Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość monika900
gosciu slyszalam o karmieniu na spiocha niedawno, od jednej z mam tutaj osobiscie nie karmie w ten sposob dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Ja teściową mam w porządku. Widujemy się raz-dwa w miesiącu i jest naprawdę ok. Nie wtrąca się, nigdy nie " wyrwała mi dziecka z rąk ani nie dała jedzenia bez pytania. Za to moja mama we wszystko się wtrąca, wszystko wie lepiej. Nie raz już przez to już się kłóciłyśmy. Jest z tych niereformowalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anka87 dziękuję za odpowiedź:) jesteś kolejną mamą karmiącą, której maluszek miał nawet antybiotyk, ja już totalnie nie kumam tego kp. A co do karmienia takiego długiego jak Twoja znajoma 2,5 roku czy moja, o zgrozo! 3,5 to wiem, ze niejedna by się oburzyła, że to piszę, ale to jest jakieś niesmaczne, już chłopaka to w ogóle:/ nie wyobrażam sobie, że jedzie taka mama z dużym jakby nie było chłopakiem i on nagle na całego mówi przy wszystkich "mama, daj cyca":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Niech sobie każdy karmi jak chce i jak długo chce, nie rozumiem jakie ma znaczenie dla was karmienie innych dzieci niż wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze napisane. Ja niby u rodzicow i powinnam wiecdj pisac a w rzeczywistosci jest na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Polacy z natury wola bardziej grzebać w gaciach innych niż w swoich... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chcialam cos Rzosowej o karmienie zapyrac i teraz j7z nie wiem czy pytac:D Do mohej o 550 wstalam. Zjadla wczoraj mkeko na spiocha o 22 a taka glodna byla ze 210 wypila. Monia mowisz ze masz zmeczony. Przeciez kiedys tez pracowal? Syn o ktorej spac chodzi? O ktorej wstaje? A w weekend chyba ma wolne? Moze zrob mezowi kapiel relaksacyjna moze to stworzy jakas atmosfere. Moze postarajcie sie wieczorem porozmawiac o czyms innym a nie o synku ikupkach i zabkowaniu etc. .mysle ze to samo sie nie zrobi. Ze jak cos ci przeszkadza to musisz zaczac napd tym pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzsowa
Muusia o co chodzi? Mój właśnie wstal. A ja bym jeszcze pospala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia mąż wraca z pracy po 18, mały chodzic spać o 21 a my niedługo po nim Dzisiaj mam kiepska noc za sobą, małemu juz widać te górne jedynki przez dziąsła ale jeszxze sie nie przebily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa bo pisalas ze je mleko o 20-21 a potem o 8 rano to tyle wytrzymuje? Monia to pozno spac syn chodzi skoro w szien ma takue krotkue drzemki. Twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia jeszcze ma nocne karmienie 120 ml okolo2-3 godziny. Kiedys wytrzymywal i przesypial czesto bez jedzenie a teraz nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia11122333
pomysły na śniadanie, obiad, kolacje i domowe słodycze dla dzieci i nie tylko www.ladyochmistrzyni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wczoraj straszny glodomor byla. Kaszke manne dwa razy jadla. Ezis jej jaglana ugotuje . Rzosowa to jak masz na imie? Co podasz gosciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Katarzyna jestem. Gosci mam jutro. Oby pogody nie bylo bo bedzie przykro siedziec w domu! Do jedzenia bedzie młoda kapusta z kurczakiem lub schabowym, salatka z makaronem, jajka faszerowane, i myślałam jeszcze o paprykach zapiekanych z jakimś nadzieniem mięsnym. I pomidorki z mozzarella i ciasto. Czy wasze dzieci jak widza ze robicie dla nich jedzenie to tez tak płaczą jakby trzy dni nie jadły????? Zwracacie uwage na uszy dzieci by im sie nie zawijały. Mój jak spi na boku to ciągle ma zawinięte. Albo jak leży w leżaku i odwróć głowę to mu się od razu zawija. Boje sie ze przez to bedzie miał odstające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Rzsowa z tym jedzeniem to u mnie to samo. Mały zaczął pełzać do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja usnela o 22 dalam jej mleko na spiocha o 4;30 a o 5 sie obudzila bo kupe zrobila i lazi i bawi die;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa-Katarzyno wszystkiego najlepszego,dużo zdrowia i energii oraz przespanych nocek :) Menu smaczne ale trochę pracochłonne kapustę poszatkować,mięso zmielić ale w sumie zależy jak kto gotuje bo,są różne szkoły. Tą samą potrawę jeden będzie przygotowywał 2godz,a 2 osoba 4 godz. Udanej imprezy. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia nie sądziłam ze masz tak na imię. Myślałam ze twój nim pochodzi od jakiegoś imienia . Ale do Kaśki to nijak pasuje. ATy kwietniowa jesteś? Powiem wam ze ostatnie cztery nocki sa wyraźnie spokojniejsze. Maly zaczyna marudzic dopiero na mleko okolo godziny 2. A potem kolo 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up up up up up up up up up up up u p u p u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×