Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Ancia inhalacja. Nawilzenie powietrza i niech spi na brzuchu. Masc majerankowa i aromactiv Moze pwkrop sol fizjologiczna zamiast wody morskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ancia jak masz amol to możesz na wacik wylać troche i położyć przy główce by mala wdychała ten zapach. Muusia no właśnie szukalam wstępnie i tez w widziałam ze w Piotrkowie jest i wlodzi tez. Ceny cos kolo 800 zalezy czy ze zdjęciami i filmem. Ale ja bym chciała by do konca to byla niespodzianka dla meza. Do momentu jakby miał stawic sie na miejsce wylotu a nie wiem czy tak można czy trzeba przejść jakies krótkie szkolenie czy jakies badania. Musze podzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ale ten mój syncio jest gapa. Stanie przy meblach i stoi tak biedny bo nie umie usiąść ze stania tzn boi sie. I tak stoi i stoi aż sie ktos zlituje i go posadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa niech stoi az klapnie. Ja tez chcialam amol zastosowac ale wyczytalam ze dop od 12 rz chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiam się co zrobić
Dzień dobry mamusie! Czy możecie mi napisać jaką kaszkę dajecie swoim dzieciom? Pytam bo kupuję mojemu dziecku kaszki Bobovita, ale za każdym razem jak kupuję kaszkę zastanawiam się jaka jest najlepsza tzn. najwięcej wartości, minimum cukru. Przyznam, że więcej podaję dziecki kaszki mleczno-ryżowej niż manny, a to dlatego, że boję się dać pełną porcję manny na noc. Boję się trochę, że mogłoby coś dziecku po całej porcji manny się dziać i najczęściej po prostu daję 2 łyżki kaszki mleczno-ryżowej i 1 manny. Poradźcie coś proszę ze swojego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Dzięki dziewczyny, z tego wszystkiego nie pomyślałam o inhalacji i o maści majerankowej, mam nadzieję że mu się polepszy bo strasznie się męczy. Ostatnio jak miał katar to nie było takiego problemu, teraz to tak jakby zatoki mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia u nas w nocy tez poszły przeciwbólowe w *******ały obudził sie i bardzo płakał, nie chciał nawet jeść co mu sie nie zdążą wiec chyba ida mu zeby Aż sie boje kolejnych nocy Co do kaszek to hipp ma dobry skład, bez cukru, aromatow i żadne tam smakowe np jaglano ryzowa. Ja nie daje kaszy na noc tylko na drugie śniadanie i zawsze lyzeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja podaje obecnie płatki jaglane są pyszne sama jem razem z synem na drugie śniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U nas bardzo cieżko, wszystko wskazuje na zęby :( mały praktycznie cały czas na rekach, nie daje sie odłożyć. Chce spać ale nie moze usnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia oby to zeby byly!. Moja ciagle za usxy sie lapie i umiwie sie do laryngoloda jutro. Ja dzis swojej na podwieczorek dalam owsianke z jablk7em . Monia gdzie te kaszki z hippa kupujesz? Chyba przez neta poszukam. Dzis tak mnie glowa bolala i w koncu tez zwymiotowalam i potem bylo juz coraz lepiej. Azbwystraszylam aie czy to nie c ale na 99% to niemozliwe. Chyba zdecyduje sie na wkladke hormonalva. Wy dziewczyny jaka antykoncepcje stosujecie? Ja juz sie klade bo wstaje do malej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja juz nie wiem co mam o tych nockach myśleć. Dzis o 6 marudzil i juz na niego krzyczalam ze albo by spal albo by się calkowicie obudził. A nie miuńczy z zamkniętymi oczami. Ogólnie to kolo 1 zaczął marudzic i przed 2 dalam mleko. Spal do 5. Wyjęłam go i spal do 6 ze mną. A potem do 8 w lezaku. Maly byl to spal cala noc a teraz?! Ale tak pomyślałam ze w tych czasach gdy spal mala noc to on jadl w dzień co4-5 godzin. I żołądek byl do tego przyzwyczajony i nockę przesypial. A teraz maly je co 3 godziny to moze i w nocy potrzebuje częściej. U nas gumki są a czasem i bez. Tez myślałam ostatnio ze w ciąży mogę byc bo okres sie spoznial. W końcu pojawił sie po 43dniach. Przy tych moich lekach na rzs w ciążę zajść jest trudno a jak zajdę to albo się nie utrzyma albo dziecko urodzi sie z wieloma wadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa Moj tez miał dzisiaj taka nockę ze oczy miał zamkniete a popłakiwał. Ślini się nieziemsko, zagryza wargi, dlatego myśle ze to zęby. Bardzo kiepsko teraz śpi w nocy. W dzien ma bardzo krótkie drzemki. Muusia kaszki hipp sa w rosssmanie. Muusia a nie chcesz 3 dziecka? RZSowa to rozumiem ze jak staraliście się o Synka to musialas odstawić leki, tak? Mocno na tym ucierpiałeś? Mam na myśli czy choroba się posunęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia chcialabym ale po 2 cc to niebiezpieczne. Moze po 3-4 latach.. Moja zgrzyta strasznie zabkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ja chyba tez zrobie sobie dłuższa przerwę przed kolejnym dzieckiem Muusia a ile masz lat? Kiedyś pisałaś ale nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Zimę mam za oknem. U nas gumki. Myślałam nad plastrami ale mam żylaki i większość antykoncepcji u mnie przez to odpada. Jak już będziemy pewni że więcej dzieci nie chcemy to m zrobi wazektomię. Mały budził się często w nocy. Raz śpi ładnie a raz szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia a bez problemów wyszły małej te górne jedynki czy mocno to przechodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia pól roku przed staraniami należy odstawić te leki by się wyplukaly z organizmu. Ja teraz nie brałam prawie dwa lata. Ale przy córce odstawione miałam ponad pól roku a w szpitalu obchodzili sie ze mną jak z jajkiem jak sie dowiedzieli ze bylam na mtx. Tak, jak sie nie bierze tego leku to choroba postępuje. Jest to jeden z trzech a mówi sie czasami ze jedyny lek który ta chorobę zatrzymuje. Ja choruje od 10lat. Zmiany jakie mam to ograniczone ruchomość stawu skokowego l nogi. To samo przy nadgarstkach oraz mam juz skrzywione dwa palce lewej ręki. Tzn to widac bo jest tez kwestia bolu w innych stawach. Pojawily sie tez haluksy ale je usunęłam dwa lata temu. Muusia mój zgrzytal ponad miesiac. Juz mu przeszlo. U mojego wykluczam zęby. Juz mu wyszly calkowicie a innych nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mam juz 33 lata ale czasami musze sie zastanowic jak ktos pyta bo jakos nie pamietam nigdy ile lat msm Monia wwlasnie wyszly jej bez wiekszego problemu i w nocy raczej zawsze spokojnie spi bez pl0aczu Jak juz je zauwazylam to z raz na dzien wiekszy placz i raz zasnas nie mogla i poplakiwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny Wy w dzien odkładacie dzieci do łóżeczek i one śpią? Bo ja ciagle bujam w wózku, czasem dłużej go trzeba bujać niż śpi, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
dziewczyny a jak podajecie rybe?Dodajecie do zupki czy tak osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy jakie dajecie kaszki swoim pociechom? Bo podaje manne,ale nie wiem jaką jeszcze mogę dac? A może któraś z Was podawała płatki owsiane lub jaglane a moze kasza kukurydzana? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×