Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
hop do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu a cos wiecej? bo ja nie mam kontaktu z nikim z obecnej pracy i nikt nie widzial mojego syna wiec jak chcialas go rozpoznac? nie mam tez konta na zadnych portalach spolecznosciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia pytalas o dwójkę dzieci. Hmm u mnie jest 6 lat różnicy. I niby córka pomaga i tak bardzo się nie czuje tego ze jest dwojka do ogarnięcia ale opisze Ci co właśnie widzę. Ta moja pomagajaca corka drzazni sie z Tymkiem bo mu ucieka do swojego pokoju i zamyka drzwi przed nosem a ten biedny stoi przy nich i placze. Jak odejdzie to ona wychodzi, pokazuje mu sie a on biegiem do niej a ona znów fru drzwi zamyka i znów płacz. I tak do okola. Ot taka milosc siostrzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa to chyba wszędzie ta 'milosc siostrziana/braterska' tak wyglada. gorzej jest chyba jak mamy maja dzieci rok po roku, wtedy dwojka maluchow do ogarniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Gościu jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Ja manne gotuje z 0.5l wody i daje 5 łyżeczek kaszy,ale na opakowaniu jest sposób przygotowania. Tak jak RZSowa napisała można do warzyw wsypać. Ja gotuje jarzynową zupę z manną dla domowników jest tresciwsza. Dzisiaj zjadł parę łyżek alewajki z ziemniakami i mu smakowała,a była kwaśna. Monia ale masz tajemniczego "wielbiciela". Współczuję,bo na pewno się głowisz kto to i nie czujesz się z tym komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
nie pasuje mi to do nikogo z mojego otoczenia, ale chętnie dowiem się kto to :) skoro ta osoba znajduje tu interesujące ją wątki to widocznie mamy wspolne tematy do rozmow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_12311
Ale podchody sobie tutaj 'goście' urządzają. Zupełnie nie rozumiem po co psuć atmosfere forum takimi głupimi wpisami. Mój mały za dwa dni skończy 9 mc a dalej leniuszek nie chce czworakować, ładnie się podnosi i zaczyna się kiwać, ewentualnie przesuwa się do tyłu. U nas, po moim powrocie do pracy, przy małym będzie teściowa, a na jeden dzień w tygodniu będzie prawdopodobnie dawany do klubiku. Byłam w ubiegłym tygodniu na rozmowie do nowej pracy, więc jeżeli jakimś cudem by mnie tam przyjęli, będę musiała wrócić z macierzyńskiego wcześniej niż zamierzałam Mamy, planujecie jakiś wakacyjny wyjazd z dziećmi? My w czerwcu jedziemy nad morzem. Już się boję jak mały zniesie podróż i jak się zaklimatyzuje w nowym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Asia tez myslalam o czerwcu, jeszcze przed sezonem, będzie mniej ludzi :) a kiedy bedziesz musiala wrocic jak się uda z tą nową praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
Monika prawdopodonie od 01.07 ale to jest stanowisko kierownicze, gdzie praktycznie trzeba budowac zespol. Fajne i ambitne zadanie ale nie wiem czy dla matki z malym dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Asia dasz rade! matki to super pracownicy, są bardzo dobrze zorganizowane, potrafia ustalac piorytety trzymam kciuki zebys dostala tą pracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja manne gotuje tak na szklanke wody 4 lyzeczki kaszy. Cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojap idpukac w nocy sie nie budzi ale w dzien troche marudna. Moja troche gapa jest bo juz pare razy pierdykla na hlowke do tylu jak na kolanach staje:/ Moj syn tez siostrze drzwi zamyka zeby mu w pokoju zabawek nie ruszala. Nie wiem czy to nie falszywy alarm ale mozliwe ze bedziemy miec ospe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Pomyłka na 0.5l wody 5 łyżek stołowych manny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Asia oby Ci się udało dostać nową pracę, powodzenia. Mamy to potrafią zaginać czas i robić milion rzeczy na raz więc dasz radę jeśli się dobrze zorganizujesz. A jeśli masz zarządzać zespołem to sądzę,że jesteś zorganizowana i potrafić się skoncentrować na paru płaszczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Ja z starszego syna mam wielką pomoc przy małym, jest 5 lat różnicy. Sama jestem zdziwiona że tak do tego podchodzi, wiadomo ma chwilę że robi małemu na złość ale ogólnie super się nim zajmuje i słodko na nich popatrzec jak razem się bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Asia oby ci się trafiła zgrana załoga, bo ciężko się pracuje z ludźmi którym się nie chce pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Za nami fajna, spokojna noc dla równowagi. Mały zaczął mówić mniam, jak widzic jedzenie albo siadam zeby go karmic to mowi mniam. Nie wiem skąd mu sie to wzięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
U mnie różnica między dziećmi 1,5 roku. Córka brata nie popilnuje bo jeszcze trzeba ją pilnować:) ale myje go, smaruje kremem, przynosi zabawki tak samo jak i je potrafi zabierać. Zostawiam dzieci dziś na prawie cały dzień z teściową i mam ogromnego stresa bo same z nią jeszcze nie zostawały. My z m jedziemy na pogrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu napisz chociaz z ktorego jestes oddzialu, na grunwaldzie czy na dominikanskim? jestes pod Magda czy pod Marcinem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×