Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Bim bum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my też obchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up on a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Rzsowa mój w poniedziałek też miał gorączkę, dałam czopek, we wtorek rano jeszcze miał podwyższoną a potem przeszło . Nie wiem co to było na pewno nie zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa daj linka z Tymusiem chodzącym jak możesz:) Zazdroszczę Ci tego, moja jeszcze nie chodzi:( Nawet miałam dziś sen, że mąż wrócił z pracy, a ona nagle wstała i poszła do niego, chyba za bardzo przeżywam to, że jeszcze nie potrafi chodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Gościu proszę bardzo ale nie pisz ze zazdrościsz bo nie wiesz o czym mówisz ;) https://m.youtube.com/watch?v=YV1p-djyABo I jeszcze jeden https://m.youtube.com/watch?v=KlWmtgpxBBw Chrześniaka juz sie pozbylam, córki zreszta tez :p Co do wstydu u takich dzieci to na tą chwile tego niezauwazylam u moich. Owszem w przedszkolu jak corka sie przebiera to zawsze tak by jej nikt nie widzial. Żaden chłopak! Ale miedzy kuzynostwem tego chyba nie ma. Oni często sie kąpią razem. Czy przebieraja i śpią. Moze przyjdzie taka pora ze zaczną sie wstydzic. A jesli chodzi o rozwój mojego chrześniaka to ogólnie jest cos z nim nie tak (mówią wprost). Ale na ta chwile wina zrzucana jest na to ze mieszka za granica chodzi do przedszkola z dziecmi co mówią w innym języku. I oprócz rodziców to noe ma kontaktu z polskim językiem. Dlatego oni co jakiś czas go przywożą na dluzej do Polski. Jest dwujęzyczny ale mowe ma ciezka bo z wadami logopedycznymi . Czasem trzeba kilka razy powtarzac by zrozumiał bo jakby do niego nie docierało. No i ma swój swiat. Od małego wymyslal sobie jakies rzeczy mówiąc przy tym w swoim języku do tego gestykulując. Ja to nawet myślałam o aspergerze ale jakies badania mial robione i niby wszystko ok. Mój syn wstaje różnie. Najwcześniej o6.30 najpóźniej przed 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję RZSowa za filmiki:) Tymek jest rewelacyjny! Jakbym go widziała na tym placu na własne oczy to pomyślałbym, że ma z 14-15 m-cy, a on nawet roku nie ma, moja przy nim to niezła gapa:( I jak śmiesznie nagle zaczął raczkować na tym placu:D super chłopak z niego jest i widać, że poradzi sobie w życiu, taki śmiały:) A co do Twojego chrześniaka to mówicie wprost, że z nim coś nie tak, ale ma robione badania jakieś? Oprócz tego, że nie rozumie to coś jeszcze? Może po prostu ciężko mu ogarnąć dwa języki na raz? A ja myślałam, że jak dziecko małe sobie gada coś tam po swojemu i się bawi po swojemu to dobrze:p moja co chwilę bawi się klockami czy misiami i gada po swojemu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boisz się tak wrzucać filmów dziecka do sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy pierzecie rzeczy dzieci już ze swoimi czy jeszcze nie?w normalnym proszku czy dla niemowlaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
RZSowa ja widzę tylko delikatnego zeza w lewym oczku,a okulista twierdzi,że w prawym również ma i to większego niż w lewym. Jeśli coś Cię niepokoi to najlepiej udaj się do okulisty i niech fachowiec oceni czy są powody do zmartwień. Rewelacyjne te filmiki z Tymkiem tak jak ktoś wcześniej pisał dałabym mi więcej miesięcy niż ma. Ja odkąd Mały skończył 6 miesięcy piorę wszystko razem w kapsułkach i płynie do płukania dla "dorosłych". Nic mu nie było po zmianie detergentów piorących. Byliśmy na basenie odkrytym,ale woda była bardzo zimna i moczylismy tylko nóżki. Junior pospał w cieniu,a ja się trochę opaliłam. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja piore osobno w proszku dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja piorę razem z naszymi. W zwykłym proszku. Jeszcze mam zapasy lovelli i czasem ja sypnę do mniej brudnych rzeczy. Byliśmy u lekarza z ta goraczka i niby gardło lekko czerwone jest. Jak nie będzie poprawy do soboty to mamy podac antybiotyk. Dzis temp juz nie bylo ale strasznie marudny jest. Gościu rozumiem ze małe dzieci same do siebie mówią i cos tam wyobrażają ale 5latek juz nie należy do tych małych dzieci. Ten mój chrześniak ma swój swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
