mleku byl spokój. Obudził sie przed 7. I nie wiem jak to jest u mam które dziecko kładą do spania o 19stej. O której one wstają? Mój wczoraj usnął po 21 a o 7 juz chodzil po mieszkaniu.teraz jest juz po pierwszej drzemce. Eliza no dowalilas z ta patologią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klebuszku wspulczuje nicy. A jakbys mala kladla spac na brzuszku? Nie wiem jak7e macie aspiratory do nisa ale polecam z campola bo mialam ta fride tradycyjna ale ten z campola ma miekka slikonowa chyba konciwke i dziecko mniej sie tego boi chyba. Rzosowa moja tez spi przewaznie po 9 h w nocy. Moja teraz ostatnio usypia na nic po 20 a i tak po 5 sie budzi ale czasami i spi juz o 19:30 to.zalezy o ktorej ma drzemke druga bo ostatnio pozmo jest drzemka to pozniej usypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Ancia, a przy tej trzydniowce to oprócz gorączki są np. katar? Moja coś złapała teraz właśnie bo mąż bez przerwy jest chory ale ma już niższa temperaturę. Tyle, ze marudna jest. A lekarz się wczoraj na mnie wydarl, że np. od zębów dziecko nie goraczkuje. Zazdroszczę Wam spacerów. Piękny dzień dzis a My będziemy się kisic w chałupie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klebuszek no co to za lekarz! Jak mogl sie wydrzec. Przy zabkach to bywa jedynie stan podgoraczkowy tak do 37.8 chyba maksymalnie. Moj syn kiefy jak pierwszy raz goraczkowal to potem cialko mial w takich czerwonych drobnych plamkach i to byla wlasnie wysypka po giraczcr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Agnieszko, przepraszam jeśli Cię uraziłam. Absolutnie nie nazwałabym Cię patologią, czytałam was od czasu do czasu i najbardziej lubiłam czytać właśnie Twoje i dziewczyny o nicku outa wypowiedzi, zwięzłe i konkretne no i wieczne problemy moniki900 ze swoim dzieckiem:) aż dziw bierze, że mając taki egzemplarz człowiek chce jeszcze planować kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Klebuszek on nie miał kataru, tylko ta wysoka gorączka. Lekarz powiedział że na zęby to za wysoka gorączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Muusiu, ja powiedziałam dokładnie to samo co Ty jak wyszłam z gabinetu. Eliza, jeśli Monika będzie chciała to urodzi i całe przedszkole dzieciaczków takich jak Jej pierworodny. A Tobie z całym szacunkiem nic do tego. Każdy idzie przez życie tak jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez dziwia niektore kobiety...majac jedno ciezkie dziecko pisza, ze od razu mimo to zapragnely drugiego, zupełnie niezgodne to z logika, niezly hardcore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Kłębuszku masakra, jak mąż wróci z pracy to koniecznie odeśpij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja planuje starac sie o drugie dziecko jak mały skończy 2 lata. Mam nadzieję że tym razem uda się urodzić naturalnie. Ja już nie wiem jak to ubierać w taką pogodę, jest ciepło jak latem, ja w krótkim rękawku Ale jego w krótkim nie puszcze chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mamusie! Co nieco przejrzałam ale nie sposób was nadrobić. Tez mam problem jak ubierać w taka pogodę bo niby ciepło a wiatr zimny. Założyłam opaskę ale miała kurteczke taka cieniutka z kapturem pod nią bodziak z długim rękawem, spodnie i skarpetki takie wyższe. No i oczywiście kocyk i przytulankę bo bez tego to jej ciezko usnąć. Moja tez dziwnie charczy ale osłuchowo niby ok. W środę idziemy na szczepienie to zobaczymy. Miłego dnia życzę Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ze ja żałuje ze dopiero po 2latach sie zdecydowałam na drugie dziecko. Bo różnica jest 3 lata. Jak to pierwsze jest mniejsze to i mniej świadome tego ze jest tylko on, nasz syn jest bardzo zazdrosny o siostrę bo doskonale pamięta ze cały czas tylko jemu był poświęcony a teraz trzeba sie nim dzielić. Napewno jestciezko z dwójka małych ale jak podrosną to napewno lepiej sie ze sobą bawią. Fakt córka jest spokojna a syn to żywioł, ale jestem pewna ze jeżeli by córka była starsza to teraz super by sie bawili a tak to nie wiem czy to nie za duża różnica wieku! Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Eliza powiem Ci ze jak sobie przypomnę pierwsze dwa tygodnie to mam dreszcze i naprawdę zazdroszczę innym mamom spokojnych noworodków. Ale jest jeden plus! Jak dzieci stają sie *****iwe o wymagają więcej opieki to mamy spokojnych noworodków narzekają a dla mnie to okazało sie wybawieniem. Teraz mały jest aborbujacy, domaga sie uwagi, mało śpi w dzien ale ja jestem szczęśliwa ze nie płacze, ze ciagle sie uśmiecha, ze można go czymś zając. Także teraz stwierdzam ze jest nawet grzeczny. Po tych wszystkich nieprzespanych nocach jak teraz budzi sie tylko raz o 4 albo o 5 na karmienie to jest dla mnie bajka. Gdyby od początku był spokojny to moze teraz bym nie docenila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny mały ma czerwona koszem, takie większe plamki jakby, wróciłam spowrotem do pampersow bo mieliśmy krótko przygodę z pieluchami dady ale to nadal nie schodzi. Co to moze być? Któraś sie z tym spotkała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×