My też byliśmy dziś u lekarza i to jakoś wirus bo wyszła wysypka na plecach. Gorączka była tylko jeden dzień. Noc ciężka, oby dziś było lepiej. Zdrówka dla Tymka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Ja piorę osobno, może już pora żeby razem prać, będzie o wiele łatwiej. U mojego chyba zazdrość się włączyła bo gryzie starszego syna jak tylko go widzi że jest przytulony do mnie. RZSowa no pogratulować synka, super! A może ten twój chrześniak ma nie zdiagnozowany autyzm, u mnie tak koleżanka chodzi na terapię do psychologa z 3letnim synem bo ma podejrzenie właśnie autyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
GoscXXXV a może to 3-dniówka właśnie przy niej pojawia się gorączka i wysypka. Dużo zdrówka dla dzieci. My mamy problem wyskoczylo nam obtarcie na bioderku w miejscu zapinania pampersa,a dziś rano patrze a tu ma kolejne pod brzuszkiem. W dzien jak jest tylko możliwość chodzi bez pampersa,a od wczoraj w dzień zakładam mu pieluchomajtki i do połowy roztarguje prawy boczek aby to się wierzyło. Któraś ma jakieś pomysly co jeszcze mogę zrobić? A chciałabym mu to jak najszybciej wygoić ponieważ wyjeżdżamy w góry i boję się,że mu sie to jeszcze gorsze zrobi. Pieluchomajtki jak dla mnie super sprawa zwłaszcza,że mały się bardzo wierci przy zmianie pampersa i obraca na brzuszek. Ale cena jest powalająca ponad 1.10 zł sszt z firmy Pampers, a Babydream 1zł większej różnicy brak. Miłego dnia. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Malwa lekarka mówiła że przy trzydniowe są wyższe temperatury a u nas tylko przez jeden dzień była 38st. Dziś już wysypka schodzi i nocka lepsze na noc dostał ibufen. Dziś też mu podam na noc. Mój też mnie strasznie gryzie nie wiem dlaczego. Tylko mnoe, co dziwne? Innych nie chce gryźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Hej. Ja od wczoraj w domu. Jeszcze zahaczylusmy o Wrocław i zwiedzilismy zoo z afrykarium. Kacper byl zachwycony i Liliance tez sie podobalo. Cala droge spala. Zatrzymalusmy sie u m cioci dlatego wczoraj wrocilismy Moja tez mnie gryzie:D Moja ma od dzis katar i syn tez. Nie wiem czy to alergia bo jej oczy lzawia i troche kaszle. Jak cos to w pn ide z nia do pediatry albo alergolog. Moja ze spaniem roznie. Wczoraj nie muala drugiej drzemki a i tak poszla spac o 21 i spala do 7. Dzis miala dwie i o 20 usnela i plakala przed co rzadko jej sie zdarza. A na wyjezdzie to raz przed 23 usnela bo miala drzemke po 17. Przed wyjazdem przewaznie wstawala bardzo wczesnie o 5-6 Rzosowa przeszlo Tymkowi. Moze to taki wirus co objawia sie wlasnie wysoka temp i potem jest wysypka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa moze za maly rozmiar pampersa byl? Moze za ciadna gumka przy ubranku. Smaruj bephantenem. Natluszczaj i zniknie. Na moja rozmiar 4 jest maly. Tez lubie pieluchomajtki bo moja mega wierciocha i czasami to jej ciezko założyć bo sie zlisci bo akurat chce sie bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej, wlasnie podalam synowi antybiotyk. Gorączki nie ma od czwartku ale słychać mu w glosie ten charakterystyczny dźwięk odpowiedzialny za zapalenie krtani. A lekarz powierzial ze jak do soboty nie będzie poprawy to by podać. Wiec dalam bo podejrzewam ze zeszłoby mu to niżej za kilka dni. Najgorsze takie momenty jak dzieci chorują a za oknem lato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Mussia chyba Ty pisałaś,że Lilianka ke kanapki a z czym jej dajesz? Brakuje mi już pomysłów na kanapki dla małego zwłaszcza,że większość i tak ląduje na podłodze. Wczoraj widziałam w Biedronce parówki z 94 procent mięsa szynki takie ala naturalne bez żadnych konserwantów ani polepszaczy tylko sól i przyprawy. I się zastanawiałam czy kupić,ale jakoś wyszło tak,że zostały w sklepie. U nas dziś straszny skwar i jak na razie siedzimy w domu,bo nawet na spacer jest za gorąco najwyżej pójdziemy później. A wy mamy jak jest taki upał wychodzicie z maluchami na spacer? Czy raczej spędzacie ten czas między 11 a 15 w domu? Miłej niedzieli. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bumbum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my też obchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×